Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Интервью Людмила Станіславенко: Нам не вдалось побачити ефективної роботи керівника інтернату

Людмила Станіславенко: Нам не вдалось побачити ефективної роботи керівника інтернату

Публікуємо матеріал депутата Вінницької обласної ради Людмили Станіславенко з сайту Ліга.Блоги в якому вона висловлює свою позицію щодо реформування Ладижинського дитячого будинку-інтернату в контексті роботи рочобої групи, яка перевіряла рооту інтернату в жовтні місяці цього року

__________________

1444215607_1p2a9941.jpg (44.27 Kb)

Перепрофілювання Ладижинського будинку-інтернату IV профілю недоцільне та матиме негативні наслідки для психо-емоційного стану дітей.

Депутати Вінницької обласної ради, представники профільних департаментів спільно з волонтерами вивчають діяльність керівництва та закладу. Після виїзного засідання членам робочої групи вдалось окреслити ряд проблем, які існують у будинку-інтернаті та потребують термінового вирішення. Завдяки тому, що до складу комісії входили представники громадськості, відповідних департаментів та депутатського корпусу, робочій групі вдалось дослідити різні напрямки функціонування закладу. Велика увага була приділена питанням архітектурної доступності, адже більшість вихованців не можуть самостійно пересуватись.

Перевірка та вивчення роботи закладу було ініційовано після звернення уповноваженого президента України з прав дитини Миколи Кулеби до Вінницької ОДА про проведення розслідування щодо повідомлень активістів про розкрадання харчів у Ладижинському будинку-інтернаті.

Заклад для розумово відсталих дітей планували перепрофілювати у психоневрологічний інтернат, залишивши у ньому тільки дорослих вихованців. Дітей віком до 18 років, а таких 37, мали на меті перевести до Стрижавського будинку-інтернату. Питання перепрофілювання та переведення дітей до іншого закладу викликало невдоволення волонтерів, які впродовж тривалого часу опікувались дітьми. В свою чергу ми спільно з членами Міжфракційного об’єднання «Рівні можливості» в ході чергової сесії підняли питання необхідності проведення виїзного засідання на базі закладу.

Після візиту до Ладижинського будинку-інтернату нам не вдалось побачити ефективної роботи керівника. Також існують проблеми зі системою звітності, особливо гостро - використання коштів та отриманої допомоги від волонтерів. Після спілкування з директором закладу залишилось занадто багато питань.

Звичайно в ході перевірки велику увагу приділили спілкуванню з підопічними закладу та персоналом. Ключовим моментом для кожного члена комісії є бажання дітей, адже вони перебувають у Ладижинському будинку інтернаті майже все життя.

Завдяки роботі волонтерів умови перебування дітей у першому корпусі відповідають більшості європейських стандартів, чого не можна сказати про два інші корпуси. У даній ситуації ми побачили, що волонтери вкотре перейняли на себе функції держави. Наразі важливо створити механізм виділення коштів з бюджету на покращення умов перебування дітей у другому та третьому корпусах.

Також не можна забувати про персонал, який відповідально ставиться до своєї роботи. Люди повинні отримувати гідну заробітну плату за свою важку працю. Адже не дивлячись на низький рівень оплати праці та відсутність чіткої та головне справедливої системи преміювання, санітарки виконують свою роботу.

Після перевірки закладу залишилось дуже багато питань, які потребують вирішення. Нині ми повинні створити максимально комфортні умови для проживання дітей у будинку-інтернаті та гідні умови праці персоналу.
4 листопада 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1161 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль