Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Влада, Интервью, Афиша Розпочато громадське обговорення статуту територіальної громади міста Ладижин

Розпочато громадське обговорення статуту територіальної громади міста Ладижин

1812_list-e1451025881908.jpg (74.96 Kb)Ладижинська міська рада 4 квітня оприлюднила проект рішення Ладижинської міської ради «Про затвердження Статуту Ладижинської територіальної громади» для громадського обговорення.

Проект статуту Ладижинської територіальної громади був розроблений на виконання розпорядження міського голови.
Нагадаємо, що минулого року громадською організацією «Ладижинська громадська рада» було розпочато стратегію щодо впровадження в місцеве самоврядування Ладижина механізмів прямої демократії, яка передбачала прийняття цілого ряду проектів рішень в т.ч. і статуту територіальної громади міста Ладижин.

Міський голова частково підтримав внесені пропозиції. До таких проектів рішень належав статут громади міста Ладижин, який було все ж таки розроблено та внесено на розгляд громади.

Як повідомляють розробники проект спрямований на визначення системи місцевого самоврядування Ладижинської територіальної громади, форми та порядку діяльності територіальної громади, її органів та посадових осіб, гарантії прав мешканців населених пунктів, які розташовані на території Ладижинської територіальної громади.

Зауваження та пропозиції до даного проекту рішення міської ради слід надсилати у письмовому вигляді (від фізичних осіб за особистим підписом, для юридичних осіб – на фірмовому бланку, за підписом керівника та завірені печаткою) за адресою: 24321, Вінницька область, м. Ладижин, вул. П.Кравчика,4 (юридичний відділ, кабінет № 17).

Зауваження та пропозиції приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу на офіційному веб-сайті Ладижинської міської ради.
7 квітень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1815 Коментарів: 3
Написав: Wanch 7.04.2017 - 09:07
biggrin
Та які гарантії прав для мешканців населених пунктів?
У нас давно уже розтоптали Конституцію, а тепер дотоптують і громадян.
У нас "гарантії" типу ніпеля, ...
Я уже давав нашому демократу, чи дерьмократу запитання в письмовому вигляді! biggrin
Жду не діждусь! Зато поліція від Мера кожний день по три рази грюкала в браму з погрозами про штрафні санкції по указу від Мера. Уже собаки перелякані!
А ви про гарантії!!! У нас і звернутись по допомогу немає до кого, бо всі юристи, або на задніх лапках, або з купленими дипломами і ні бельме не знають.
Написав: nina 8.04.2017 - 07:28
wanch, якщо на протязі місяця, не отримаєте офіційної відповіді від "дерьмократа", подавайте його до суду, про невиконання "Закону про інформацію", а потім ще багато позовів, я вам без юриста підкажу що робити.
Написав: pash 8.04.2017 - 13:51
Ознайомився із проектом статуту територіальної громади...Він не витримує жодної критики, та лише набір правових норм із закону "Про місцеве самоврядування..."Абсолютно ніякої конкретики..Це чергове прикриття для узурпатора влади у нащому місті-Ви хотіли статут- нате Вам Статут....Невже у нашого керманича і його захваленої команди не вистачило розуму-поїхати у наш обласний центр і перейняти досвід-написанння /розробеи/статуту. Там Статут діє не один десяток років і неодноразово допрацьовувався.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль