Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Интервью Ладижинська мерія реалізовує лише один проект розвитку Ладижина

Ладижинська мерія реалізовує лише один проект розвитку Ладижина

5411_801bfffd343fb7dc075d9ff05bc6bfef9ffb4699.jpg (32.63 Kb)Як можуть бачити ладижинці, будівництво дендрологічного парку «Ладижинський гай» на стадії завершення, а будівельникам залишилось лише кілька штрихів, щоб ввести об’єкт будівництва в експлуатацію.

Загалом громаді Ладижині цей проект буде коштувати 50 мільйонів гривень, а сам парк буде однією із візитівок Ладижина.

Як виявилось, дендропарк виявився єдиним проектом, який втілює в життя Ладижинська міська рада на чолі з Валерієм Коломєйцевим. Про це свідчить інформація офіційного сайту Ладижинської міської ради.

В розділі «Проекти, які втілюються в життя» існує лише один розділ - дендрологічний парк «Ладижинський гай», інших проектів, крім дендропарку, немає.

Для прикладу, на сайті Жмеринської міської ради розміщено інвестиційний паспорт міста в якому зазначена інформація про відведені земельні ділянки для промисловості, тобто для залучення інвестицій. Також на сайті розміщена програма розвитку міста, стратегія розвитку міста до 2020 року.

Аналогічно інвестиційні паспорти розміщено на багатьох інший сайтах міських рад області.

До слова згадаємо, що в лютому місяці цього року Валерій Коломєйцев зробив гучну заяву про початок роботи щодо залучення в місто Ладижин інвесторів, - власників провідних світових брендів, про що ми писали і навіть говорили про те, чи не є ця заява популізмом?

Як виявилось, жодної серйозної та системної інвестиційної роботи Валерій Коломєйцев та його команда не ведуть, адже на сайті міської ради про це ніц мови, в весь розвиток міста зводиться до благоустрою і будівництва дендропарку, як апофеозу цієї політики. За півроку цілком можливо було підготувати документи на земельні ділянки, опублікувати готові інвестиційні проекти та розпочати роботу по залученню інвесторів. Натомість на сайті стара-прострочена довідка про будівництво дендропарку, яку вже давно було варто поміняти. Та і стратегії розвитку Ладижин немає навіть до 2020 року.Стратегія розвитку Ладижина чітко вимірюється віком життя сурфіній та петуній і не більше. Які підприємства і якого профілю ми прагнемо будати? Будемо збагачувати уран чи випускати шкарпетки???

Загалом складається враження, що в ладижинській мерії папку « інвестиційний розвиток міста» вже давно ніхто не відкривав, а на-гора для всіх зацікавлених вже за звичкою висталяється будівництво самого великого птахокомплексу в Європі та дендропарк, який на сьогодні попри все більше схожий на саме велике кладовище дерев та кущів...

Андрій Скакодуб
1 серпня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1484 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль