Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Новини ресурсу

Новини ресурсу

Двадцятка найбільш популярних матеріалів минулого року.

9 січень 2014
Пропонуємо вам рейтинг найбільш популярних матеріалів нашого ресурсу, де була найбільша кількість переглядів. Минулорічний рейтинг можна переглянути тут.

Голосування на нашому ресурсі в 2013 році

5 січень 2014
Пропонується згадати, як голосувати на нашому ресурсі в 2013 році і які результати мали ці голосування. Всього ми запропонували дати відповідь на 13 питань в минулому році.

Сьогодні, 26 грудня відбудуться збори Всеукраїнського об’єднання «Майдан»

26 грудня 2013
Запрошуються всі, хто підтримує Майдан в Києві

Команда «Новин Ладижина» вітає всіх з Новим роком та Різдвом Христовим!

5 січень 2017
Дорогі друзі наші дописувачі та читачі!

В Ладижині відбудеться вечір пам’яті Івана Миколайчука

13 червня 2016
В Ладижині літературно-мистецьке об’єднання «Стожари» за підтримки арт - кав’ярні «Фредерк» запрошує шанувальників творчості Івана Миколайчука на вечір пам’яті, присвячений 75-річчю з дня народження Івана Миколайчука.

Запрацювала в тестовому режимі мобільна версія сайту «Новини Ладижина»

7 лютий 2016
Аналізуючи статистику нашого сайту ми побачили, що 20-25 % користувачів сайту – це власника мобільних телефонів, тому ми прийшли до висновку, що прийшов час створити мобільну версію сайту для читачів, що заходять на наш ресурс з «мобілок».

12 найбільш обговорюваних матеріалів 2015 року

10 січень 2016
Ми вже пропонували вам двадцятку найбільш популярних матеріалів нашого ресурсу 2015 року за переглядами. Пропонуємо 12 найбільш обговорюваних матеріалів минулого року, які зібрали найбільше коментарів.

Двадцятка самих популярних матеріалів 2015 року

9 січень 2016
2015 рік завершився. Кожного року ми систематизуємо поширені нами матеріали та пропонуємо до вашої уваги двадцятку самих популярних матеріалів минулого року, які набрали найбільше переглядів і до яких подій було прикуто найбільше уваги.

Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!

31 грудня 2015
Редакція сайту "Новини Ладижина" від усього серця вітає Вас, а також усіх Ваших близьких з Новим Роком і Різдвом Христовим!

Десятка найбільш обговорюваних матеріалів 2014 року

1 січень 2015
Ми вже пропонували вам двадцятку найбільш популярних матеріалів нашого ресурсу 2014 року за переглядами. Пропонуємо десятку найбільш обговорюваних матеріалів минулого року, які зібрали найбільше коментарів.

Двадцятка самих популярних матеріалів 2014 року

1 січень 2015
2014 рік завершився. Ми вирішили трохи систематизувати поширені нами матеріали та запропонувати до вашої уваги двадцятку самих популярних матеріалів 2014 року, які набрали найбільше переглядів і до яких подій було прикуто найбільше уваги.

Новація на сайті: реєстрація для користувачів

8 липня 2014
Враховуючи результати голосування, яке ми проводили останніх кілька місяців, за результатами яких більшість проголосувала за введення реєстрації для користувачів, ми вирішили я порядку експерименту ввести обов’язкову реєстрацію на сайті для всіх користувачів.

Завершилась судова справа ТОВ «Вінницька птахофабрика» проти громадського сайту «Новини Ладижина»

18 червня 2014
16 червня 2014 року відбулось останнє судове засідання у справі за позовом ТОВ «Вінницька птахофабрика» проти нашого інформаційного ресурсу .

АНТИПРЕМІЯ «СКАНДАЛ РОКУ-2013» СТАРТУЄ!

18 травня 2014
Громадська організація «Ладижинська громадська рада» спільно з громадським міським сайтом «Новини Ладижина», Міжнародним фондом «Відродження» та з «Ладижинською газетою» оголошують про здобуття вже другої міської антипремії «Скандал року-2013».

Оголошується перший міський конкурс «Молодий журналіст»

18 травня 2014
Громадська організація «Ладижинська громадська рада» спільно з громадським міським сайтом «Новини Ладижина», Міжнародним фондом «Відродження» та «Ладижинською газетою» оголошують про початок першого міського консурсу «Молодий журналіст 2014».

Справа про 18 квартир кандидата на посаду міського голови – недостовірний та замовний матеріал?

27 квітень 2014
Голова громадської організації «Ладижинська громадська рада» Андрій Скакодуб отримав лист від адвокатського об’єднання «Фортеця» з вимогою спростувати недостовірну інформацію, яка посягає на честь, гідність та ділову репутацію Юрченка Василя Анатолійовича.

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

30 грудня 2013
Шановні ладижинці, вінничани та всі, хто став постійним читачем нашого ресурсу!

Увага! Пропонуємо до вашої уваги форум Новин Ладижина

26 грудня 2013
Пропонуємо вам апробувати наш форум , а також внести свої пропозиції щодо покращення його роботи, якщо щось вас в роботі форуму не влаштовує.

Ми змінили дизайн сайту і його функціональні можливості Ви можете подати свої пропозиції для подальшого покращення сайту.

8 грудня 2013
Ми змінили дизайн сайту і розщирили його функціональні можливості Роботи над сайтом продовжуються. В коментарях Ви можете додати свої пропозиції, які будуть враховані для подальшого покращення сайту.

28 листопада в Ладижині буде Євромайдан

26 листопада 2013
28 листопада в четвер о 17.30 на міській площі в Ладижині відбудеться мітинг на підтримку євроінтеграційних процесів.

Громадському сайту «Новини Ладижина» оголосили війну. Сайт під загрозою закриття.

30 жовтня 2013
Наш ресурс вже кілька тижнів штормить. Спочатку наш сайт атакували і навіть одного дня на 5 годин заблокували роботу ресурсу. Ми навіть не здогадувались, з ким можна пов’язати таку опіку роботою сайту, адже список тих, кому невигідні публікації на «Новинах Ладижина» досить довгий.

Громадськість Ладижина шукає міського голову

29 жовтня 2013
Громадська організація «Ладижинська громадська рада» оголосила конкурс на здобуття вакантної посади міського голови.Інформація про це розміщена в офіційному блозі організації.

Дякуємо ладижинській владі за потужну розкрутку нашого сайту

2 жовтня 2013
Від імені громадської організації «Ладижинська громадська рада» та редакції громадського міського сайту «Новини Ладижина» хочемо висловити подяку ладижинській владі за просування нашого інтернет-ресурсу, інформаційну підтримку та потужну піар-кампанію, адже без зусиль нашої влади ми навряд чи досягнули б того рівня, що маємо сьогодні.

Ладижинська громадська рада отримала гранд від фонду "Відродження" на розвиток громадського міського сайту «Новини Ладижина»

29 вересня 2013
В квітні-травні цього року міжнародний фонд «Відродження» оголосив конкурс на отримання грандів по напрямку «Засоби масової інформації» на розвиток регіональних інформаційних онлайн-платформ.

Антипремія «Скандал року-2012». Результати

29 серпня 2013
ПРИЙШОВ ЧАС ПІДСУМУВАТИ ОТРИМАНІ РЕЗУЛЬТАТИ ТА ОГОЛОСИТИ ПЕРЕМОЖЦІВ В КОЖНІЙ НОМІНАЦІЇ:

УВАГА! Чекайте на оголошення результатів першої антипремії «Скандал року»!

22 серпня 2013
Громадська організація «Ладижинська громадська рада» та громадський міський сайт «Новини Ладижина» спільно з «Ладижинською газетою» наприкінці квітня цього року оголосили про старт першої міської антипремії «Скандал року-2012»

Нова адреса сайту - lad.vn.ua

12 серпня 2013
Відтепер наш сайт доступний за скороченою адресою - http://lad.vn.ua Стара адреса сайту - http://lad.vn.ua також залишається дійсною

АНТИПРЕМІЯ «СКАНДАЛ РОКУ-2012» СТАРТУЄ!

26 квітень 2013
Громадська організація «Ладижинська громадська рада» та громадський міський сайт «Новини Ладижина» спільно з «Ладижинською газетою» оголошують про здобуття першої міської антипремії «Скандал року-2012».

Вероніка з Ладижина потребує вашої допомоги

12 квітень 2013
Якщо ви маєте змогу допомогти, телефонуйте за номером: (096) 351 29 97 -- Алла Нікітіна.

Увага! Антипремія "Скандал року -2012!"

2 квітень 2013
Громадська організація «Ладижинська громадська рада» та громадський міський сайт «Новини Ладижина» оголошують про здобуття першої міської антипремії «Скандал року-2012».Мета Антипремії – оцінити найбільш скандальні події минулого року та осіб, які причетні до цього.

Тетяна Задорожна потребує вашої допомоги!!!

24 грудня 2012
Молода мама і дружина Тетяна Задорожна з села Оляниця захворіла на хронічний гепатит по вині лікарів і потребує вашої допомоги. Кошти їй потрібні для продовження курсу лікування, який вже було розпочато. Якщо курс лікування буде зупинено,то наслідки можуть бути фатальними для Тетяни. Тому родина Тетяни Задорожної звертається до всіх небайдужих допомогти фінансово для збору коштів для проведення лікування на яке потрібно більше 500 тисяч гривень. Кожна , навіть найменща ваша допомога дуже важлива для сім'ї.

Логін
Пароль