Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Кримінал, Интервью, Афиша Постраждалому від ДТП потрібна допомога

Постраждалому від ДТП потрібна допомога

9320_img_20160715_085552_729x547.jpg (116.39 Kb) Рідні та близькі постраждалого нещодавно в ДТП Невінчаного Андрія Пилиповича звертаються по допомогу до всіх небайдужих.
Нагадаємо, що тиждень тому в Ладижні сталась ДТП в результаті якої 24-річного скутериста затисло під мікроавтобусом "Рено Трафік".

"Хочемо попросити Вашої підтримки і допомоги! Невінчаному Андрію Пилиповичу він дуже хороша людина, з великим серцем та душою, але нажаль він обмежений в рухах ( після ДТП у важкому стані) будемо вельми вдячні всім не байдужим, які допоможуть зібрати кошти на лікування Андрія. Дуже потрібна підтримка родичам і дружині Андрія. 4149 4978 5498 6819 ( номер рахунку Приват24) НЕВІНЧАНА НАТАЛІЯ РОМАНІВНА"
, - пишуть рідні постраждалого в соціальних мережах.
23 липня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1680 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль