Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Интервью, Топ 3-А, Топ-5 В Ладижині проведуть соціальну кампанію «Місто без обмежень»

В Ладижині проведуть соціальну кампанію «Місто без обмежень»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/13950297.jpgВ Ладижині найближчим часом буде проведено соціальну кампанію «Місто без обмежень!» метою якої є проведення моніторингу доступності ладижинців, що мають особливі потреби, до інфраструктури міста Ладижин на предмет її пристосованості для людей з обмеженими фізичними можливостями й інших маломобільних груп населення(МГН).

Організаторами проведення соціальної кампанії виступили громадська організація «Ладижинська громадська рада» та ініціативна група «Ладижин без обмежень!» до якої входять ладижинці з особливими потребами (більше тут).

В рамках соціальної кампанії її організатори забезпечать визначення архітектурної доступності об'єктів державної інфраструктури соціальної значущості, комерційної інфраструктури, парків культури та місць відпочинку. Також буде проведено аналіз державної та регіональних політик у сфері створення безбар'єрного середовища, підготовлено звіт за результатами проведеної кампанії та розроблено комплекс заходів, що спрямовані на реалізацію стандартів ЄС у сфері захисту права на вільний доступ і переміщення, а також буде створено Проблемну карту доступності Ладижина на яку буде нанесено результати дослідження по кожному об’єкту. Обєкти, що відповідають всім стандартам доступності, отримають відповідну наліпку від організаторів соціальної кампанії, яка буде означати, що відповідний заклад, установа, організація і т.д. відповідають стандаратм ЄС щодо доступності.

Організатори запрошують до співпраці активістів організацій інвалідів, представників громадських організацій, які займаються захистом прав людей з інвалідністю, а також усіх зацікавлених ладижинців до співпраці. На сьогоднішній день формується група активного партнерства для реалізації соціального проекту.

Координатором соціальної акції є активний учасник ГО «Ладижинська громадська рада» та журналіст «Новин Ладижина» Олена Червончук (Засоби зв*язку: 096 48 51 658, електронна пошта: che-olena@yandex.ua)

Нагадаємо, що 3 червня журналісти громадського сайту “Новини Ладижина» перевіряли Ладижин на доступність для інвалідів-візочників влаштувавши своєрідний квест містом.30 червня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1757 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль