Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3-А, Интервью, Топ-5 Міський голова Валерій Коломєйцев відмовився вносити на розгляд сесії проекти рішень щодо стратегії прямої демократії

Міський голова Валерій Коломєйцев відмовився вносити на розгляд сесії проекти рішень щодо стратегії прямої демократії

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/2138_img_0542.jpgНещодавно ми повідомляли про те, що громадською організацією «Ладижинська громадська рада» розпочато стратегію щодо впровадження в місцеве самоврядування Ладижина механізмів прямої демократії.

Нагадаємо, що 12 серпня відбулось спільне засідання представників громадської організації "Ладижинська громадська рада", депутатів Ладижинської міської ради від партії ВО "Свобода" Віталія Гулєватого, Василя Бобрика та депутатів від партії ВО "Батьківщина" Олександра Вандзіляка та Віталія Сутика за участю активістів Народної самооборони міста Ладижин та громадських актиістів міста. На цьому засіданні було підтримано 8 проектів рішень, метою яких є провадження механізмів прямої демократії в місті. 9117_kqstztr_dfs.jpg (80.5 Kb)

Відразу після проведеного засідання депутати від партії ВО «Свобода» Віталій Гулєватий та Василь Бобрик звернулись до міського голови Валерія Коломєйцева з відповідним зверненням в якому просили внести на розгляд сесії погоджені з громадськістю міста проекти рішень.

Як нам стало відомо, відповідь міського голови не забарилась. Відразу після отримання звернення міський голова на щорічній педагогічній конференції під час свого незапланованого виступу піддав жорсткій огульній критиці внесені проекти рішень та ініціаторів такої ініціативи. Не погоджувався Валерій Коломєйцев ні з електронними петиціями ні з введенням інституту помічників-консультантів депутатів міської ради ні з іншими внесеними пропозиціями.

Але вже після її проведення схоже, що розум переміг емоції пана Коломєйцева і він все ж таки підтримав частину пропозицій. Про результати розгляду проектів рішень наш ресурс повідомив депутат Ладижинської міської ради Віталій Гулєватий.

За його словами міський голова відмовився вносити жоден проект рішення на сесію та запропонував скористатись своїм правом та ініціювати внесення проектів рішень на сесії самостійно. Але при цьому ним було доручено працівникам виконкому підготувати проект статуту територіальної громади міста Ладижин, Положення про громадські слухання, про загальні збори громади, про місцеву ініціативу, про електронні петиції та про помічника-консультанта депутата міської ради. Усі ж інші проекти рішень Валерій Коломєйцев не підтримав.

Отже, можна стверджувати, що Валерію Коломєйцеву не сподобалась ідея проведення прямих трансляцій сесій та виконкомів міської ради, проведення інвентаризації земель міської ради за межами міста Ладижин, проведення фінансового контролю і аудиту комунальних підприємств, забезпечення звітування перед виборцями депутатів міської ради, проведення консультацій з громадськістю, порядок доступу до комунальних ЗМІ, порядок звітування виконавців міських програм та відповідність сайту міської ради вимогам законодавства.

В любому випадку, підтримує Валерій Коломєйцев впровадження таких механізмів прямої демократії в Ладижині чи ні, але ГО «Ладижинська громадська рада» планує провести серйозну громадську кампанію в місті, щоб всі ці проекти рішень були підтримані та впровадженні. На сьогодні аналогічні звернення отримали депутати міської ради від всіх інших політичних партій, а депутатська комісія з питань законності, яку очолює Олександр Вандзіляк, отримала також звернення щодо проведення засідання на якому пропонується перевірити офіційний сайт Ладижинської міської ради на відповідність законодавству України.
5 вересня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1887 Коментарів: 4
Написав: nina 5.09.2016 - 19:07
А я вам про це казала ще на зібранні. І все що він погодив, незабаром "похєріт", або виставить як власну ініціативу, з величезними перекрученнями.
Написав: Arhip 5.09.2016 - 21:19
Ніхто не сподівався на те, що він внесе на сесію з першого разу. Він надто передбачуваний. Але це тільки початок громадської кампанії. Ми йому нічого не дамо злити...
Написав: Arhip 5.09.2016 - 21:19
І до речі. голосуванням за ці проекти рішень є перевірка "на вошивість" наших депутатів...
Написав: nina 6.09.2016 - 09:26
А вони всі або вшиві, або недосвідченні.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль