Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3, Интервью, Топ-5 Ладижинську громадську раду було ініційовано в Глобальному договорі ООН

Ладижинську громадську раду було ініційовано в Глобальному договорі ООН

6800_19959256_15734508_8678136314682260115_n.jpg (61.04 Kb) 10 липня громадську організацію «Ладижинська громадська рада» було ініційовано в глобальному договорі ООН.

Про це стало відомо від голови ради управління цієї організації Андрія Скакодуба, який повідомив цю новину на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук».

«Тільки-но отримав гарну інформацію. Громадська організація "Ладижинська громадська рада" пройшла ініціацію в глобальному договорі ООН та стала 11-ю з українських ГО, які ініціювались в глобальнмоу договорі ООН. Відтепер свою діяльність та пріоритети будемо спрямовувати також в рамках 17 цілей сталого розвитку!», - зазначив Андрій Скакодуб.

Це вже друга громадська організація з міста Ладижин, яка пройшла ініціацію в глобальному договорів ООН і і 11-та з громадських організацій всієї України, які пройшли таку процедуру ініціації з 2006 року. Всього в глобальному договорі ООН пройшло ініціацію 57 організацій, серед яких і бізнесові і державні і неурядові структури.

В червні місяці таку процедуру ініціації пройшла також громадська організація «Центр євроінтеграції та українсько-польських зв’язків «Від Варти до Бугу» спільно з координаційний центр стратегічного розвитку «Ладижин-2030».

Цитата:
Довідка: Установчий документ про створення громадської платформи «Координаційний центр стратегічного розвитку «Ладижин-2030» в травні місяці 2017 року підписали представники 5 громадських організацій міста Ладижин та Тростянецького району ( Центр євроінтеграції "Від Варти до Бугу", Ладижинська громадська рада, Четвертинівська громадська рада, Народний центр екологічного розвитку, Фундація підприємницьких ініціатив).

Джерело
12 липня 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2213 Коментарів: 15
Написав: Wanch 13.07.2017 - 15:42
ООН - це добре!
Але, можно всім розказати конкретно, що дасть ця ініціація в ООН для Ладижина?
Нам будуть давати якусь допомогу в грошах, чи в порадах?
Я ось не розумію,яка нам від цього буде користь?
Я прочитав ті пункти глобалізації, але що вони нам принесуть від цієї умови, чи договору?
Що, прийдуть американці, чи може, африканці і будуть нам порядки робити? Чи ми під їхнім управлінням самі це повинні зробити?
Те, що це написане на бумазі фуфло і так зрозуміло,
ведеться робота для відчитності, що ми шагаємо попереду всіх шагаючих, а чи буде толк із цього, навіть Всевишній не знає.
biggrinБудем ініціювати!!!
Написав: nina 14.07.2017 - 19:38
Wanch, Нехай Люда, або самі підійдіть, дам почитати газету , де тезісно прописані 17 пунктів про те, що це може означати. Мені сьогодня дали цю газету, якщо відбудеться те що там прописано, буде классено. Молодець Андрій ,що шукає такі події, Нам всім немає часу. Ми тільки і можемо тих, хто за власний рахунок і в свій вільний час робить гарну справу гнобити
Написав: Arhip 15.07.2017 - 00:12
Якщо дуже коротко, то 17 принципів сталого розвитку - це, як Писання для віруючих. 193 країни домовились про те, як буде жити людство до 2030 року. 17цілей - це шлях до ідеального суспільства. Україна також взяла на себе зобов*язання іти та розвиватись згідно цих цілей. Але факт той, що наші політичні еліти нас ведуть не туди, куди треба. Ми можемо чекати і нарікати на них. Але сми обрали інший шлях. Ми хочемо показати суспільству, що ми самі можемо знизу, а не зверху почати будувати нове суспільство згідно з цими цілями. Ми беремо на себе відповідальність і у нас все вийде. Через 14 років побчимо, що у нас вийшло.
Написав: Wanch 15.07.2017 - 10:51
Arhip,
Якщо доживем!
Через 14 років такої країни, як Україна,
може взагалі не бути.
Причину цього ти не гірше мене знаєш.
Будемо сподіватися на краще. Але скільки уже переписано бумаг, а віз котиться в іншу сторону.
Он Сутик показує в ролику, що мусор не можуть прибрати
з лісопосадки, а ви розкрили коробочку на 17 принципів розвитку.
І про Писання для віруючих; ти хотя би одного з них знаєш, хто б жив по Писанню???
Дуже невдале зрівняння. А чому? Тому що це просто балаканина, яка через рік-два забудеться.
Я скажу простіше; ніякі домовлення чи зобов'язання
не будуть виконані, якщо самі люди не почистять від гразюки свій дім, кому їз тих країн потрібна наша холопська Україна?
Це, майже те саме, що "БЕЗВІЗ!" хто їздив, той їздить
в Європу, а де простий громадянин візьме тисячі Евро,
чи долларів, щоб поїхати на екскурсію?
Люди не мають за що похоронити рідного.
Так буде із цим окозамилюванням. Як кажуть: - дураку радість!
Не обіжайся; я написав те, що думаю!
Написав: pash 17.07.2017 - 18:13
Для Wansh підходить українське прислів*я- і то не так і то не так, а як не знаю.Оце уся наша українська проблема-ганьбити і гудити починання тих хто щось хоче зробити не використовуючи кошти місцевого бюджету і усуваючи від цих проектів привладне чиновництво.У чепвні місяці ц.р. я був у с. Четвертинівка на зборах ініціаторів данного проекту. Не зважаючи на свій вік і не здатність у веденні бізнесу я підтримав ініціативу.Особливо мені сподобалося те,що данний проект у першу чергу дбає про людей і у їх інтересах..... У нас же ті,що дорвалися до владної годівниці зверху і до низу тільки імітують турботу за людей.... А народ, якому дали владу не хоче бути носієм влади. а від того і всі негативні наслідки ... Прямо як у Висоцького" Дали мне свободу, что я с ней делать буду..."Саме рабів ми повинні вмчавлювати із себе1111
Написав: Wanch 17.07.2017 - 18:39
pash, Не зважаючи на свій вік і не здатність у веденні бізнесу я підтримав ініціативу....
****************************************************
Ось із цього і всі наші біди; НЕ ЗДАТНІСТЬ ВЕДЕННЯ
ЛЮБИХ СПРАВ!
Я, пане, не ганьблю тих, хто хоче щось зробити;
Я кажу те, що НІКОМУ із іноземних дядь, яку б вони не заключали з нами домовленність, ЦЕ НЕ ПОТРІБНО!
У них свої проблеми, у нас - свої!
І ніхто не буде вивозити наш мусор на полігони, ніхто не буде вичищати лісополоси, пока це не зроблять самі жителі своїх районів.
Мене цікавить із ваших слів; ЯКУ ЦЕ ДАЛИ ВЛАДУ НАРОДОВІ???? Це, по вашому, є народ носієм влади?
Вилізіть із мішка; ВЛАДА В РУКАХ НУВОРИШІВ, ВЛАДА У ТИХ, ЗТО ПРИЙШОВ ДО ВЛАДИ ШЛЯХОМ ПЕРЕВОРОТУ!
Що може зробити проста людина?
Якщо завтра до вас прийде муніципальний поліціянт і скаже, що ви - бидло, ви це докажете, чи посадите його в тюрьму?
Вас, як не слухняного громадянина звинуватять у всіх негараздах і ви, а не поліціянт, на старості будете годувати вошей в "обезьяннику".
Прямо, як в Висоцького....
Я свій двір тримаю в ідеальному порядку; якщо будуть так робити всі громадяни і не гадити на вулицях, у своєму дворі, будуть поважати труд інших, то ніяких не потрібно договорів, бо вони будуть не потрібні.
Я був колись в Литві. На вулиці ви не знайдете ні одного окурка і люди (що характерно) на вулицях не курять. А ви постійти біля "Європейського".
Дівки-шмакодявки, які там працюють, часами курять біля торгового центра. Та ще подивіться, куди викидають окурки.
Звичайно, не в свою кишеню.
А ви кажете, що я не знаю що робити?
Я знаю! Це у вас зашорені не тільки очі, але і розум.
Написав: pash 19.07.2017 - 14:46
Wansh.Я вже декілька разів писав. що із тобою не варто вступати у дискусію тому,що ти все перевертаєш із ніг на голову. Але у данному разі я зроблю невеличке роз*яснення, навіть не тобі, а іншим користувачам сайту.Це стосується конституційного принципу-народовладдя. Так наш народ не бажає бути владою, а тому і віддав її нуворишам від політики. Ось мій опонент згадав про муніціпальну поліцію.....Хто її створив у нашому місті? Міський голова!!! А хто у нас влада? Знову ж міський голова зі своєю "протиправною" командою і напівзаконною муніціпальною поліцією. Мер і інші місцеві самоврядці незаконно присвоїли собі звання влади...приймали присягу про те,що будуть служити , в першу чергу-територіальній громаді...дотримуватися конституції і законів України!!!!А що роблять насправді-гноблятьі грабують громаду....Наведу лише один приклад...У останньому номері-муніціпальна поліціянтка хвалиться-98 відсотків жителів уклали договори на вивезення сміття.!!!!! ВО ДОСЯГНЕННЯ. А яким шляхом воно здійснене-щляхом беззаконня і залякування штрафами.Чому шляхом беззаконня? Я назву лише кілька причин. Перша-КП, яке вивозить сміття не опублікувало затрат на вивезення сміття. Якщо хто бажає поінтересуйтеся актами ревізій по комунальному підприємстві і по перевірці міської ради. Там систематичні приписки... І все із карман громадян і міського бюджету. Друга причина-діяльність цього комунального і Добробуту "так звана влада" міста не контролює. А ось депутата Сутика, який пропонував провести перевірку комунального підприємства-мер докльовує...А тепер висновок із сказаного-ось те, що я мав на увазі....щоб так звана влада і її прислужники муніціпальні поліціянти не звинувачували у всіх негараздах простих громадян- потрібно вимагати /так саме вимагати/ з них дотримання Конституції і законів України. Вимагати потрібно із мера і депутатів- оце ознаки народовладдя. А то ми ходимо просимо, ледь на коліна не стаємо....Вона оця недолуга влада згрупована і злочинно організована. Ми ж громада, не знаємо і не хочемо протистояти...
Написав: Wanch 19.07.2017 - 21:02
pash, Чергова глупість!
Вам, перш ніж мені, та іншим читачам відписувати, потрібно було почитати постанови міністерства і Конституцію,де чітко сказано, що в обов'язковому порядку
всі жителі України ЗОБОВ"ЯЗАНІ заключати угоди (договора)
із службами по вивозу мусора.
Тому Мер міста виконував (сумлінно) дані Укази.
Друге; самоврядці, на чолі з Мером прийшли (на відміну
від "головної влади) законним шляхом.
Жителі Ладижина більшістю голосів їх вибрали (і Сутика також)!Виходить, якщо Мер не легітимний, то і Віталій також!!!Тому Мер дійсно дотримується тих ЗАКОНІВ, які
йому приписали в Верховній Раді і був би ти мером,також їх виконував.
Народ своїми виборами дав добро; щоб його гнобили,щоб його кидали за грати, щоб він був ворогом братів-росіян,
де живуть і його рідні і т.п.
ТОМУ я не ПЕРЕВЕРТАЮ З НІГ НА ГОЛОВУ!!!!
Я ВАМ розказую про те, що ВИ САМІ ПЕРЕВЕРНУЛИ!
Єдине, що у тебе правильно сказано, це те:
ЩО ВЛАДА ЗГРУПОВАНА І ЗЛОЧИННО ОРГАНІЗОВАНА! Вірно!
Так і є!!!
Написав: pash 19.07.2017 - 22:52
Wansh.Розтлумач читачам про глупість- мою чи твою? Не дури людей коли не читав ні Конституцію ні закони України. Жодного слова у Конституції про обов*язок зхаключати договора у сфері надання житлово-комунальних послуг не має!!!!! Так. є відповідний закон на надання житлово комунальних послуг.... Але наші самовлаці його тлумачат у вигідному їм понятті... і наші людь читаючи місцеву комунальну газету і слухаючи мера-беруть усе на віру. Так званав влада і іх комунальні підприємства забувають, що є принцип верховенства права, закріплений у Конституції. А голровним пріоритетом є права , свободи і інтереси людини. А ці інтереси захищає інший закон- Цивільний кодекс, який чітко дає поняття договору... Я процитую ,по пам*яті, лише уривок із статті- Договір вважається дійсним, коли враховані всі обставини для обох сторін. Запитання не тільки для мого опонента а і для інших споживачів-враховують комунальні підприємства ваші пропозиції до договору? Інформує так звана влада про програми у сфері жкг.? Захищає ця влада вас як споживачів?
Написав: Wanch 20.07.2017 - 14:58
pash, Не залупляйся, якщо ні хрена не розумієш.
Я тоже не хотів заключати договір, але...заключив.
Так ось:
Утверждено постановлением Кабинета Министров Украины от 10 декабря 2008 года № 10701

Теперь наши сотрудники имеют право выписывать предписания и составлять протоколы об административных нарушениях , которые затем рассмотрит
специальная комиссия горисполкома. Штрафы за отсутствие договора или неоплату за вывоз ТБО могут составить от 340 до 1360 гривен.

Договор на вывоз мусора – обязанность, а не право.

Все права и обязанности в этой сфере чётко обозначены в Законе Украины «Об отходах». В частности, согласно ст.351 этого закона, собственники или наниматели,
пользователи, в т.ч. арендаторы жилых домов, земельных участков, должны заключать договоры с юридическим лицом, которое признано исполнителем услуг
на вывоз бытовых отходов. Таким образом, это обязанность населения.
Таким образом, собственник квартиры (дома) обязан заключить договор на вывоз бытовых отходов независимо от места своего фактического проживания,
но он имеет право на неоплату стоимости услуг за период своего временного отсутствия.
"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
Які нахрен обставини? Є - Закон! І це не так "звана влада", А - ВЛАДА!!! Якій ти повинен підкоритись, інакше загримиш під суд!
І, дійсно, головним пріоритетом є інтереси людей!
Щоб ти і інші, не викидали під мій тин (забор) свої
відходи Постановою Кабінета Міністрів затверджено
в обов'язковому порядку заключати договір на вивіз мусору. Що тобі ще не зрозуміло?
Те, що ти пишеш, це - хрень собача!
І принцип верховенства права тут ні до чого.
Боже! Із-за тупості громадян, ми получаєм те, що получаєм!
Так що чия тут глупість; твоя, чи моя, розбирайся сам,
мені надоїло!
Написав: pash 21.07.2017 - 11:25
Wansh. Уважно прочитай сам постанову КМУ і те, що ти списав із інтернета.Перше-не зобов*язані а повинні /должны/Між поняттями повинні і зобов*язані дуже велика різниця. Друге із тієї постанови приведу одну вимогу для тих недолугих комунальщиків і тих, кого ти вважаєш владою- "-одержання ДОСТОВІРНОЇ інформації-зокрема про їх вартість,загальну суму місячної плати, структуру тарифу, норми надання послуг,графік". Третє- договір для того і заклюсчається, щоб врахувати інтереси обох сторін /я вже посилався на цивільний кодекс...любий може перевірити це у Цивільному кодексі/ А тепер запитання до мого опонента і інших, які заключили і заключають договори на вивезення сміття??? А тепер наслідки6Прочитайте шановні споживачі комунальних послуг /особливо із норвої частини міста/ останній номер газети Нове місто зверніть увагу на те благо що, так звана влада, нам подарувала- заключиш договір і за сміттЯ будемо платити по 10 грн 15 коп. А тепер зверніть увгу. коли прийнята постанова кму, яку навів Wansh!!!!2008 рік777 А по скільки ми платили Добробуту??? Я підрахував по буд № 43= ми платили по 0.31 грн із квадратного метра. З червня ц.р за сміття із мене дерли без пільг-більше 19 грн.!!!! І так по кожному споживачеві ..... А куди йшли кошти по завищеній платі? У карман так званої влади7777 Дякую Wansh. що ти втягнув мене у дану дискусію.
Написав: Wanch 21.07.2017 - 16:20
pash,
Перш ніж підписати угоду на вивіз мусору, я, дійсно перелопатив інтернет, знайшов всі положення, укази і т.п.
До мене місяць навідувалася муніципальна поліція, я написав листа Меру, був на прийомі у зама і багато чого.
А потім ще прочитав, що і Скакодуб, як юрист, сам підписав угоду і радить це зробити і нам.
Процей злощасний мусор я вивчив всі параграфи і також
на сьогодні оплачую в місяць за двох 26,12 грн.,
хоча мусору в мене майже немає.В мене немає відходів, як в квартирах, частина мусору йде в перегній, частину з'їдають коти, частина спалюється на попіл!
Ти, краще б пройшовся вулицями старого міста і подивився скільки під заборами (тинами), особливо там, де не живуть, валяється мусор і пакети хрен знає чим наповненні, і бутилки від пива, кока-коли, мінералки...
всякої драні!
Думаєш, це жителі дворів викидають на вулицю цю гидоту? Ні! ЦЕ містяни, вчорашні холопи із Маньківки, Заозерного, Глинського, Лукашівки.
Вони записалися уже в інтелигенцію, купили автомобілі-рухлядь і ганяють по вулицях старого міста, а їхні кралі з порепаними пятами через вікно викидають свої ганчірки.
Так що перестань баламутити голови читачам і мені також.
Все! Я з тобою нарозмовлявся! Гуд бай!
Написав: pash 21.07.2017 - 17:58
У черговий раз дякую wansh за те,що висловив свою точку зору.адже це дало мені можливість продовжити тему.Так, те що я буду писати лише часково, але має відношення до глобального проекту. Хто читав проект то там перші пункти /що найменше чотири/ починаються із захисту інтересів громадян їх прав і свобод.Інше проект розрахований на те, щоб усунути владне чиновництво від коштів. які можуть прилипати до їх рук..Так я знову повернусь до того, як наша "влада" міста за нас турбується. Я навів приклад про те,що у газеті "НМ" № 30 "влада пішла" назустріч громадянам" і вилучила цей пункт із платіжок "Ладжитлосервісу" /Я помилково написав раніше Доблробут...А чого ця влада не виконувала постанови КМУ № 1070 із 2008 року? Я підняв передостанні тарифи по Ладжитлосервісу /газщету НМ № 6 цього року.Читаю графу вивеєення...відходів-мінімальна вартість данної послуги-0,21 грн максимальна-0,61 грн це без ПДВ....Виникає питання чого "влада" не бачила цього раніше? Чому мовчала? А тепер на видають як милостиню. У нашому місті приблизно три із половиною тисячі квартир. Якщо дурили кожну квартиру приблизно лише на 10 гривень то куди дівалися кошти. А з 2014 року виростає дуже серйозна сума. З миру по копійці і владним чиновнкам і комунальним керівникам на хатинку і шматок ковбаси. А нам тлумачать -збитковість комунальних підприємств. А тепер "влада" знову показує свої прорахунки як благо для містян.
Написав: Wanch 21.07.2017 - 18:28
pash,
Та я не суперечу тому, що ти пишеш! Все вірно!
Я лише хочу сказати, що ми безправні по одній причині;
ми своїми голосами довірили нашим виборним депутатам розпоряджатися нашими життями від нашого імені.
Тому постанову міської Ради про вивіз мусору і про затвердженні ціни хто утвердив???
Звичайно, наші депутати на чолі з Мером міста.
А по законам, їхня постанова є обов'язкова для виконання!
Не хочеш виконувати - штраф! Подасиш жалобу в суд, все-рівно -- штраф, та ще й і суд оплатиш.
Тому і виходить, що чиновники-мусорщики живуть в шоколаді!
І в цій справі ніякі "соглашения" із заграничними дядями не допоможуть.
У них свого сміття достатньо і вони не знають, як з ним боротися. У них, в самих розвитих містах, на окраїнах валяються тисячі тонн мусору. У нас по зрівнянню з ними - красота! Ти чув про таке місто, як Мілан? Авжеж, це Італія! На днях показували по ящику, як в не престижних районах міста живуть люди. Вони просто сплять на мусорі. Мусор кругом височить горами!
Часом Італія не входить в перелік тих, хто ПІДПИСУВАВ ДОГОВІР???? в рамках 17 цілей сталого розвитку!biggrin
Якщо входить, то залишилось лише втерти соплі з-під нашого носа!
Написав: pash 22.07.2017 - 06:05
Wansh. Ось основна проблема не тільки нашого міста - /але я навмисне акцентую увагу на Ладижині/-люди не звикли читати закони і захищати свої права. Все вірять у байки-влада допоможе. заграниця нам поможе і т.п.Більщість чиновників починають роз*яснення чогось із інструкції , а в крайньому випадку із постанови КМУ.Ну і звісно тлумачать їх на свою користь по своєму тупому розумінні. А цього не повинно бути, якщо говорити грубо- то їх робота не тлумачити закони. а виконувати. У нас же получається навпаки-громадянин повинен принести чиновнику-десятки потрібних і непотрібних бумажок, а із свого боку чиновник нек зробить повного виконання закону. Так і в вмпадку із рішеннями виконкому/ а не ради по вивезенню сміття\ прийняти його прийняли, але ь більщість членів виконкому виконкому не знали вимог отієї ж постанови КМУ. Вони дружно підняли руки тому,що їм так сказав мер.Отой же зам. мера не здійснював контролю за виконанням рішення. Кругова безвідповідальність11111 Але чому я і пишу, звертаю увагу на те, що саме мер повинен стояти на захисті інтересів громади і законності. І ще одне про законнність "їхніх постанов" Я міг би привести безліч порушень із боку так званох влади. Але наведе один приклад- Конституція чітко вказує- злочинні накази не виконуються. А А багато рішень виконкому явно злочинні у тому числі і по вивезенню сміття. Колись це буде розкручене. Наскільни мені відомо- у міському відділку поліцію находиться акт ревізії по перевірці комунальних підприємств- збитки на дуже велику суму. і цю справу намагаються поховати. Про Італію не знаю. але мене інтересують і турбують проблеми Ладижина, тому я і висловлюю свою точку зору. Із беззаконням потрібно боротися. "Місцевій владі" це не подобається- ну і бог з ними- ми їх не тягнули за вуха. нехай працюють, а ні- "бери шинель иди домой"

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль