Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А, Интервью, Топ-5 В Ладижині створена комунікаційна платформа «За чисте виробництво»

В Ладижині створена комунікаційна платформа «За чисте виробництво»

1337_17796196_1447897635241264_6312242858150769243_n.jpg (34.66 Kb)В Ладижині позавчора було підписано Меморандум про створення комунікаційної платформи «Влада-Господарський сектор-Громада» «За чисте виробництво».

Меморандум було підписано між компанією Миронівський хлібопродукт» та громадською організацією «Ладижинська громадська рада». Документ підписали: Альона Кузьменко, директор зі зв’язків із громадськістю та корпоративної соціальної відповідальності ПАТ "МХП", та Андрій Скакодуб, голова громадської організації "Ладижинська громадська рада".

Про це повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» Андрій Скакодуб.

«Годину тому було підписано Меморандум про створення комунікаційної платформи "Влада-Господарський сектор-Громада "За чисте виробництво" між ПАТ "Миронівський хлібопродукт" та громадською організацією "Ладижинська громадська рада". Фактично до цього Момерандуму тривало півтора роки спроб діалогу та пошуку досягнення консенсусу в екологічній сфері. Відносини з компанією МХП та нашою громадською організацією були завжди складними. Але сьогодні нарешті було підписано документ, згідно якого сторони взяли на себе ряд зобов*язань, це наприклад і доступ до екологічної інформації, і проведення спільного анкетування жителів населених пунктів, і круглі столи, і реалізація екологічних проектів... По суті було досягнуто угоди за якою створюється комунікаційна платформа, яка має опрацювати повноформатну дорожню екологічну карту на найближчі роки для міста Ладижин та навколишніх населених пунктів Гайсинського, Теплицького, Тростянецького, Тульчинського та Бершадського районів, яку відповідно сторони будуть реалізовувати із залученням органів місцевого самоврядування, органів державної влади, жителів територіальних громад. Це стосуєтсья не тільки компанії МХП, а і інших підприємств та екологічних тем. Безперечно. що підписання такого Меморандуму може викликати шквал критики, але з прагматичної точки зору такий формат роботи буде мати набагато швидші наслідки для покращення екологічного стану в найбільш забрудненому місті Вінниччини. При підписанні угоди взяли участь представники ГО "Ладижинська громадська рада" (керівник - Андрій Скакодуб) та "Народного центру екологічного контролю" ( голова - Володимир Катеринич). До речі, текст Меморандуму від нашої громадської організації другою стороною майже не змінився»,- зазначив Андрій Скакодуб.

Меморандум по суті є декларацією про наміри, де містяться узагальнюючі тези. Наступним кроком двох сторін буде підготовка екологічної дорожньої карти вирішення екологічний проблем в Ладижині на навколишньому регіоні, а це території сусідніх районів,- Гайсинського, Тростянецького, Тульчинського, Теплицького та Бершадського районів, де будуть реалізовуватись екологічні заходи.

7 квітень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1456 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль