Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Влада, Топ 3-А, Интервью, Топ-5 В Ладижині знайшли нових ворогів міста. Ними стали бабусі з молоком.

В Ладижині знайшли нових ворогів міста. Ними стали бабусі з молоком.

Тільки нещодавно ми повідомляли про те, що в Ладижині була оголошена війна проти варварів, які нищили елементи благоустрою в центрі міста. Комунальні ЗМІ навіть назвали цих ладижинців «ворогами міста». І от, в Ладижині з’явились нові «вороги», які зазіхають на правопорядок в місті.

Як виявилось, давно анонсована муніципальна поліція, включилась в роботу відразу з задавненої проблеми, яку вже 15 років не може вирішити міський голова Валерій Коломєйцев, - мова іде про стихійну торгівлю біля магазину «Енергетик».

І хоча про необхідність створення невеликого муніципального ринку в районі магазину «Енергетик» влада говорить давно, але крім слів реальними кроками влади є періодичне натравлювання поліціянтів на бабусь, які торгують молоком, кропом та іншою городиною.

Про існування цієї проблеми повідомила на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» Людмила Головашич. Зокрема, вона повідомила, що працівники муніципальної міліції виганяли від магазину «Енергетик» бабусь з молоком. При цьому жодних пояснень муніципальні поліціянти не могли надати і апелювали до влади, що мовляв, це вона їх сюди послала.

«Ладижинська муніципальна поліція за роботою.Виганяють бабусю з трьома пляшками молока...суть розмови - звертайтеся до влади це вони...ми тут нідочого...бабуся і перехожі: нам же обіцяли перед виборами…», - повідомила Людмила Головашич.

Постає запитання: якщо в центрі міста закони торгівлі вимагають створення невеликого рингу продовольчих товарів і на таку соціальну послугу є попит зі сторони ладижинців, то чому не надати таку можливість?

До цього згадаємо квітковий риночок, який працював кілька років біля магазину «Гран-Прі», але згодом земельну ділянку було передано в комерційне використання під магазин. На сьогодні там також є стихійна квіткова торгівля. Хіба такі дії влади на прикладі квіткового магазину можна назвати адекватними??? Тому і питання відкриття невеликого ринку в центрі міста вже зависло рівно на 15 років. Якраз цей термін на посаді перебуває Валерій Коломйєцев, який навіть не зміг без скандалу вирішити питання стихійної торгівлі біля свого магазину…
1 вересня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1752 Коментарів: 3
Написав: mayk 3.09.2016 - 01:38
Першим вересня це свавілля влади не закінчилося!!!Муніцепальна поліція 2.09.2016року приїхала на своєму новенькому авто і почали розганяти і погрожувати штрафами бабусям в розмірі приблизно 1100 гривень.А відбувалось це все свавілля біля міського ринку!!!БАБУСІ З МОЛОКОМ,БУРЯКОМ ЧИ КАРТОПЛЕЮ ПРИНОСЯТЬ ДУЖЕ ВЕЛИКІ ЗБИТКИ В ЕКОНОМІКУ КРАЇНИ НЕПЛАТИВШИ ПОДАТКИ !!!:)))))
Написав: p29asa 4.09.2016 - 10:17
В даному питанні я погоджуюсь з поліцією - центр міста це не місце для неофіційного базару - для цього є відведене місце
Написав: АНТИБАНДЕРА 5.09.2016 - 19:49
Ну правильно, "Україна - це Європа!" А мы часть Украины!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль