Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3-А, Интервью, Відео, Топ-5 Війна в Четвертинівці за майно набирає обертів. Колективний пайовий фонд почали знищувати.

Війна в Четвертинівці за майно набирає обертів. Колективний пайовий фонд почали знищувати.

0275_image003.png (437.59 Kb)Наш ресурс уважно слідкує за подіями, що розгортаються в сусідній Четвертинівці Тростянецького району, де вже кілька років триває конфлікт між СТОВ ім.. Б. Хмельницького пана Ровишина та власниками майнових та земельних паїв, які об’єдналися в громадську організацію «Четвертинівська громадська рада» під керівництвом Володимира Сухопари.

Нагадаємо, що приводом для конфлікту стало майно колективного пайового фонду колишнього колгоспу, яке знаходиться в користуванні СТОВ ім.. Б. Хмельницького, а також земельний фонд.

Частина власників майнових та земельних паїв вимагають повернути їм їх майно, оскільки бажають створити власний кооператив, вважаючи, що будуть більш ефективно використовувати своє майно. Але керівництво і власники СТОВ ім.. Б. Хмельницького не бажають віддавати людям їх майно, оскільки вважають, що люди не здатні самостійно створити конкурентоздатний кооператив вважаючи себе більш ефективними в управлінні цим майном. (До речі, широкий вибір металошукачів і Fisher предсталено на сайті https://mdstore.com.ua/metalloiskateli-fisher/)

До цього в Тростянці вже відбулась не одна акція протесту, адже жителі Четвертинівки апелювали до районної влади, щоб вона стала арбітром в цьому конфлікті. І от, здавалось би, що довготриваючий конфлікт мав вирішитись після тристоронньої домовленості про мирну передачу майна.

Але, обіцянка керівництва і власників СТОВ ім.. Б. Хмельницького виявилась пусткою, адже майно вирішили передавати чомусь наполовину знищеним, а з двох ферм було вирізано всі металеві споруди та приладдя, включаючи вхідні ворота. Людям чомусь вирішили передати голі стіни з дахом.

Кілька тижнів тому було розібрано першу ферму. Кілька днів тому другу. Всі металеві конструкції були перевезені на територію СТОВ ім.. Б. Хмельницького. Це встановили тростянецькі слідчі та четвертинівські активісти та записали навіть на відео масштаби цього злочину.

Про це нас повідомив голова ГО «Четвертинівська громадська рада» Володимир Сухопара, який надав нам відео та прокоментував події в Четвертинівці та розмістив документи в своєму блозі.

За його інформацією на сьогодні вже відкриті кримінальні провадження по факту знищення майна пайового фонду, а досудове розслідування будуть проводити обласні слідчі, враховуючи складність цієї справи.

Сказала своє слово і Тростянецька РДА в цьому конфлікті. В останній відповіді голова адміністрації Леонід Лобань повідомив, що згідно висновку аудиторської фірми розпаювання пройшло в Четвертинівці законно, а для передачі майна потрібно створити юридичну особу. З такою постановкою питання не погоджуються в Четвертинівській громадській раді, де вважають висновок аудиторської фірми купленим, а умову щодо створення юридичної особи для передачі майна висмоктаною з пальця, адже нічого подібного законодавство не передбачає.

Як бачимо, районна влада, суди, правоохоронні органи не здатні врегулювати спір в Четвертинівці, а тому події в цьому селі навколо колективного майна тільки будуть набирати обертів та резонансу. А доки в Києві політики опікуються проблемами АПК та переймаються за селян, в українському селі селянин так і не став власником…

2322_img_0253.jpg (133.28 Kb)3819_img_0254.jpg (225.82 Kb)2368_img_0255.jpg (197.79 Kb)3708_img_0256.jpg (182.88 Kb)9220_img_02.jpg (202.83 Kb)9764_img_0258.jpg (196.37 Kb)3771_img_0259.jpg (180.93 Kb)5963_img_0260.jpg (104.29 Kb)7706_img_0261.jpg (113.71 Kb)95_img_0262.jpg (122.5 Kb)6724_img_0263.jpg (120.73 Kb)
2 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2634 Коментарів: 1
aleksandr
Написав: aleksandr 2.03.2017 - 21:38
Зломаємо хребет цій гидрі !!! СУХОПАРА МОЛОДЕЦЬ !!!ПРИКЛАД ДЛЯ ВСІЄЇ УКРАЇНИ !!!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль