Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Кримінал, Интервью, Афиша Постраждалому від ДТП потрібна допомога

Постраждалому від ДТП потрібна допомога

9320_img_20160715_085552_729x547.jpg (116.39 Kb) Рідні та близькі постраждалого нещодавно в ДТП Невінчаного Андрія Пилиповича звертаються по допомогу до всіх небайдужих.
Нагадаємо, що тиждень тому в Ладижні сталась ДТП в результаті якої 24-річного скутериста затисло під мікроавтобусом "Рено Трафік".

"Хочемо попросити Вашої підтримки і допомоги! Невінчаному Андрію Пилиповичу він дуже хороша людина, з великим серцем та душою, але нажаль він обмежений в рухах ( після ДТП у важкому стані) будемо вельми вдячні всім не байдужим, які допоможуть зібрати кошти на лікування Андрія. Дуже потрібна підтримка родичам і дружині Андрія. 4149 4978 5498 6819 ( номер рахунку Приват24) НЕВІНЧАНА НАТАЛІЯ РОМАНІВНА"
, - пишуть рідні постраждалого в соціальних мережах.
23 липня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1977 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль