Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Интервью, Топ 3-А Соціальні мережі про вбивство: де мер, немає освітлення, геть зеків!

Соціальні мережі про вбивство: де мер, немає освітлення, геть зеків!

Досить активно обговорюються події, що стались в місті Ладижин 16 квітня. Нагадаємо, що 25-річний раніше судимий чоловік скоїв подвійне вбивство двох жінок.

Основна полеміка серед ладижинців точилась власне з приводу того, хто ж винен у скоєнні злочину та які фактори привели до цієї трагедії.

Серед причин та факторів, що призвели до трагедії, ладижинці називали бездіяльність міського голови, неосвітленість вулиць та роботу дільниці соціальної реабілітації ув’язнених, яка була відкрита в Ладижині ще в 2013 році.
Ми вирішили зібрати найбільш цікаві коментарі враховуючи різну полярність думок ладижинців, як за так і проти.

Настя Леонтюк: Да,друзi,Ладижин наш з кожним днем прославляеться(((коли вступала на навчання,то мало хто знав про Ладижин ,а хто чув,то казав,що це "наркоманський город",доводилось всiм в груди бити,що це вже не так(а тепер Ладижин скоро буде лiдiрувати в надзвичайних новинах,якби це печально не звучало((i дiйсно не знаеш,хто буде наступною жертвою(((

Марина Склярук: Просто ситуація склалася така, що на сьогоднішній день створено всі умови для колишніх увязнених. Після звільнення їм пропонують роботу на НР та кімнату для проживання. Як що ще 5 років назад ймовірність, що колишній увязнений вбивця приїде до нас в місто була не велика, то сьогодні - самі розумієте... Їх немов запрошують на постійне проживання. Тим більше, що в багатьох увязнених завязуються стосунки і вони повертаються через це. Не можу сказати, що абсолютно всі однакові, є серед них люди, але є й тварини (такі як цей виродок). Від щирого серця співчуваю рідним та друзям бідних жінок. А усіх інших прошу: будьте обережні, тому що в нашій державі нас ніхто не може захистити!!!

Марина Склярук: На рябі працюють люди які ще відбувають покарання і після їх звільнення їх запрошують на роботу. Цей нелюд пропрацював більше року в Ладижині до його звільнення. На мою думку закон Савченко просто прискорив таку трагедію, тому що йому залишалося 2 роки. А на мера всі злі, тому що він дозволив привести увязнених в наше місто.

Павло Іванов: ой, люди скажу Вам одне закон "Савченко" це трагедія для Українського народу в цілому, тому що сотні тисяч засуджених виходять на волю, хоча і вони і всі ми розуміємо що в суспільстві вони не прижевуться... Ні роботи, ні житла, ні сімї взагалі нічого... Люди які просиділи 6-10 років вже освоїлись там на "ЗОНІ" вони не знають як далі жити і що робити... А Ми з Вами щомісячно сплачуємо податок, а саме кошти на їх утримання.. Більшість з них в місцях позбавлення волі не працює і Ми маємоїх утримувати, як наприклад довічників, для чого не зрозуміло... А те що сталось у Нас у місті це горе для сімей і людей загалом, але ніяк не провина нашого Мера і поліції.. це проблема нашої "Верховної Ради" вони випускають вбивць переважно по 115 ст. ККу З Губника і не тільки завдяки свому дибільному і не продуманому закону "Савченко"... Виражаю свої співчуття сімям, які втратили рідних та дорогих людей. Надіюсь що змінеться в Нашій державі "ЗАКОН" і такі нелюди не будуть жити за такі тяжкі злочини.

Нана Кикабидзе: Александр, ага..а потім несподівано у таких активістів знайдуть наркоту і посадять.один уже виступав проти ряби..очніться! Ми в мексиці живем..і наш крестний отец - рижий.

Татьяна Перкун: Як би наш мер був за людей, за нород, то не дозволив би взагалі будівництво "Нашої Ряби". Дякувати йому, що скасував чорнобильську зону, що тепер наші діти не мають пільг,ні на харчування, ні на лікування. Також пенсіонери, змушені купувати дорогі ліки за свою "мізерну" пенсію. Адже не можна будувати таке підприємство на забрудненій зоні, це мабуть всі знають. Не було б "Нашої Ряби", не було б тут цих "зеків". Вони закінчивши свій термін перебування і влаштовуються сюди ж на роботу. Якщо він з якогось села де не має роботи, а тут тобі і робота, і житло дають і місто. І як тепер нам спати спокійно? Тепер і спокійно не погуляєш з дитиною вечером, а жити зі страхом мабуть ніхто не хоче. Потрібно приймати міри.

Нана Кикабидзе: Уясе се які в Ладижині всі дєлані. В вінниці значить медики доставляють трупів а в великом ладижині не обязані!..??? Це новина. Шоб ви знали..мае бути спеціальна медична бригада..алеж бля це фінансувати треба...краще говноквіточки садити.

Stas Rozsoha: Тарас, я не являюсь прихильником мера, до нього може бути дофіга претензій. Але яким боком він до зеків відноситься? Якщо на рябі працюють колишні зеки, це не його провина. І ніхто не може на це вплинути. Ці люди відбули своє покарання, вони мають такі самі права, як і ми з вами. Можуть працювати де завгодно. Як ви пропонуєте позбутися колишніх зеків? Я можу на свому підприємстві влаштувати колишній в'язнів, буду платити їм копійки, і ніхто мені слова не скаже.


Annie Obamaaa: Stas, як очільник міста він відповідає за безпеку. Всі знають що Ряба завезла зеків в Дубраву. Що він зробив щоб попередити прояви криміналу?

Annie Obamaaa: Ви мєнти Ладижина гавно! Друзям власноруч прийшлось нести труп до моргу, бо ви просто кончєні...у вас немає людей хто цим займається? І мер кончєний! Шо у нас перший раз гвалтують ці зеки? Найкращий мер України за версією кого?

Макс Белый: будем скоро с вилами и топорами защищать наши дома и родных......................по другому никак.........или с пятницы по понедельник вводить комендантский час в городе.

Annie Obamaaa: Nastya, мене хвилює і моє і твоє життя. Якщо не заберуть звідси зеків або я не почую домовленності їх звідси забрати я збираю мітинг на наступній неділі. Дам знати. І притащу всі канали і опозорю ту Рябу. Так що, рябівці, робіть щось.

Annie Obamaaa: Посли послами, а якого хр... на моїй Польовій, де вбили дівчину, до цих пір не вкрутили лампочки? Завтра мене там заріжуть...чому ви чи інші депутати ніфіга не робите? Хто дозволив привозити зеків в це місто, чому громаду не спитали? Де публічні роз'яснення мера після трагедії?


ВЛАДИЖИН: Ось тобі європейське місто, одні наркомани, вбивці, алкоголіки, бидло... На рябі половина таких зеків, і після кожного звільнення когось із зони, думай хто наступна жертва...

Саша: Без сумніву винна влада. Подивіться навколо. У багатьох політиків руки по лікті в крові, вони у вас хати, землю відбирають, а ви радісно вболіваєте за них, берете коннхфети і шаріки і біжете за них голосувати. Ці обранці потім повипускають зло з в’язниць, воно наробить біди а ви потім шукаєте винних де попало. Канєшно, простіше ж злити бруд на то шо під руку попало чим розібратись і зрозуміти звідки дійсно ноги ростуть.

Annie Obamaaa: Сьогодні вночі зек 'працівник' Нашої Ряби брутально вбив і згвалтував мою подругу Віту пару метрів від мого дому. Я не знаю за які заслуги меру Ладижина дали нагороду найкраший мер України в той час як в місті вже давно завезена безкоштовна рабсила на підприємство і ці зеки гуляють по місту... Похорони двох вбитих в понеділок. Ви мєнти Ладижина гавно! Якого хрєна моїм двом сусідам прийшлось нести труп власноруч до моргу? Що робиться в цій країні?

4087_image001.png (38.88 Kb)

4077_image003.png (50. Kb)7228_image007.png (22.07 Kb)1356_image005.png (45.44 Kb)9439_image013.png (21.36 Kb)5156_image011.png (34.32 Kb)7172_image009.png (50.71 Kb)67_image019.png (24.29 Kb)08_image017.png (21.3 Kb)1705_image015.png (24.41 Kb)4516_image027.png (33.97 Kb)9798_image023.png (8.88 Kb)56_image021.png (24.36 Kb)
21 квітень 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2244 Коментарів: 4
Написав: Loid 22.04.2016 - 13:27
Дивлюсь на всі ці крики душі і енний раз понімаю просту істину: Якби і хотіла депутата рішати проблеми то ніколи їм. Дєятєлі владо імущі надто зайняті дерибаном і зароблянням шо б займатись питаннями добробуту простих смертних.
Написав: Саша 22.04.2016 - 14:41
У влади є мури, охорона і тд. Їй чужі проблемами простого люду, бо не розуміє що той – беззахисний. Слова – навряд поможуть. Поки дядя Вася не візьме ломаку, не піде, не дасть **зди всім тим обранцям, не вишвирне геть на сміття їх, не посадить за кермо НОРМАЛЬНУ у всіх планах людину, поки не узаконять вогнепальну зброю… (і не треба починати дискусію, аргументувати «проти» через те, що в нас купа бидла і буде гірше. КУДИ ВЖЕ ГІРЖЕ? І без зброї СРАКА. Ладижинська трагедія – яскравий приклад. Якщо якась **ка захоче скоїти злочин – зробить то і без зброї. А як в людини буде 9мм в кармані, придурок сто разів подумає чи варто лізти куди не слід. Кожен матиме шанс наробити дірок в злочинцю перш ніж той скоїть задумане. В давнину, чи не головним атрибутом, що відрізняв вільну людину і раба, була зброя. Раб, на відміну від вільної людини – не мав права носити зброю. Вдумайтесь в то, кого з нас робить влада, бо боїться нас.) Коротше, поки ми самі не змінимо закон, ситуацію – ніхто про нас не подбає. Ні фабрики, ні мінти ні інші маріонетки в руках влади нічого не рішають. Проблема – вгорі. Сіки ти стебло не ламай, поки корінь в землі – рослина ростиме. Так і тут: Поки при владі мерзота, мєрзасть і буде творитись в країні.
aleksandr
Написав: aleksandr 26.04.2016 - 23:51
Andrew Nechaev
8 ч ·
УКРАЇНЦІ ! ЧИТАТИ - КОРИСНО!
1. Прочитайте уважно Конституцію України -
вона не така вже й велика, не полінуйтесь!
Краще пізно - ніж ніколи.
Ви будете в шоці від того, скільки в вас прав та свобод.
Скільки нам мусить давати держава, замість грабувати нас!
2 - ОЗБРОЮЙТЕСЬ! У Конституції НІДЕ НЕ НАПИСАНО, ЩО УКРАЇНЦІ НЕ МАЮТЬ ПРАВО МАТИ ЗБРОЮ!
А раз НЕ ЗАБОРОНЕНО - ТО ДОЗВОЛЕНО! Конституція - НАЙВИЩИЙ ЗАКОН ПРЯМОЇ ДІЇ!
Тільки добре озброєний народ здатен зламати криваву диктатуру олігархопаханату і вибороти собі людське життя -
ЗГІДНО КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!!!
СТВОРЮЙТЕ ЗАГОНИ НАРОДНОЇ САМООБОРОНИ.
Тоді жодні пахани чи тітушки не відберуть вашу землю та ваші права!
3 - Зрозумійте: Конституція - НАЙВИЩИЙ ЗАКОН УКРАЇНИ!
Вона ЗАКОН ПРЯМОЇ ДІЇ!
Згідно Конституції - Народ - єдина влада!
Нас ДУРЯТЬ і ОБКРАДАЮТЬ!
Нас ВЖЕ ОБІКРАЛИ при ПРИХВАТИЗАЦІЇ та ПРОДАЮТЬ УТРИДОРОГА НАМ НАШЕ МАЙНО - газ, електрику, воду, землю... так до повітря дійде!
А ЦЕ ВСЕ НАЛЕЖИТЬ НАМ, А НЕ ОЛІГАРХОБАНДИТАМ!
БЕЗ ЗБРОЇ ЖИВУТЬ ТІЛЬКИ РАБИ.
ВІЛЬНІ ЛЮДИ - АМЕРИКАНЦІ, ШВЕЙЦАРЦІ, ЧЕЧЕНЦІ, ІЗРАЇЛЬТЯНИ... - ВСІ МАЮТЬ ЗБРОЮ!!!
НАС ЗНИЩУЮТЬ - БО РАБІВ БЕЗ ЗБРОЇ НІХТО НЕ БОЇТЬСЯ!!!
Написав: helen 27.04.2016 - 09:51
Олександр, ви часом не прихильник Римми Белоцерковской? Ви знаєте в ДНР і ЛНр схожі заклики були. Щось схоже на "вся власть совєтам".

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль