Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Афиша, Афіша-актуально Як на сайті задати питання та розмістити новину

Як на сайті задати питання та розмістити новину

На нашому ресурсі є нові можливості, яких раніше не було. Це можливість розмістити свій матеріал в двох розділах: матеріали від читачів та звернення до посадової особи.

В розділі «матеріали від читачів» ви можете опублікувати свій матеріал, - статтю, допис, висловити думку і т.д. У випадку, якщо ваш матеріал буде відповідати правилам сайту, ваш матеріал буде розміщено на першій сторінці сайту.

В розділі « звернення до посадової особи» ви можете задати питання будь-якому чиновнику міста Ладижин з будь-яких проблем. У випадку, якщо питання буде мати серйозне загальносуспільне значення ми переадресуємо ваше звернення до посадових осіб.

Для того, щоб розмістити новину або звернення, вам необхідно зайти на цю сторінку попередньо зареєструвавшись на сайті.

Нагадуємо, що питання, скарги та пропозиції щодо роботи ресурсу можна розміщати на цій сторінці.
14 листопада 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 4122 Коментарів: 1
Написав: Wanch 18.12.2014 - 14:40
Я наоборот, хочу запитати пана Андрія Скакодуба,
чому він в своїх публікаціях боїться, щоб їх прокоментували?
Особливо в останньому: "Все буде добре."
А може не все буде добре? Був час, що Андрій просто
галасував: "СЛАВА УКРАЇНІ!", а тепер начинає задкувати.
Чи може я не так зрозумів?
Звичайно, є такий звірок, як "ХАМЕЛЕОН",
але не хотілось би, щоб він знаходився в Ладижині.
Мабуть, прийдеться попросити блог під іменем: "ВАНЧ!"

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль