Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А, Интервью, Відео, Топ-5 Представники громадськості Ладижина відвідали з робочим візитом Львівську міську раду. Частина 1.

Представники громадськості Ладижина відвідали з робочим візитом Львівську міську раду. Частина 1.

3264_lviv_8.jpg (51.3 Kb)Представники громадської організації «Ладижинська громадька рада» на чолі з Юрієм Васільєвим нещодавно відвідали місто Львів з робочим візитом до Львівської міської ради. Дату робочого візиту було погоджено ще на початку липня місяця цього року, але враховуючи цілий ряд обставин поїздка відбулась в середині серпня. (До речі, купити дешеві авіабілети он-лайн можна на ресурсі aviapoisk.ru/deshevyye-aviabilety)

Інформацію про робочий візит до Львова повідомив громадський активіст Юрій Васільєв в ексклюзивному коментарі для нашого інтернет-ресурсу.

«15-17 серпня представники громадської організації «Ладижинська громадська рада» були з робочим візитом у місті Львів та Львівській області. Під час робочого візиту ми відвідали колишню артилерійську протитанкову бригаду № 14, де були минулого року ( від ред.- Юрій Васільєв інспектував військову базу в якості члена громадської ради при Міноборони України). Ми побачили в якому стані знаходиться ця бригада. Крім того, ми відвідали два комунальні підприємства в місті Львів, була проведена невелика зустріч і екскурсію по цим підприємствам», - повідомив Юрій Васільєв.

Перше підприємство, де були представники ГО « Ладижинська громадська рада», - це дочірнє підприємство «Боднарівка» львівського комунального підприємства «Зелений Львів», яке єдине в Україні займається утилізацією та переробкою люмінесцентних та ртутних ламп в т.ч. сучасних економних ламп. Як виявилось, сотні підприємств, які начеб то займаються переробкою та утилізацією ламп денного світла фактично не займаються цією справою, а лише ховають ці відходи на спеціальних звалищах і лише «Боднарівка» єдине в Україні підприємство за допомогою сучасного обладнання фактично з аймається переробкою такої продукції. 6622_image003.jpg (35.97 Kb)

«Одне підприємство комунальне називається «Бондарівка», - це єдине на сьогоднішній день підприємство, яке займається утилізацією ламп денного світла… Сьогодні це підприємство готується до своєї роботи, до свого пуску, в тестовому режимі воно було апробовано весною цього року. Підприємство показало гарні результати, аналогічного обладнання немає не тільки в Україні, але і в Європі. Тому Україна може пишатись, що має високотехнологічне підприємство побудоване. По своїм потужностям це підприємство може прийняти та переробити практично лампи денного світла зо всієї території України. Найближчим часом будуть оформлені всі папери і вже в вересні-жовтні місяці планується запуск цього підприємства», - охарактеризував Юрій Васільєв роботу цього підприємства. 2880_p1090259.jpg (46.65 Kb)

Друге підприємство, яке дуже зацікавило Ладижинську громадську раду в світлі ладижинської проблеми з безпритульними тваринами -це львівське комунальне підприємство «ЛЕВ», яке по суті представляє собою ветеринарну клініку та притулок для безпритульних тварин. Активісти мали намір спростувати численні твердження міського голови Валерія Коломєйцева про те, що проблему безпритульних тварин вирішити неможливо. На прикладі Львова за словами Юрія Васільєва це повністю вдалось. Львів на порядок обігнав інші регіони у вирішенні проблеми безпритульних тварин, тому представники Ладижинської громадської ради привезли зі Львова важливий досвід, які прагнуть реалізувати в Ладижині та примусити ладижинську владу брати прикладі зі Львова. 7842_image001.jpg (43.09 Kb)

«Крім того, ми провели зустріч в комунальному підприємстві «ЛЕВ», яке знаходиться на території міста Львів. Це підприємство надає послуги ветеринарної лікарні домашніх тварин. Крім цього в лікарні організовано притулок для безпритульних тварин. Особливу увагу хотілось би привернути до того, як працює це підприємство. Штат підприємства нараховує близько 24-х осіб, надає комплекс послуг по наданню ветеринарної допомозі тваринам, а також займається питаннями безпритульних тварин на території міста Львів. Завдяки роботі цього підприємства за останніх 3-4 роки кількість безпритульних тварин на території Львова стабілізувалось і нараховує 660-680 штук на все місто Львів, - зазначив Юрій Васільєв.
83_p1090277.jpg (56.28 Kb)
Про конкретні результати поїздки на кожному з цих підприємств чекайте на наші публікації, які з’являться на нашому ресурсі трохи згодом.
4 вересня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1143 Коментарів: 1
Написав: nina 5.09.2016 - 10:12
А наша влада не схоче брати приклади зі Львова,вона хоче брати приклади с Донбаса, як завжди буває. Тоді що будем робити?

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль