Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка, Интервью Тросятнецька «районка» розпочала процес роздержавлення

Тросятнецька «районка» розпочала процес роздержавлення

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7875_savchenko.jpg

Редакція газети «Тростянецькі вісті» розпочала процес реформування і роздержавлення.

За словами редактора «Тростянецьких вістей» Анатолія Савченко колектив редакції обрав перший етап реформування.

- Пора вже виходити з-під крила наших районних державних мужів, оскільки нічого не вирішується, нам не сприяли в розвитку, ми самі можемо успішно працювати. В нас були невеликі надходження з місцевого бюджету, просто мізерні. Можливо, ті, хто по півмільйона отримували, бояться залишитися без дотацій, а ми не боїмося. Тому не бачимо причин тягнути з процесом реформування, - говорить пан Анатолій.

Рішення про вихід зі співзасновників газети райдержадміністрація ухвалила 18 лютого 2016 року. Прийняли розпорядження лише з другої спроби. Перша спроба була невдалою. Втім, за сприяння Вінницького департаменту інформаційної діяльності й комунікації з громадськістю облдержадміністрації, обласної організації НСЖУ та колег з сусідніх районів, зокрема Бершадського, котрі приїжджали, виступали, пояснювали - газеті дозволили жити власним життям.

Щоправда, якщо вірити Анатолію Савченко, то і раніше райдержадмінстрація не мала впливу на редакційну політитку.

- То дурнуваті редактори, які погоджуються носити газету на узгодження до місцевої влади, - говорить Савченко. - Я особисто ніколи не носив, навіть якщо би вимагали, - говорить Савченко.

Зараз колектив «Тростянецьких вістей» з оптимізмом дивиться у майбутнє.

- Ми заробляємо на рекламі, торік сума склала 362 тисячі гривень. Ми самодостатні, - говорить редактор.

Головною проблемою Анатолій Савченко вважає оренду приміщення, яку редакція займає вже доволі тривалий час.

- Я маю орендувати приміщення, яке двадцять років своїми руками робив. Будівлі близько 28 років, ми вклали в неї багато сил, і сьогодні вона лишається комунальною власністю, яку я маю орендувати,
- обурюється пан Савченко. – Хочеться вірити, що буде так, як прописано в законі, що це буде пільгова оренда — 1 гривня за квадратний метр. Але хто його знає, сьогодні влада часто міняється.

Наразі «Тростянецькі вісті» продовжують працювати.

- В нас усе нормально. Ми просто робимо свою роботу, і з нами трохи рахуються вже, не тицяють, що ми маємо робити, - каже Анатолій Савченко.

Нагадаємо, жоден (із 24 присутніх на засіданні) депутатів Ладижинської міської ради не підтримав рішення про передачу майна комунальної газети «Нове місто» колективу, який вирішив реформуватися.

Джерело: http://detector.media/rinok/article/116705/laquotilki_durnuvati_redaktori_pogodzhujutsia_nositi_gazetu_na_uzgodzhennia_do_miscevoyi_vladiraquo/
18 липня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 957 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль