Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А, Интервью Ладижинська громадська рада взяла участь в конференції щодо сталого сільського розвитку в місті Київ

Ладижинська громадська рада взяла участь в конференції щодо сталого сільського розвитку в місті Київ

7652_conference_wap.jpg (56. Kb)В листопаді місяці цього року в місті Київ відбулась конференція “Перспективи сталого сільського розвитку в Україні”, організована Національним екологічним центром України у партнерстві з Зеленим рухом Латвії.

Цей захід є одним із перших в Україні такого рівня по темі сталого сільського розвитку.

Взяв участь в роботі конференції заступник голови ради управління громадської організації «Ладижинська громадська рада» Юрій Васільєв.

Загалом, в конференції прийняли участь як українські, так і міжнародні експерти, представники профільних міністерств України та структур і організацій ЄС, підприємці, представники громадськості та ініціативних груп.

Темою конференції було обговорення можливостей України для сталого сільського розвитку. З цією метою було обговорено кращі європейські практики на різних прикладах. В цьому допомогли експерти з Європи, які поділились своїм досвідом запропонувавши всім учасникам конференції свої презентації в напрямку розвитку малого фермерства, сільськогосподарської кооперації, зеленого туризму тощо. Головне питання конференції –це пошук відповіді на питання: « як зберегти самодостатність сільських територій та їх розвиток».

« Конференція була дуже цікавою. Це вже другий подібний захід в якому приймала наша громадська організація. До цього ми брали участь в семінарі з приводу сталого сільського розвитку, який було організовано Латвійським зеленим рухом та Національним екологічним центром України в місті Ладижин. Сталий розвиток села – це напевно головний тренд в найближчі 5 років, який буде стрімко розвиватись. Наша організація проводила дослідження цієї весни можливості та готовності навколишніх громад до обєднання з нашою громадою і ми зрозуміли, що тема розвитку сільських територій є надзвичайно актуальною. Вже сьогодні на тлі молочних майданів є, наприклад, попит на створення молочних кооперативів. Також є попит на розвиток зеленого туризму. Гадаю, що це питання, якими слід займатись сьогодні», - прокоментував свою участь у конференції Юрій Васільєв.

фото- Національний екологічний центр України
5 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 856 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль