Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, Топ 3-А, Интервью, Топ-5 Депутат Людмила Головашич прозвітувала за 2016 рік

Депутат Людмила Головашич прозвітувала за 2016 рік

5.jpg (51.89 Kb)Депутат Вінницької обласної ради Людмила Головашич прозвітувала про виконання своїх депутатських обов’язків за 2016 рік. Зробила вона це через сайт Вінницької обласної ради, опублікувавши звіт.

Нагадаємо, що Людмила Головашич є секретарем постійної депутатської комісії Вінницької обласної Ради з питань охорони навколишнього середовища екологічної безпеки та раціонального використання надр, а також є секретарем фракції ВО «Батьківщина» у Вінницькій обласній Раді. То ж головною темою в своїй депутатській діяльності вона обрала тему екології. (До речі, питання трейдингу та інвестицій представлені на сайті Форекс для почтківців - Все о рынке форекс на сайте)

Як член «екологічної» комісії Людмила Головашич порушила кілька важливих тем, які сколихнули не тільки область.

В звіті іде мова про участь пані Людмили і питанні розслідування загибелі зубрів на заповідній території Вінниччини, закриття цеху з випалювання вапна в селі Красносілка Бершадського району та участі у миротворчій місії в сусідньому Тростянці, коли там відбувались акції протесту проти будівництва пташників та керівництва району.

« Ще один екологічний протест у Тростянецькому районі міг скінчитися сумними наслідками: «стінка на стінку» стояли прихильники та противники будівництва нової черги птахокомплексу МХП «Миронівський хлібопродукт». Мені та моїм колегам - депутатам обласної Ради - конфлікт вдалося перевести у стан перемовин, що, принаймні, врятувало район від стихійного використання зброї. За інформацією, підтвердженою СБУ, люди готові були застосувати незареєстровану зброю. Тростянецький конфлікт призвів до зміни керівника районної ради та відділення поліції», - пише пані Людила.

Приділена увага в звіті темі Ладижинського інтернату, який напевно став самою скандальною темою в області минулого року.

«Соціальний бум створило питання, порушене мною щодо роботи комунального закладу «Ладижинський будинок-інтернат для розумово-відсталих дітей». Після кількох спеціальних комісій та виїзду на місце, заклад отримав чимало зауважень до роботи та час на їхнє виправлення. Наразі порушено питання утримання дітей у належних умовах та гостра необхідність змін у організації харчування та лікування. Крім того, відповідною комісією обласної Ради були оглянуті та проінспектовані інші інтернатні заклади області. Все це, насамперед, сприяє відкритості та прозорості роботи подібних закладів та унеможливлює будь-які корупційні оборудки. Наразі питання переведення керівників комунальних закладів на контракт покладе край безконтрольності на посадах
», - пише Людмила Головашич обіцяючи відкритість і прозорість в роботі інтернату та створення умов для унеможливлення корупційних діянь.

Надзвичайно вдалою та ефективною виявилася запропонована Людмилою Головашич співпраця між Вінницькою державною адміністрацією, обласною Радою та Ладижинською ТЕС. В минулому році на екологічні проекти Ладижинської ТЕС було виділено 5 мільйонів гривень з обласного бюджету. Ладижинська ТЕС в свою чергу цього року придбала та подарувала Вінницькій обласній дитячій лікарні необхідне обладнання для обстеження верхніх дихальних шляхів та системи травлення.

За рік свого депутатства Людмила Головашич провела зустріч із 227 жителями міста та області, десять разів брала участь у судових інстанціях на підтримку виборців, надала матеріальну допомогу з депутатського фонду більше, ніж 35 родинам.

«Сумлінно виконувала поставлені завдання та сміливо і чесно відстоювала і буду відстоювати інтереси свого закріпленого округу – міста Ладижина», - підсумувала свій звіт депутат Головашич.
1 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2005 Коментарів: 1
aleksandr
Написав: aleksandr 1.03.2017 - 23:41

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль