Завантаження. Почекайте будьласка...

Интервью

Сформовано склад окружної виборчої комісії з центром в місті Ладижин

1 березень 2019
На 17 виборчому окрузі, центром якого є місто Ладижин, було сформовано окружну виборчу комісію до складу якої було включено 37 осіб від кандидатів в Президенти України.

Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина"

3 вересня 2017
Громадська організація «Народний центр екологічного контролю» (Володимир Катеринич) за підтримки ГО «Ладижинська громадська рада» та GREEN GRANTS FUNDATION запустили новий еко-проект «Екологічна карта Ладижина», яка буде представляти собою геоінформаційну систему, яка буде містити шари екологічної інформації.

В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

13 серпня 2017
3 серпня в Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво», організатором якого була громадська організація «Ладижинська громадська рада» спільно з координаційним центром стратегічного розвитку «Ладижин – 2030».

Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого».

23 липня 2017
Одним з історико-культурних проектів громадської організації "Ладижинська громадська рада" в останніх кілька років була Батозька битва та село Чертинівка, поблизу якого ця битва відбулась, про що "Новини Ладижина" писали неодноразово. Але останнім часом грмоадські активісти вирішили роширити цей напрямок і запустили цікавий проект.

Ладижинська громадська рада запустила власний сайт

23 липня 2017
Цього літа громадська організація «Ладижинська громадська рада» та "Новини Ладижина" запускають вже третій інтернет-проект.

Ладижинську громадську раду було ініційовано в Глобальному договорі ООН

12 липня 2017
10 липня громадську організацію «Ладижинська громадська рада» було ініційовано в глобальному договорі ООН.

В Лукашівці ініціювали створення громадської організації «Зелена Січ»

9 липня 2017
Вчора на м’ятній долині біля Бабиної річки в селі Лукашівка було велелюдно, адже діти і дорослі вирішили організувати культурно-спортивний відпочинок, а заразом і створити громадську організацію,яка би опікувалась проблемами села, допомагала у питанні морально-патріотичного виховання дітей та молоді.

«Новини Ладижина» провели квест на міському ринку та автовокзалі

3 липня 2017
Громадський сайт «Новини Ладижина» цієї суботи та неділі провели квест на міському ринку та автовокзалі в рамках громадської стратегії «Ладижин- європейське місто», яка спрямована на виконання 17 цілей сталого розвитку в Ладижині.

«Новини Ладижина» спільно з Народним центром екологічного контролю запустили екологічний сайт

24 червня 2017
Як ми вже повідомляли, нещодавно громадський сайт «Новини Ладижина» спільно з координаційним центром стратегічного розвитку «Ладижин-2030» запустили інернет-ресурс новоствореної громадської платформи.

Новини Ладижина спільно з «Ладижин -2030» запустили новий інтернет-проект

18 червня 2017
Як нещодавно повідомляв наш ресурс, в Ладижині було створено громадську платформу, - координаційний центр стратегічного розвитку «Ладижин -2030» до якої увійшло 5 громадських організацій міста Ладижин та Тростянецького району.

Громадськість Ладижина взяла участь у виїзних семінарах з сільських практик на Західній Україні

18 червня 2017
З 7 по 12 червня цього року учасники громадської організації «Ладижинська громадська рада» Юрій Васільєв та Віталій Сутик взяли участь в виїзних семінарах з сільських практик, який пройшов в Львівській, Закарпатській та Івано-Франківській області.

Ладижин стане центром громад Вінниччини, де будуть реалізовуватись 17 цілей ООН

30 травня 2017
Як ми вже повідомляли, тиждень тому в Ладижині відбувся круглий стіл щодо обговорення можливого об’єднання приміських громад навколо міста Ладижин, зокрема, обговорювалось можливе об’єднання Ладижиньскої та Заозернянської громад.

Громадськість створила координаційний центр стратегічного розвитку «Ладижин -2030»

28 травня 2017
23 травня в Ладижині відбувся круглий стіл-дискусія на тему: «Перспектива створення Ладижинської міської об’єднаної територіальної громади - чи відбудеться приєднання Заозерного до Ладижина?».

Ладижинець забезпечує свій будинок енергією вітру і сонця (відео)

19 травня 2017
В Україні на сьогодні в тренді тема альтернативної енергетики та відновлювальних джерел енергії. Ладижин не виключення, адже в нашому місті містяни також намагаються вирішити питання дорогих тарифів на газ та світло та експериментують із технологіями забезпечення своїх будинків альтернативною електроенергією.

Старожили міста розповідають про страшне місце розстрілу часів війни біля міста Ладижин (відео)

17 травня 2017
Наш ресурс вже повідомляв про події, які відбувались в Ладижині під час війни в 1941-му році, коли поблизу міста було розстріляно близько 2000 жителів міста та навколишніх районів переважно єврейської національності.

Сайту «Новини Ладижина» виповнилось 5 років! Що далі?

12 травня 2017
В квітні місяці цього року громадський сайт «Новини Ладижина» зовсім тихо відсвяткував свій п’ятирічний ювілей. Так тихо, що його редакційна рада навіть забула про цю дату.

Спецрепортаж. В Четвертинівці відкрили музей-експозицію творчості місцевого художника Василя Слободяника (фото та відео)

21 квітень 2017
Нещодавно в Четвертинівці за активного сприяння місцевої влади ще один музей. Мова іде про музей-експозицію творчості місцевого четвертинівського художника –аматора, майстра народного малярства Василя Степановича Слободяника, творчість якого відома не тільки на Вінниччині, але і у всій Україні.

Лютий квітень в Ладижині (фото та відео репортаж)

20 квітень 2017
Сьогодні 20 квітня в Ладижині випав сніг і повернулась зима. Пропонуємо наш фото та відеорепортаж з вулиць Ладижина від фотокореспондента "Новин Ладижина".

ТОП-5 пропозицій для бізнесу в Ладижині

13 квітень 2017
Новини Ладижина проаналізували останні пропозиції щодо продажу комерційної нерухомості в Ладижині для розвитку бізнесу і пропонує їх вам. Рейтинг складений за ціною об*єктів комерційної нерухомості.

Сергій Шестаков: «На зборах весь «Олімпік» стригся у мене»

12 квітень 2017
Інтерв*ю з ладижинцем Сергієм Шестаковим, гравцем Прем*єр-ліги.

Ладижинець Петро Харжевский: «Футбол привів з Ладижина у збірну України»

12 квітень 2017
Пропонуємо до вашої уваги інтерв*ю з ладижицем центральним захисником УФК-Карпати і збірної України U-17 Петром Харжевским.

Розпочато громадське обговорення статуту територіальної громади міста Ладижин

7 квітень 2017
Ладижинська міська рада 4 квітня оприлюднила проект рішення Ладижинської міської ради «Про затвердження Статуту Ладижинської територіальної громади» для громадського обговорення.

В Ладижині створена комунікаційна платформа «За чисте виробництво»

7 квітень 2017
В Ладижині позавчора було підписано Меморандум про створення комунікаційної платформи «Влада-Господарський сектор-Громада» «За чисте виробництво».

SOS! Матері двох дітей потрібні кошти на операцію!

2 квітень 2017
Молодй жінці, матері двох дітей терміново потрібні гроші на операцію!

33 канал: Як живеться праправнучці Шевченка у Ладижині?

27 березень 2017
Автор: Вікторія Микитюкгазет " 33 канал"

Ладижинців закликали приєднатись до всесвітньої акції "Година землі" (відео)

24 березень 2017
25 березня відбудеться всесвітня кампанія Година Землі 2017. Цього дня о 20:30 мільйони людей у всьому світі на годину символічно вимикають світло в домівках та на робочих місцях. Також цьогорічна кампанія привернутиме увагу українців до потреби зберігати природу, зокрема допомагати природним паркам України.

Сьогодні виповнилось 85 років з дня народження Валентина Халабузаря

12 березень 2017
Сьогодні виповнилось 85 років з дня народження видатного ладижинця Валентина Халабузаря, директора державного підприємства «ЕНЗИМ», який його власне побудував, а згодом керував одним із самих великих підприємств мікробіологічної галузі в Європі.

Війна в Четвертинівці за майно набирає обертів. Колективний пайовий фонд почали знищувати.

2 березень 2017
Наш ресурс уважно слідкує за подіями, що розгортаються в сусідній Четвертинівці Тростянецького району, де вже кілька років триває конфлікт між СТОВ ім.. Б. Хмельницького пана Ровишина та власниками майнових та земельних паїв, які об’єдналися в громадську організацію «Четвертинівська громадська рада» під керівництвом Володимира Сухопари.

Депутат Людмила Головашич прозвітувала за 2016 рік

1 березень 2017
Депутат Вінницької обласної ради Людмила Головашич прозвітувала про виконання своїх депутатських обов’язків за 2016 рік. Зробила вона це через сайт Вінницької обласної ради, опублікувавши звіт.

Проблеми міста Ладижин стали частиною всеукраїнської риторики Михайла Саакашвілі

23 лютий 2017
Як повідомляв наш ресурс, в січні місяці в Ладижин з візитом приїздив Михайло Саакашвілі. Під час візиту він зустрівся з жителями міста та привернув увагу до екології в Ладижині, зокрема роботі Ладижинської ТЕС, яка забруднює навколишнє середовище та прямим чином впливає на здоров’я ладижинців.

Оголошуємо про відкриття школи громадської журналістики

31 січень 2017
Громадський сайт «Новини Ладижина» спільно з громадською організацією «Ладижинська громадська рада» оголошують про відкриття школи громадської журналістики.

На зустріч з Михайлом Саакашвілі прийшло до півтисячі ладижинців

18 січень 2017
Вчора на міській площі міста Ладижин було велелюдно. Щонайменше півтисячі ладижинців прийшло в будній день на площу, щоб зустрітись з відомим в Україні та світі політиком, колишнім Президентом Грузії та екс-головою Одеської ОДА Михайлом Саакашвілі, який на сьогодні на ниві опозиційного політика будує своє політичне майбутнє в Україні.

Ладижин примусово стане частиною госпітального округу з центром у Тульчині?

5 січень 2017
Чи буде місцева влада лобіювати Ладижин, як центр госпітального округу???

Команда «Новин Ладижина» вітає всіх з Новим роком та Різдвом Христовим!

5 січень 2017
Дорогі друзі наші дописувачі та читачі!

ТОП-20 найбільш популярних матеріалів 2016 року

3 січень 2017
Традиційна двадцятка самих популярних матеріалів нашого інтернет-ресурсу 2015 року.

ТОП-10 найбільш обговорюваних статей 2016 року

3 січень 2017
Пропонуємо до вашої уваги традиційну десятку найбільш обговорюваних матеріалів минулого року.

Вінничан закликають рятувати Палац Собанських в Ободівці від знищення (фото та відео)

16 грудня 2016
Вчора учасники громадської організації ГО «Ладижинська громадська рада» Юрій Васільєв, Володимир Катеринич і Андрій Скакодуб відвідали село Ободівку.

Аналітика: На задоволення вимог працівників Бурштинської ТЕС потрібно виділити 1 копійку з 1 кВт-год. е.енергії

12 грудня 2016
Не голова профспілкового комітету чи інший функціонер, а вся організація своїми діями може вплинути на роботодавця з метою покращення соціальних стандартів для працюючих членів профспілки, пенсіонерів, студентів, інших незахищених верств населення.

Громадські активісти і керівництво лікарні обговорювали якість надання медичних послуг в Ладижині

9 грудня 2016
Сьогодні, ініціативна група – представники громадської організації інвалідів з дитинства «Вікторія» здійснили візит до Ладижинської міської лікарні.

Ініціативні ладижинці пропонують відкрити в Ладижині культурний центр –музей в форматі «українського села»

8 грудня 2016
В Ладижині народився проект створення музею-культурного центру народного мистецтва.

Сталий розвиток села об’єднав Україну і Латвію

6 грудня 2016
Останнім часом відносини України та країн ЄС істотно покращились, внаслідок чого для України відкрилось багато можливостей для розвитку двосторонніх відносин в напрямку здобуття так необхідного досвіду для України.

Ладижинська громадська рада взяла участь в конференції щодо сталого сільського розвитку в місті Київ

5 грудня 2016
В листопаді місяці цього року в місті Київ відбулась конференція “Перспективи сталого сільського розвитку в Україні”, організована Національним екологічним центром України у партнерстві з Зеленим рухом Латвії.

Суд починає розгляд справи про скасування комунальних тарифів

28 листопада 2016
Цієї п’ятниці 2 грудня о 13.30 відбудеться перше судове засідання у справі за позовом жителів міста Ладижин до виконавчого комітету Ладижинської міської ради в якому вони просять суд скасувати рішення виконавчого комітету Ладижинської міської ради про встановлення комунальних тарифів.

Людмила Станіславенко: Нам не вдалось побачити ефективної роботи керівника інтернату

4 листопада 2016
Публікуємо матеріал депутата Вінницької обласної ради Людмили Станіславенко з сайту Ліга.Блоги в якому вона висловлює свою позицію щодо реформування Ладижинського дитячого будинку-інтернату в контексті роботи рочобої групи, яка перевіряла рооту інтернату в жовтні місяці цього року

Латвійський досвід та українські реалії поєдналися на семінарі в Ладижині

4 листопада 2016
31 жовтня, в Ладижині відбувся семінар на тему – «Можливості для сталого сільського розвитку в Україні».

Ладижинська волонтер Інна Максимова потребує коштів на лікування

24 жовтня 2016
27-річна волонтерка, яка допомагала бійцям у Дебальцеве, госпіталізована з діагнозом церебральний арахноїдит.

Робочий візит громадськості Ладижина до Львова. Частина 2 . Проблема безпритульних тварин.

14 вересня 2016
Представники громадської організації «Ладижинська громадька рада» на чолі з Юрієм Васільєвим нещодавно відвідали місто Львів з робочим візитом до Львівської міської ради, про що ми вже повідомляли.

Міський голова Валерій Коломєйцев відмовився вносити на розгляд сесії проекти рішень щодо стратегії прямої демократії

5 вересня 2016
Нещодавно ми повідомляли про те, що громадською організацією «Ладижинська громадська рада» розпочато стратегію щодо впровадження в місцеве самоврядування Ладижина механізмів прямої демократії.

Представники громадськості Ладижина відвідали з робочим візитом Львівську міську раду. Частина 1.

4 вересня 2016
Представники громадської організації «Ладижинська громадька рада» на чолі з Юрієм Васільєвим нещодавно відвідали місто Львів з робочим візитом до Львівської міської ради.

Громада села Буди висловила свою позицію щодо будівництва пташників на своїх землях

1 вересня 2016
В селі Буди цієї п’ятниці відбулась сходка села на яку зібралось майже все село та навіть більше, адже на збори приїхали представники громадських організацій з Четвертинівки, Ободівки, міста Ладижин і журналісти.

В Ладижині знайшли нових ворогів міста. Ними стали бабусі з молоком.

1 вересня 2016
Тільки нещодавно ми повідомляли про те, що в Ладижині була оголошена війна проти варварів, які нищили елементи благоустрою в центрі міста. Комунальні ЗМІ навіть назвали цих ладижинців «ворогами міста». І от, в Ладижині з’явились нові «вороги», які зазіхають на правопорядок в місті.

В Ладижині була проведена зустріч депутатів та громадськості щодо розвитку механізмів прямої демократії

13 серпня 2016
Вчора відбулось спільне засідання представників громадської організації "Ладижинська громадська рада", депутатів Ладижинської міської ради від партії ВО "Свобода" Віталія Гулєватого, Василя Бобрика та депутатів від партії ВО "Батьківщина" Олександра Вандзіляка та Віталія Сутика за участю активістів Народної самооборони міста Ладижин та громадських актиістів міста.

Обласна рада: Шкідливе виробництво в Красносілці не підлягає відновленню!

13 серпня 2016
Наш ресурс неодноразово повідомляв про хід громадської кампанії, що проводила громада села Красносілки за закриття шкідливого виробництва, - цеху з випалювання вапна, який було відкрито на Красносільському цукровому заводі.

Видатні земляки: Марія Арютова

4 серпня 2016
Марія Степанівна Арютова (укр. Марія Степанівна Арютова; 6 листопада 1928 рік, село Стайки — 11 квітня 2010 рік, Ладижин, Тростянецький район, Вінницька область, Україна) — колгоспниця, ланкова рільничого ланки колгоспу імені Леніна Хорольського району Полтавської області, Українська РСР. Герой Соціалістичної Праці (1975).

Ладижинська мерія реалізовує лише один проект розвитку Ладижина

1 серпня 2016
Як виявилось, дендропарк виявився єдиним проектом, який втілює в життя Ладижинська міська рада на чолі з Валерієм Коломєйцевим.

Постраждалому від ДТП потрібна допомога

23 липня 2016
Рідні та близькі постраждалого нещодавно в ДТП Невінчаного Андрія Пилиповича звертаються по допомогу до всіх небайдужих.

Тросятнецька «районка» розпочала процес роздержавлення

18 липня 2016
Редакція газети «Тростянецькі вісті» розпочала процес реформування і роздержавлення.

У Ладижині смерть переважає народжуваність

14 липня 2016
Демографічна статистика у Ладижині з кожним роком стає все гіршою.

Депутати, які не пройдуть громадську атестацію цієї осені, можуть втратити депутатський мандат

2 липня 2016
Схоже, що громадська кампанія, яка має стартувати в жовтні місяці цього року, може стати для багатьох депутатів Ладижинської міської ради початком кінця своєї політичної кар’єри.

В Ладижині проведуть соціальну кампанію «Місто без обмежень»

30 червня 2016
В Ладижині найближчим часом буде проведено соціальну кампанію «Місто без обмежень!» метою якої є проведення моніторингу доступності ладижинців, що мають особливі потреби, до інфраструктури міста Ладижин на предмет її пристосованості для людей з обмеженими фізичними можливостями й інших маломобільних груп населення(МГН).

О.Олійник: Ладижину ізмаїльска трагедія не загрожує

23 червня 2016
За словами заступника міського голови Олександра Олійника, Ладижину ізмаїльська трагедія не загрожує

ТОП-10 ВІЗИТОК-БРЕНДІВ ЛАДИЖИНА

29 травня 2016
Наш новий ТОП присвячуємо найбільш відомим брендам або речам, які зазвичай є візитними картками любого міста по яким наше місто впізнають не тільки в межах області, але і далеко за його межами.

LB.UA:ЧОМУ ПІДОПІЧНИМ ЛАДИЖИНСЬКОГО ІНТЕРНАТУ НЕБЕЗПЕЧНО ДОЖИВАТИ ДО 35 РОКІВ

28 травня 2016
Публікуємо матеріал інтернет-ресурсу "LB.UA", в якому піднімається проблема вихованців Ладижинського інтернату. Автор: Марія Циганкова.

Соціальні мережі про вбивство: де мер, немає освітлення, геть зеків!

21 квітень 2016
Досить активно обговорюються події, що стались в місті Ладижин 16 квітня. Нагадаємо, що 25-річний раніше судимий чоловік скоїв подвійне вбивство двох жінок.

Що не так у міжнародній співпраці Ладижина з містом-побратимом з Польщі

13 квітень 2016
Досить суперечлива інформація надходить в інформаційний простір міста Ладижин з приводу міжнародної співпраці міста Ладижин з містами-побратимами. Мова іде про місто Коло (Польща) з яким громада міста Ладижин налагодила партнерські відносини ще з 2003 року.

Олег Савицький: Розв'язка для ДТЕК наближається

9 квітень 2016
Автор: Олег Савицький, експерт Національного екологічного центру УкраїниЕкономічна правда

Микола Кучер запропонував аграріям скинутися на ремонт доріг

2 квітень 2016
Народний депутат Микола Кучер запропонував аграріям, що орендують землю у Бершадському, Тростянецькому, Гайсинському та Теплицькому районах виділити по 20 гривень за кожен гектар орендованої землі на ремонт сільських доріг

В Ладижині зросли надходження по єдиному податку

30 березень 2016
Ладижинські спрощенці збільшили надходження по єдиному податку майже на 687 тисяч гривень

43% ладижинців вважають, що влада нічого не робить, щоб вирішити екологічні проблеми

23 березень 2016
Нещодавно громадська організація «Ладижинська громадська рада» проводила соціологічне опитування на тему «Екологія в місті Ладижин» в рамках кількох екологічних проектів , які реалізовуються на сьогодні цією організацією.

Громадські екологи зробили заяву з приводу вирубки лісів навколо Ладижина

18 березень 2016
Ладижинська громадська рада та Народний центр екологічного контролю прокоментували ситуацію що склалася навколо вирубки лісу в Ладижині.

В Ладижині мешканці багатоповерхівки прихистили лелеченя

11 березень 2016
У підвалі ладижинської багатоповерхівки гуртожітковського типу, що по вулиці Наконечного, з осені живе лелека, повідомляє кореспондент Vlasno.info. До холодів птаха щодня прогулювалася у дворі, у перші весняні дні королева підвалу знову вийшла на вулицю.

Що заховано в плані зонування міста Ладижин?

25 лютий 2016
Нещодавно відділ містобудування та архітектури Ладижинської міської ради повідомив про початок процедури громадських слухань проекту плану зонування території м.Ладижин.

Активісти Вінниччини вийшли блокувати російські вантажівки на кордоні з Молдовою

15 лютий 2016
15 лютого Вінниччина долучилася до Всеукраїнської акції блокування вантажівок, що рухаються транзитом з Росії. О 9 годині ранку 30 активістів зібралися на кордоні Могилів-Подільського та Молдови. Наразі тривають перемовини з митниками.

ТОП-10 ладижинських політиків

7 лютий 2016
Цього разу вирішили запропонувати вам рейтинг ладижинських політиків, тобто мова іде про ладижинців, які так чи інакше пов’язали своє життя з політикою і реально впливають на соціально-політичну ситуацію в місті.

Запрацювала в тестовому режимі мобільна версія сайту «Новини Ладижина»

7 лютий 2016
Аналізуючи статистику нашого сайту ми побачили, що 20-25 % користувачів сайту – це власника мобільних телефонів, тому ми прийшли до висновку, що прийшов час створити мобільну версію сайту для читачів, що заходять на наш ресурс з «мобілок».

Видатні земляки: Костянтин Фуштей

7 лютий 2016
Народився 28 лютого 1974 року, у м. Ладижин на Вінниччині, громадянин України. Голова політичної партії УНА-УНСО, головний командир громадської організації Українська Націоналістична Самооборона.

Трохи історії: Чорнобильську АЕС могли побудувати в Ладижині

7 лютий 2016
Мало кому з ладижинців відомо, але історичним фактом є те, що в 1967 році вирішувалось питання про будівництво Центрально-Української АЕС, яку згодом побудували і назвали Чорнобилем, саме в Ладижині.

Видатні земляки: Олександр Тигранович Акопжанов

7 лютий 2016
Олександр Тигранович Акопжанов (1899-1957) народився 18 серпня в селі Ладыжино Вінницької області Української РСР, Подільської губернії.

Як стати мером Ладижина? Поради від Валерія Коломєйцева

6 лютий 2016
Які кар’єрні сходинки необхідно подолати щоб стати мером міста? Які особистісні якості для цього потрібно мати? Власним досвідом ділиться діючий міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев.

Логін
Пароль