Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Афиша, Афіша-актуально Як на сайті задати питання та розмістити новину

Як на сайті задати питання та розмістити новину

На нашому ресурсі є нові можливості, яких раніше не було. Це можливість розмістити свій матеріал в двох розділах: матеріали від читачів та звернення до посадової особи.

В розділі «матеріали від читачів» ви можете опублікувати свій матеріал, - статтю, допис, висловити думку і т.д. У випадку, якщо ваш матеріал буде відповідати правилам сайту, ваш матеріал буде розміщено на першій сторінці сайту.

В розділі « звернення до посадової особи» ви можете задати питання будь-якому чиновнику міста Ладижин з будь-яких проблем. У випадку, якщо питання буде мати серйозне загальносуспільне значення ми переадресуємо ваше звернення до посадових осіб.

Для того, щоб розмістити новину або звернення, вам необхідно зайти на цю сторінку попередньо зареєструвавшись на сайті.

Нагадуємо, що питання, скарги та пропозиції щодо роботи ресурсу можна розміщати на цій сторінці.
14 листопада 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 4015 Коментарів: 1
Написав: Wanch 18.12.2014 - 14:40
Я наоборот, хочу запитати пана Андрія Скакодуба,
чому він в своїх публікаціях боїться, щоб їх прокоментували?
Особливо в останньому: "Все буде добре."
А може не все буде добре? Був час, що Андрій просто
галасував: "СЛАВА УКРАЇНІ!", а тепер начинає задкувати.
Чи може я не так зрозумів?
Звичайно, є такий звірок, як "ХАМЕЛЕОН",
але не хотілось би, щоб він знаходився в Ладижині.
Мабуть, прийдеться попросити блог під іменем: "ВАНЧ!"

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль