Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А, Интервью, Топ-5 В Ладижині створена комунікаційна платформа «За чисте виробництво»

В Ладижині створена комунікаційна платформа «За чисте виробництво»

1337_17796196_1447897635241264_6312242858150769243_n.jpg (34.66 Kb)В Ладижині позавчора було підписано Меморандум про створення комунікаційної платформи «Влада-Господарський сектор-Громада» «За чисте виробництво».

Меморандум було підписано між компанією Миронівський хлібопродукт» та громадською організацією «Ладижинська громадська рада». Документ підписали: Альона Кузьменко, директор зі зв’язків із громадськістю та корпоративної соціальної відповідальності ПАТ "МХП", та Андрій Скакодуб, голова громадської організації "Ладижинська громадська рада".

Про це повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» Андрій Скакодуб.

«Годину тому було підписано Меморандум про створення комунікаційної платформи "Влада-Господарський сектор-Громада "За чисте виробництво" між ПАТ "Миронівський хлібопродукт" та громадською організацією "Ладижинська громадська рада". Фактично до цього Момерандуму тривало півтора роки спроб діалогу та пошуку досягнення консенсусу в екологічній сфері. Відносини з компанією МХП та нашою громадською організацією були завжди складними. Але сьогодні нарешті було підписано документ, згідно якого сторони взяли на себе ряд зобов*язань, це наприклад і доступ до екологічної інформації, і проведення спільного анкетування жителів населених пунктів, і круглі столи, і реалізація екологічних проектів... По суті було досягнуто угоди за якою створюється комунікаційна платформа, яка має опрацювати повноформатну дорожню екологічну карту на найближчі роки для міста Ладижин та навколишніх населених пунктів Гайсинського, Теплицького, Тростянецького, Тульчинського та Бершадського районів, яку відповідно сторони будуть реалізовувати із залученням органів місцевого самоврядування, органів державної влади, жителів територіальних громад. Це стосуєтсья не тільки компанії МХП, а і інших підприємств та екологічних тем. Безперечно. що підписання такого Меморандуму може викликати шквал критики, але з прагматичної точки зору такий формат роботи буде мати набагато швидші наслідки для покращення екологічного стану в найбільш забрудненому місті Вінниччини. При підписанні угоди взяли участь представники ГО "Ладижинська громадська рада" (керівник - Андрій Скакодуб) та "Народного центру екологічного контролю" ( голова - Володимир Катеринич). До речі, текст Меморандуму від нашої громадської організації другою стороною майже не змінився»,- зазначив Андрій Скакодуб.

Меморандум по суті є декларацією про наміри, де містяться узагальнюючі тези. Наступним кроком двох сторін буде підготовка екологічної дорожньої карти вирішення екологічний проблем в Ладижині на навколишньому регіоні, а це території сусідніх районів,- Гайсинського, Тростянецького, Тульчинського, Теплицького та Бершадського районів, де будуть реалізовуватись екологічні заходи.

7 квітень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1228 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль