Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка, Интервью Тросятнецька «районка» розпочала процес роздержавлення

Тросятнецька «районка» розпочала процес роздержавлення

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7875_savchenko.jpg

Редакція газети «Тростянецькі вісті» розпочала процес реформування і роздержавлення.

За словами редактора «Тростянецьких вістей» Анатолія Савченко колектив редакції обрав перший етап реформування.

- Пора вже виходити з-під крила наших районних державних мужів, оскільки нічого не вирішується, нам не сприяли в розвитку, ми самі можемо успішно працювати. В нас були невеликі надходження з місцевого бюджету, просто мізерні. Можливо, ті, хто по півмільйона отримували, бояться залишитися без дотацій, а ми не боїмося. Тому не бачимо причин тягнути з процесом реформування, - говорить пан Анатолій.

Рішення про вихід зі співзасновників газети райдержадміністрація ухвалила 18 лютого 2016 року. Прийняли розпорядження лише з другої спроби. Перша спроба була невдалою. Втім, за сприяння Вінницького департаменту інформаційної діяльності й комунікації з громадськістю облдержадміністрації, обласної організації НСЖУ та колег з сусідніх районів, зокрема Бершадського, котрі приїжджали, виступали, пояснювали - газеті дозволили жити власним життям.

Щоправда, якщо вірити Анатолію Савченко, то і раніше райдержадмінстрація не мала впливу на редакційну політитку.

- То дурнуваті редактори, які погоджуються носити газету на узгодження до місцевої влади, - говорить Савченко. - Я особисто ніколи не носив, навіть якщо би вимагали, - говорить Савченко.

Зараз колектив «Тростянецьких вістей» з оптимізмом дивиться у майбутнє.

- Ми заробляємо на рекламі, торік сума склала 362 тисячі гривень. Ми самодостатні, - говорить редактор.

Головною проблемою Анатолій Савченко вважає оренду приміщення, яку редакція займає вже доволі тривалий час.

- Я маю орендувати приміщення, яке двадцять років своїми руками робив. Будівлі близько 28 років, ми вклали в неї багато сил, і сьогодні вона лишається комунальною власністю, яку я маю орендувати,
- обурюється пан Савченко. – Хочеться вірити, що буде так, як прописано в законі, що це буде пільгова оренда — 1 гривня за квадратний метр. Але хто його знає, сьогодні влада часто міняється.

Наразі «Тростянецькі вісті» продовжують працювати.

- В нас усе нормально. Ми просто робимо свою роботу, і з нами трохи рахуються вже, не тицяють, що ми маємо робити, - каже Анатолій Савченко.

Нагадаємо, жоден (із 24 присутніх на засіданні) депутатів Ладижинської міської ради не підтримав рішення про передачу майна комунальної газети «Нове місто» колективу, який вирішив реформуватися.

Джерело: http://detector.media/rinok/article/116705/laquotilki_durnuvati_redaktori_pogodzhujutsia_nositi_gazetu_na_uzgodzhennia_do_miscevoyi_vladiraquo/
18 липня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 926 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль