Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Интервью Що не так у міжнародній співпраці Ладижина з містом-побратимом з Польщі

Що не так у міжнародній співпраці Ладижина з містом-побратимом з Польщі

5938_flagi_ukrainy_i_polshi_0.jpg (31.15 Kb)Досить суперечлива інформація надходить в інформаційний простір міста Ладижин з приводу міжнародної співпраці міста Ладижин з містами-побратимами. Мова іде про місто Коло (Польща) з яким громада міста Ладижин налагодила партнерські відносини ще з 2003 року.

Іформація про відносини Ладижина з містом-побратимом розміщена в оновленому соціально-економічному паспорті міста Ладижин, який з’явився на сайті Ладижинської міської ради кілька днів тому.

Мерія повідомляє, що у травні 2003 року у м. Ладижин прибула офіційна делегація на чолі з бургомістром міста Коло для підписання угоди про дружні взаємовідносин, а вже 23 травня 2003 р. була підписана Угода між громадами міста Ладижина та міста Коло, Великопольського воєводства Республіка Польща. У червні 2008 року було підписано угода про співпрацю між містами- побратимами Ладижина терміном на 5 років.

В соціально-економічнмоу паспорті зазначається, що уже тринадцятий рік триває плідна співпраця між містами-побратимами, а 19 квітня 2013 року було підписано спільну заява про продовження дії Угоди про партнерські стосунки та співпрацю між територіальними громадами міста Ладижин та містом Коло на наступні 5 років.

І все начеб нічого, якщо не враховувати заяву міського голови Валерія Коломєйцева з приводу того, що місто Коло припинило співпрацю з містом Ладижин в односторонньому порядку без пояснення причин. Про це він говорив влітку минулого року і в березні цього року.

Чомусь в соціально-економічному паспорті про ці немає анічогісінько і все виглядає так, наче співпраця з містом Коло триває до цього часу.

Слід згадати, що в свій час місто Ладижин намагалось налагодити співпрацю з містом Ізмаїл (Україна) та містом Нойштреліц ( Німеччина), але в першому випадку співпраця не тривала довго, а в другому так і не розпочалась.

Тому виходить, що на сьогоднішній день Ладижин не має жодної співпраці з громадами міст, як України, так і країн Європи, а задекларовані в соціально-економічному паспорті міста Ладижин тези є лише агітацією і не більше. Можливо Валерію Коломєйцеву слід відповісти на питання про те, що стало дійсною причиною того, що з Ладижином не бажають співпрацювати, адже на сьогоднішній день рівень співрпаці України та Польщі постійно зростає, тому припинення відносин в односторонньому порядку викликає запитаня.
13 квітень 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1382 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль