Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Интервью, Афиша SOS! Матері двох дітей потрібні кошти на операцію!

SOS! Матері двох дітей потрібні кошти на операцію!

9947_bgyjuo8smlg.jpg (73.45 Kb)99_v5mtwvawd8e.jpg (62.66 Kb)
Просимо допомоги!
Наша близька подруга Бєлозерцева (Нагорна) Євгенія Іванівна важко хвора. Після довготривалого та безрезультативного лікування гломерулонефриту (хронічного запалення нирок) у неї відмовили нирки. Наразі Євгенія знаходиться в Вінницькій ОКЛ в нефрологічному відділенні, де з 13.03.17р. розпочато програмний гемодіаліз, який їй життєво необхідно буде проходити довічно тричі на тиждень. Є можливість на трансплантацію нирки від донора – сестри. На обстеження та операцію потрібні кошти (близько 250 000 грн.). Допомогти їй немає кому, адже Женя рано залишилася без матері та зараз сама виховує двох дітей (старший син інвалід). Життя не пожаліло її. Ситуація в родині вкрай важка!!!
Разом ми – друзі, колеги, однокласники та просто небайдужі люди – можемо дати цій життєрадісній людині шанс на переважно повноцінне життя, необмежене апаратом штучної очистки крові. Благаємо про допомогу! Відгукніться на нашу біду! Ми будемо вдячні за кожну копійку!
Нехай Бог оберігає ваші родини від горя та безвиходді!!!
Кошти можна перераховувати на карту Приватбанку на ім'я Нагорної Євгенії Іванівни
р/р 5168 7427 0003 5169
тел. Євгенії (098) 729 86 57
подруга Аня (096) 442 08 03
Р.S. Може хтось знає, як РЕАЛЬНО за допомогою певних благодійних фондів допомогти зібрати кошти – пишіть на мою сторінку!
Дякуємо за співчуття та розуміння!

Группа підтримки Євгенії Бєлозерцевої.
2 квітень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1570 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль