Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Интервью, Фото Ладижин стане центром громад Вінниччини, де будуть реалізовуватись 17 цілей ООН

Ладижин стане центром громад Вінниччини, де будуть реалізовуватись 17 цілей ООН

Як ми вже повідомляли, тиждень тому в Ладижині відбувся круглий стіл щодо обговорення можливого об’єднання приміських громад навколо міста Ладижин, зокрема, обговорювалось можливе об’єднання Ладижиньскої та Заозернянської громад. В роботі круглого столу взяли участь міські громадські організації, які в результаті двохгодинного обговорювання вирішили створити координаційний центр стратегічного розвитку «Ладижин-2030».

Вже сьогодні 5 громадських організацій міста Ладижин та Тростянецького району підписали Меморандум про створення координаційного центру стратегічного розвитку «Ладижин-2030».

Про це повідомляється на сторінці новоствореного центру в соціальній мережі Фейсбук. (До речі, відгуки про брокера Trade12 можно прочитита на сайті Trade12 пікірлер)

Установчий документ про створення громадської платформи підписали представники 5 громадських організацій міста Ладижин та Тростянецького району ( Центр євроінтеграції "Від Варти до Бугу", Ладижинська громадська рада, Четвертинівська громадська рада, Народний центр екологічного розвитку, Фундація підприємницьких ініціатив). Після підписання Меморануму свою згоду на приєднання надали інші громадські організації, зокрема, спортивний клуб CrossFit & Bike Club Ladyzhin.

Повідомляється, що сторони домовились, що у межах повноважень, шляхом консолідації своїх зусиль і координації дій, на засадах рівності та взаємодопомоги, з урахуванням державної політики та обраного Україною євроінтеграційного курсу, впроваджуватимуть та розвиватимуть на території дії Меморандуму досягнення 17 цілей сталого розвитку ООН у співпраці з територіальними громадами Вінницької області.

Територія поширення дії Меморандуму сформована з двох зон:територія прямої дії - місто Ладижин (Ладижинська міська рада), Гайсинський, Теплицький, Тростянецький, Тульчинський, Немирівський, Іллінецький, Бершадський, Чечельницький райони Вінницької області в адміністративно-територіальних межах, інші адміністративно-територіальні одиниці Вінницької області за межами території прямої дії.

Створена громадська платформа є по суті унікальним проектом в Україні, оскільки її учасники першими вирішили взяти на себе частину відповідальності за європейську інтеграцію України та виконання в Україні 17 цілей ООН в такому форматі.

Цитата:
Історія: У вересні 2015 року в рамках 70-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН у Нью-Йорку відбувся Саміт ООН зі сталого розвитку (далі – Саміт), на якому 193 країни-члени ООН затвердили 17 глобальних цілей розвитку на 2016-2030 роки. Проголошуючи нову еру національних дій та міжнародного співробітництва, новий порядок денний зобов’язує кожну країну здійснити широкий спектр заходів, які будуть спрямовані не тільки на усунення корінних причин бідності, а й на покращення економічного зростання і процвітання, а також на задоволення потреб людей в охороні здоров’я, освіті та соціальному забезпеченні, передбачаючи при цьому охорону навколишнього середовища. В Україні розпочалась робота з досягнення цілей сталого розвитку, які мають забезпечити в країні економічну стабільність, екологічний баланс та соціальну згуртованість.

Ініціатори новоствореної громадської платформи повідомляють, що участь в ній відкрита для всіх, хто бажає будувати нову Україну у спіпраці зі світовим співтовариством. Тому запрошуються всі, хто розділяє мету платформи до співпраці та спільної роботи, в першу чергу іде мова про учасників з сусідніх районів на які поширюється дія Меморандуму.

6282_dsc04561.jpg (78.53 Kb)

5162_dsc04564.jpg (75.74 Kb)5524_risunok_63.jpg (103.37 Kb)3555_risunok_64.jpg (110.21 Kb)26_risunok_65.jpg (67.01 Kb)
30 травня 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2977 Коментарів: 5
Написав: Wanch 30.05.2017 - 22:01
А що, нам світове товариство буде давати гроші на наше прцвітання, чи ми будемо платити внески в світове товораство на спільний добробут?
Було б доцільно вказати 17 пунктів зростання і процвітання економічного добробуту.
І ЩЕ: - підписали представники громадських рад!
Це хто? Опозиція до Влади, чи проукраїнські органи,
чи просто добровільні хлопи з оселедцями?
На якому рівні підписані документи???
Висвітліть, будь ласка!
Написав: Arhip 30.05.2017 - 23:34
Що там незрозуміло? Почитайте 17 цілей ООН. Це нова програма будівництва світового суспільства, яку підтримали 193 країни світи в тт.ч. Україна. Це 17 цілей і процвітання в т.ч. Документ підписали громадські організації. Влада до цього немає жодного відношення. До політики цей проект також немає жодного відношення. Громадські організації також будуть виступати суб*єктами відносин з міжнраодними організаціями самостійно. Сторони Меморандуму взяли на себе відповідальність за реалізацію 17 цілй ООН на території області.
Написав: nina 31.05.2017 - 03:51
На фото, майже всі молоді люди. Ми вже своє віджили. Я вже не можу брати на себе відповідальність за майбутнє. Майбутнього вже дуже мало. А в них ще життя попереду, от хай і думають про своє життя. Ми вже "комунізм" в 80-х роках побудували. Слава Богу, що вони ще замислюються про майбутнє. Молодці хлопці , будуйте своє нове життя, але і про нас, старих не забувайте. Трохи місця в цему житті і нам залиште.
Написав: Wanch 31.05.2017 - 06:53
nina, biggrinbiggrinbiggrin
Залишать! На цвинтарі!
Написав: nina 31.05.2017 - 08:34
Wanch, І це дуже добре! В інших містах вже і там за гроші. В кого більше, тому місце краще. А в нас лишь по рангах та по підлизах поки що!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль