Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А, Интервью, Фото, Відео, Топ-5 На зустріч з Михайлом Саакашвілі прийшло до півтисячі ладижинців

На зустріч з Михайлом Саакашвілі прийшло до півтисячі ладижинців

Вчора на міській площі міста Ладижин було велелюдно. Щонайменше півтисячі ладижинців прийшло в будній день на площу, щоб зустрітись з відомим в Україні та світі політиком, колишнім Президентом Грузії та екс-головою Одеської ОДА Михайлом Саакашвілі, який на сьогодні на ниві опозиційного політика будує своє політичне майбутнє в Україні.

Організатором зустрічі з паном Саакашвілі стала ініціативна група ладижинців, які є його прихильниками та вирішили приєднатись до Руху нових сил.

Нагадаємо, що Рух нових сил був сформований Михайлом Саакашвілі та його командою в листопаді минулого року і в майбутньому громадський рух має стати політичною партією, яка має бути зареєстрована в Мінюсті.

Півторагодинна зустріч пройшла динамічно, ладижинці задавали питання, Михайло Саакашвілі на них відповідав, причому його риторика носила явно опозиційний характер до сьогоднішньої влади та політичних еліт взагалі.

Під час виступу пан Михайло розказав про роботу в Одеській обласній адміністрації, про політичну ситуацію в Україні та власне що потрібно робити сьогодні. Торкнувся він також теми знищення цукрової галузі на прикладі цукрового заводу в селі Удич Теплицького району, де намагаються знищити цукровий завод. Довелось пану Саакашвілі та його команді здійснити вчора десант на цей завод та зупинити металоломників, які мали намір вирізати завод за звичною схемою.

Темою зустрічі стала також екологія в місті Ладижин, особливо що стосується викидів Ладижинської ТЕС. Це питання пан Михайло пообіцяв підняти на національному рівні. Цього дня відбулась зустріч Михайла Саакашвілі з очільником ГО «Ладижинська громадська рада» Андрієм Скакодубом з приводу роботи шкідливих підприємств в Ладижині. Пана Михайла цікавило, що робиться в плані екології в Ладижині, чим можна допомогти і які можливі шляхи вирішення екологічних проблем. Було домовлено про спільну роботу в подальшому в цьому напрямку.

Загалом приїзд Михайла Саакашвілі викликав неабиякий резонанс, позаяк зустріч припала на вкрай незручний час в будній день в період пасивного в плані активності людей січня місяця. Але відмітимо, що попри деякий скепсис людей, адже на підготовку зустрічі був всього-навсього один день, зібралось навіть більше за очікування, а по закінченні зустрічі ладижинці не хотіли відпускати Михайла Саакашвілі обступивши його зо всіх сторін.4794_img_0009.jpg (53.72 Kb)
9256_img_0010.jpg (59.09 Kb)6167_img_0011.jpg (63.95 Kb)8620_img_0013.jpg (51.66 Kb)3255_img_0297.jpg (.64 Kb)4284_img_0300.jpg (61.89 Kb)3539_img_0301.jpg (75.26 Kb)3373_img_0304.jpg (55.05 Kb)65_img_0305.jpg (51.05 Kb)7445_img_0308.jpg (.81 Kb)4185_img_0309.jpg (58.38 Kb)7833_img_0311.jpg (59.13 Kb)9246_img_0312.jpg (41.54 Kb)7138_img_0314.jpg (78.97 Kb)
18 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 28332 Коментарів: 1
Написав: annvovk 20.01.2017 - 12:53
Дякуємо Вам за візит та спілкування з нами!!!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль