Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А, Интервью Ладижинська громадська рада взяла участь в конференції щодо сталого сільського розвитку в місті Київ

Ладижинська громадська рада взяла участь в конференції щодо сталого сільського розвитку в місті Київ

7652_conference_wap.jpg (56. Kb)В листопаді місяці цього року в місті Київ відбулась конференція “Перспективи сталого сільського розвитку в Україні”, організована Національним екологічним центром України у партнерстві з Зеленим рухом Латвії.

Цей захід є одним із перших в Україні такого рівня по темі сталого сільського розвитку.

Взяв участь в роботі конференції заступник голови ради управління громадської організації «Ладижинська громадська рада» Юрій Васільєв.

Загалом, в конференції прийняли участь як українські, так і міжнародні експерти, представники профільних міністерств України та структур і організацій ЄС, підприємці, представники громадськості та ініціативних груп.

Темою конференції було обговорення можливостей України для сталого сільського розвитку. З цією метою було обговорено кращі європейські практики на різних прикладах. В цьому допомогли експерти з Європи, які поділились своїм досвідом запропонувавши всім учасникам конференції свої презентації в напрямку розвитку малого фермерства, сільськогосподарської кооперації, зеленого туризму тощо. Головне питання конференції –це пошук відповіді на питання: « як зберегти самодостатність сільських територій та їх розвиток».

« Конференція була дуже цікавою. Це вже другий подібний захід в якому приймала наша громадська організація. До цього ми брали участь в семінарі з приводу сталого сільського розвитку, який було організовано Латвійським зеленим рухом та Національним екологічним центром України в місті Ладижин. Сталий розвиток села – це напевно головний тренд в найближчі 5 років, який буде стрімко розвиватись. Наша організація проводила дослідження цієї весни можливості та готовності навколишніх громад до обєднання з нашою громадою і ми зрозуміли, що тема розвитку сільських територій є надзвичайно актуальною. Вже сьогодні на тлі молочних майданів є, наприклад, попит на створення молочних кооперативів. Також є попит на розвиток зеленого туризму. Гадаю, що це питання, якими слід займатись сьогодні», - прокоментував свою участь у конференції Юрій Васільєв.

фото- Національний екологічний центр України
5 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 714 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль