Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3-А, Интервью, Відео, Топ-5 Війна в Четвертинівці за майно набирає обертів. Колективний пайовий фонд почали знищувати.

Війна в Четвертинівці за майно набирає обертів. Колективний пайовий фонд почали знищувати.

0275_image003.png (437.59 Kb)Наш ресурс уважно слідкує за подіями, що розгортаються в сусідній Четвертинівці Тростянецького району, де вже кілька років триває конфлікт між СТОВ ім.. Б. Хмельницького пана Ровишина та власниками майнових та земельних паїв, які об’єдналися в громадську організацію «Четвертинівська громадська рада» під керівництвом Володимира Сухопари.

Нагадаємо, що приводом для конфлікту стало майно колективного пайового фонду колишнього колгоспу, яке знаходиться в користуванні СТОВ ім.. Б. Хмельницького, а також земельний фонд.

Частина власників майнових та земельних паїв вимагають повернути їм їх майно, оскільки бажають створити власний кооператив, вважаючи, що будуть більш ефективно використовувати своє майно. Але керівництво і власники СТОВ ім.. Б. Хмельницького не бажають віддавати людям їх майно, оскільки вважають, що люди не здатні самостійно створити конкурентоздатний кооператив вважаючи себе більш ефективними в управлінні цим майном. (До речі, широкий вибір металошукачів і Fisher предсталено на сайті https://mdstore.com.ua/metalloiskateli-fisher/)

До цього в Тростянці вже відбулась не одна акція протесту, адже жителі Четвертинівки апелювали до районної влади, щоб вона стала арбітром в цьому конфлікті. І от, здавалось би, що довготриваючий конфлікт мав вирішитись після тристоронньої домовленості про мирну передачу майна.

Але, обіцянка керівництва і власників СТОВ ім.. Б. Хмельницького виявилась пусткою, адже майно вирішили передавати чомусь наполовину знищеним, а з двох ферм було вирізано всі металеві споруди та приладдя, включаючи вхідні ворота. Людям чомусь вирішили передати голі стіни з дахом.

Кілька тижнів тому було розібрано першу ферму. Кілька днів тому другу. Всі металеві конструкції були перевезені на територію СТОВ ім.. Б. Хмельницького. Це встановили тростянецькі слідчі та четвертинівські активісти та записали навіть на відео масштаби цього злочину.

Про це нас повідомив голова ГО «Четвертинівська громадська рада» Володимир Сухопара, який надав нам відео та прокоментував події в Четвертинівці та розмістив документи в своєму блозі.

За його інформацією на сьогодні вже відкриті кримінальні провадження по факту знищення майна пайового фонду, а досудове розслідування будуть проводити обласні слідчі, враховуючи складність цієї справи.

Сказала своє слово і Тростянецька РДА в цьому конфлікті. В останній відповіді голова адміністрації Леонід Лобань повідомив, що згідно висновку аудиторської фірми розпаювання пройшло в Четвертинівці законно, а для передачі майна потрібно створити юридичну особу. З такою постановкою питання не погоджуються в Четвертинівській громадській раді, де вважають висновок аудиторської фірми купленим, а умову щодо створення юридичної особи для передачі майна висмоктаною з пальця, адже нічого подібного законодавство не передбачає.

Як бачимо, районна влада, суди, правоохоронні органи не здатні врегулювати спір в Четвертинівці, а тому події в цьому селі навколо колективного майна тільки будуть набирати обертів та резонансу. А доки в Києві політики опікуються проблемами АПК та переймаються за селян, в українському селі селянин так і не став власником…

2322_img_0253.jpg (133.28 Kb)3819_img_0254.jpg (225.82 Kb)2368_img_0255.jpg (197.79 Kb)3708_img_0256.jpg (182.88 Kb)9220_img_02.jpg (202.83 Kb)9764_img_0258.jpg (196.37 Kb)3771_img_0259.jpg (180.93 Kb)5963_img_0260.jpg (104.29 Kb)7706_img_0261.jpg (113.71 Kb)95_img_0262.jpg (122.5 Kb)6724_img_0263.jpg (120.73 Kb)
2 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 3058 Коментарів: 1
aleksandr
Написав: aleksandr 2.03.2017 - 21:38
Зломаємо хребет цій гидрі !!! СУХОПАРА МОЛОДЕЦЬ !!!ПРИКЛАД ДЛЯ ВСІЄЇ УКРАЇНИ !!!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль