Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Интервью Ладижинська мерія реалізовує лише один проект розвитку Ладижина

Ладижинська мерія реалізовує лише один проект розвитку Ладижина

5411_801bfffd343fb7dc075d9ff05bc6bfef9ffb4699.jpg (32.63 Kb)Як можуть бачити ладижинці, будівництво дендрологічного парку «Ладижинський гай» на стадії завершення, а будівельникам залишилось лише кілька штрихів, щоб ввести об’єкт будівництва в експлуатацію.

Загалом громаді Ладижині цей проект буде коштувати 50 мільйонів гривень, а сам парк буде однією із візитівок Ладижина.

Як виявилось, дендропарк виявився єдиним проектом, який втілює в життя Ладижинська міська рада на чолі з Валерієм Коломєйцевим. Про це свідчить інформація офіційного сайту Ладижинської міської ради.

В розділі «Проекти, які втілюються в життя» існує лише один розділ - дендрологічний парк «Ладижинський гай», інших проектів, крім дендропарку, немає.

Для прикладу, на сайті Жмеринської міської ради розміщено інвестиційний паспорт міста в якому зазначена інформація про відведені земельні ділянки для промисловості, тобто для залучення інвестицій. Також на сайті розміщена програма розвитку міста, стратегія розвитку міста до 2020 року.

Аналогічно інвестиційні паспорти розміщено на багатьох інший сайтах міських рад області.

До слова згадаємо, що в лютому місяці цього року Валерій Коломєйцев зробив гучну заяву про початок роботи щодо залучення в місто Ладижин інвесторів, - власників провідних світових брендів, про що ми писали і навіть говорили про те, чи не є ця заява популізмом?

Як виявилось, жодної серйозної та системної інвестиційної роботи Валерій Коломєйцев та його команда не ведуть, адже на сайті міської ради про це ніц мови, в весь розвиток міста зводиться до благоустрою і будівництва дендропарку, як апофеозу цієї політики. За півроку цілком можливо було підготувати документи на земельні ділянки, опублікувати готові інвестиційні проекти та розпочати роботу по залученню інвесторів. Натомість на сайті стара-прострочена довідка про будівництво дендропарку, яку вже давно було варто поміняти. Та і стратегії розвитку Ладижин немає навіть до 2020 року.Стратегія розвитку Ладижина чітко вимірюється віком життя сурфіній та петуній і не більше. Які підприємства і якого профілю ми прагнемо будати? Будемо збагачувати уран чи випускати шкарпетки???

Загалом складається враження, що в ладижинській мерії папку « інвестиційний розвиток міста» вже давно ніхто не відкривав, а на-гора для всіх зацікавлених вже за звичкою висталяється будівництво самого великого птахокомплексу в Європі та дендропарк, який на сьогодні попри все більше схожий на саме велике кладовище дерев та кущів...

Андрій Скакодуб
1 серпня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1097 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль