Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, Топ 3-А, Интервью, Топ-5 В Ладижині знайшли нових ворогів міста. Ними стали бабусі з молоком.

В Ладижині знайшли нових ворогів міста. Ними стали бабусі з молоком.

Тільки нещодавно ми повідомляли про те, що в Ладижині була оголошена війна проти варварів, які нищили елементи благоустрою в центрі міста. Комунальні ЗМІ навіть назвали цих ладижинців «ворогами міста». І от, в Ладижині з’явились нові «вороги», які зазіхають на правопорядок в місті.

Як виявилось, давно анонсована муніципальна поліція, включилась в роботу відразу з задавненої проблеми, яку вже 15 років не може вирішити міський голова Валерій Коломєйцев, - мова іде про стихійну торгівлю біля магазину «Енергетик».

І хоча про необхідність створення невеликого муніципального ринку в районі магазину «Енергетик» влада говорить давно, але крім слів реальними кроками влади є періодичне натравлювання поліціянтів на бабусь, які торгують молоком, кропом та іншою городиною.

Про існування цієї проблеми повідомила на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» Людмила Головашич. Зокрема, вона повідомила, що працівники муніципальної міліції виганяли від магазину «Енергетик» бабусь з молоком. При цьому жодних пояснень муніципальні поліціянти не могли надати і апелювали до влади, що мовляв, це вона їх сюди послала.

«Ладижинська муніципальна поліція за роботою.Виганяють бабусю з трьома пляшками молока...суть розмови - звертайтеся до влади це вони...ми тут нідочого...бабуся і перехожі: нам же обіцяли перед виборами…», - повідомила Людмила Головашич.

Постає запитання: якщо в центрі міста закони торгівлі вимагають створення невеликого рингу продовольчих товарів і на таку соціальну послугу є попит зі сторони ладижинців, то чому не надати таку можливість?

До цього згадаємо квітковий риночок, який працював кілька років біля магазину «Гран-Прі», але згодом земельну ділянку було передано в комерційне використання під магазин. На сьогодні там також є стихійна квіткова торгівля. Хіба такі дії влади на прикладі квіткового магазину можна назвати адекватними??? Тому і питання відкриття невеликого ринку в центрі міста вже зависло рівно на 15 років. Якраз цей термін на посаді перебуває Валерій Коломйєцев, який навіть не зміг без скандалу вирішити питання стихійної торгівлі біля свого магазину…
1 вересня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1894 Коментарів: 3
Написав: mayk 3.09.2016 - 01:38
Першим вересня це свавілля влади не закінчилося!!!Муніцепальна поліція 2.09.2016року приїхала на своєму новенькому авто і почали розганяти і погрожувати штрафами бабусям в розмірі приблизно 1100 гривень.А відбувалось це все свавілля біля міського ринку!!!БАБУСІ З МОЛОКОМ,БУРЯКОМ ЧИ КАРТОПЛЕЮ ПРИНОСЯТЬ ДУЖЕ ВЕЛИКІ ЗБИТКИ В ЕКОНОМІКУ КРАЇНИ НЕПЛАТИВШИ ПОДАТКИ !!!:)))))
Написав: p29asa 4.09.2016 - 10:17
В даному питанні я погоджуюсь з поліцією - центр міста це не місце для неофіційного базару - для цього є відведене місце
Написав: АНТИБАНДЕРА 5.09.2016 - 19:49
Ну правильно, "Україна - це Європа!" А мы часть Украины!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль