Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Интервью, Афиша SOS! Матері двох дітей потрібні кошти на операцію!

SOS! Матері двох дітей потрібні кошти на операцію!

9947_bgyjuo8smlg.jpg (73.45 Kb)99_v5mtwvawd8e.jpg (62.66 Kb)
Просимо допомоги!
Наша близька подруга Бєлозерцева (Нагорна) Євгенія Іванівна важко хвора. Після довготривалого та безрезультативного лікування гломерулонефриту (хронічного запалення нирок) у неї відмовили нирки. Наразі Євгенія знаходиться в Вінницькій ОКЛ в нефрологічному відділенні, де з 13.03.17р. розпочато програмний гемодіаліз, який їй життєво необхідно буде проходити довічно тричі на тиждень. Є можливість на трансплантацію нирки від донора – сестри. На обстеження та операцію потрібні кошти (близько 250 000 грн.). Допомогти їй немає кому, адже Женя рано залишилася без матері та зараз сама виховує двох дітей (старший син інвалід). Життя не пожаліло її. Ситуація в родині вкрай важка!!!
Разом ми – друзі, колеги, однокласники та просто небайдужі люди – можемо дати цій життєрадісній людині шанс на переважно повноцінне життя, необмежене апаратом штучної очистки крові. Благаємо про допомогу! Відгукніться на нашу біду! Ми будемо вдячні за кожну копійку!
Нехай Бог оберігає ваші родини від горя та безвиходді!!!
Кошти можна перераховувати на карту Приватбанку на ім'я Нагорної Євгенії Іванівни
р/р 5168 7427 0003 5169
тел. Євгенії (098) 729 86 57
подруга Аня (096) 442 08 03
Р.S. Може хтось знає, як РЕАЛЬНО за допомогою певних благодійних фондів допомогти зібрати кошти – пишіть на мою сторінку!
Дякуємо за співчуття та розуміння!

Группа підтримки Євгенії Бєлозерцевої.
2 квітень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1968 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль