Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка, Интервью Микола Кучер запропонував аграріям скинутися на ремонт доріг

Микола Кучер запропонував аграріям скинутися на ремонт доріг

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0185_thumb_image.jpg

Народний депутат України Микола Кучер, обраний у ВО №17 Вінницької області, запропонував аграріям, що орендують землю у Бершадському, Тростянецькому, Гайсинському та Теплицькому районах виділити по 20 гривень за кожен гектар орендованої землі на ремонт сільських доріг, пише VINNYTSIA

У Тростянецькій райдержадміністрації підрахували: якщо всі орендарі заплатять, то загальна сума становитиме 870 тис. грн.

Нардеп Микола Кучер також навів приклад соціальної відповідальності підприємств, які працюють на відповідній території:

«У Бершаді (з Бершаді через Війтівку на Красносілку) відремонтували дорогу ті виробники, які там працюють; сільгоспвиробники с. Шляхової, де товариство очолює депутат облради Олег Ковбасюк, зробили дорогу Джулинка-Тернівка. За моїм зверненням, як народного депутата, підприємством «Миронівський хлібопродукт» було виділено 2,4 млн. грн. на ремонт 18 км дороги від Бершаді і до повороту на село Тростянчик, так званий Гордіївський шлях. Думаю, що це гарний приклад для того, щоб дійсно ті підприємці, які працюють на певній території, вкладали кошти в ремонт доріг і в соціальну інфраструктуру наших сіл».


Микола Кучер зазначив, що «за різними оцінками експертів ми маємо сьогодні від 45% до близько 60% економіки в тіні. Тобто один підприємець сьогодні відкрито платить зарплату, платить на цю зарплату податки, а інший не тільки платить зарплату в конвертах.

Народний депутат наголосив, що дуже важливо наповнити сільські бюджети. Зокрема, основним бюджетоутворюючим податком для більшості сільських громад є сьогодні єдиний податок 4-ої групи (до 2015 року фіксований податок.

«Я категорично наполягав на заміні податку на прибуток на користь збереження єдиного податку 4-ої групи. Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман відразу підтримав позицію, розуміючи, що такі зміни просто розвалять і так не багаті сільські бюджети і практично знівелюють процес децентралізації»,
– розповів народний депутат.

2 квітень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 935 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль