Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Интервью Що не так у міжнародній співпраці Ладижина з містом-побратимом з Польщі

Що не так у міжнародній співпраці Ладижина з містом-побратимом з Польщі

5938_flagi_ukrainy_i_polshi_0.jpg (31.15 Kb)Досить суперечлива інформація надходить в інформаційний простір міста Ладижин з приводу міжнародної співпраці міста Ладижин з містами-побратимами. Мова іде про місто Коло (Польща) з яким громада міста Ладижин налагодила партнерські відносини ще з 2003 року.

Іформація про відносини Ладижина з містом-побратимом розміщена в оновленому соціально-економічному паспорті міста Ладижин, який з’явився на сайті Ладижинської міської ради кілька днів тому.

Мерія повідомляє, що у травні 2003 року у м. Ладижин прибула офіційна делегація на чолі з бургомістром міста Коло для підписання угоди про дружні взаємовідносин, а вже 23 травня 2003 р. була підписана Угода між громадами міста Ладижина та міста Коло, Великопольського воєводства Республіка Польща. У червні 2008 року було підписано угода про співпрацю між містами- побратимами Ладижина терміном на 5 років.

В соціально-економічнмоу паспорті зазначається, що уже тринадцятий рік триває плідна співпраця між містами-побратимами, а 19 квітня 2013 року було підписано спільну заява про продовження дії Угоди про партнерські стосунки та співпрацю між територіальними громадами міста Ладижин та містом Коло на наступні 5 років.

І все начеб нічого, якщо не враховувати заяву міського голови Валерія Коломєйцева з приводу того, що місто Коло припинило співпрацю з містом Ладижин в односторонньому порядку без пояснення причин. Про це він говорив влітку минулого року і в березні цього року.

Чомусь в соціально-економічному паспорті про ці немає анічогісінько і все виглядає так, наче співпраця з містом Коло триває до цього часу.

Слід згадати, що в свій час місто Ладижин намагалось налагодити співпрацю з містом Ізмаїл (Україна) та містом Нойштреліц ( Німеччина), але в першому випадку співпраця не тривала довго, а в другому так і не розпочалась.

Тому виходить, що на сьогоднішній день Ладижин не має жодної співпраці з громадами міст, як України, так і країн Європи, а задекларовані в соціально-економічному паспорті міста Ладижин тези є лише агітацією і не більше. Можливо Валерію Коломєйцеву слід відповісти на питання про те, що стало дійсною причиною того, що з Ладижином не бажають співпрацювати, адже на сьогоднішній день рівень співрпаці України та Польщі постійно зростає, тому припинення відносин в односторонньому порядку викликає запитаня.
13 квітень 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1517 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль