Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Афиша, Афіша-актуально Як на сайті задати питання та розмістити новину

Як на сайті задати питання та розмістити новину

На нашому ресурсі є нові можливості, яких раніше не було. Це можливість розмістити свій матеріал в двох розділах: матеріали від читачів та звернення до посадової особи.

В розділі «матеріали від читачів» ви можете опублікувати свій матеріал, - статтю, допис, висловити думку і т.д. У випадку, якщо ваш матеріал буде відповідати правилам сайту, ваш матеріал буде розміщено на першій сторінці сайту.

В розділі « звернення до посадової особи» ви можете задати питання будь-якому чиновнику міста Ладижин з будь-яких проблем. У випадку, якщо питання буде мати серйозне загальносуспільне значення ми переадресуємо ваше звернення до посадових осіб.

Для того, щоб розмістити новину або звернення, вам необхідно зайти на цю сторінку попередньо зареєструвавшись на сайті.

Нагадуємо, що питання, скарги та пропозиції щодо роботи ресурсу можна розміщати на цій сторінці.
14 листопада 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2373 Коментарів: 1
Написав: Wanch 18.12.2014 - 14:40
Я наоборот, хочу запитати пана Андрія Скакодуба,
чому він в своїх публікаціях боїться, щоб їх прокоментували?
Особливо в останньому: "Все буде добре."
А може не все буде добре? Був час, що Андрій просто
галасував: "СЛАВА УКРАЇНІ!", а тепер начинає задкувати.
Чи може я не так зрозумів?
Звичайно, є такий звірок, як "ХАМЕЛЕОН",
але не хотілось би, щоб він знаходився в Ладижині.
Мабуть, прийдеться попросити блог під іменем: "ВАНЧ!"

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? Судова влада. Суд у справі Бахтемірова. Судова влада. Суд у справі Бахтемірова. Ладижинську громадську раду було ініційовано в Глобальному договорі ООН Ладижинську громадську раду було ініційовано в Глобальному договорі ООН Депутатська комісія від 6 липня 2017 року Депутатська комісія від 6 липня 2017 року В Лукашівці ініціювали створення громадської організації «Зелена Січ» В Лукашівці ініціювали створення громадської організації «Зелена Січ» зловживання та несправедливість ДТЕК зловживання та несправедливість ДТЕК «Новини Ладижина» провели квест на міському ринку та автовокзалі «Новини Ладижина» провели квест на міському ринку та автовокзалі «Новини Ладижина» спільно з Народним центром екологічного контролю запустили екологічний сайт «Новини Ладижина» спільно з Народним центром екологічного контролю запустили екологічний сайт  Новини Ладижина спільно з «Ладижин -2030» запустили новий інтернет-проект Новини Ладижина спільно з «Ладижин -2030» запустили новий інтернет-проект Громадськість Ладижина взяла участь у виїзних семінарах з сільських практик на Західній Україні Громадськість Ладижина взяла участь у виїзних семінарах з сільських практик на Західній Україні Ладижин відвідав відомий політик Олег Тягнибок Ладижин відвідав відомий політик Олег Тягнибок

Логін
Пароль