Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Внутренние страницы Правила поведінки відвідувачів на громадському міському сайті «Новини Ладижина»

Правила поведінки відвідувачів на громадському міському сайті «Новини Ладижина»

1. Усі без винятку відвідувачі форуму зобов'язані дотримуватися даних Правил. Особа, яка розмістила хоча б один коментар рахується такою, що погодилась з цими Правилами

2. Застосування цих Правил в разі їх порушення здійснюють Адміністратори форуму, які визначають міру застосування санкцій.

3. На сайті забороняється:
3.1 Ображати відвідувачів сайту;
3.2 Займатися пропагандою насильства, наркотиків, расової й національної ворожнечі;
3.3 Дискримінувати відвідувачів форуму за статтю, віком, соціальним станом, політичними або релігійними переконаннями тощо;
3.4 Без дозволу власника оприлюднювати в загальній розмові персональні дані: телефони, справжні імена та іншу приватну інформацію;
3.5 Будь-яка комерційна реклама; реклама інших ресурсів обов'язково повинна бути розміщена у відповідному розділі сайту;
3.6 Використовувати ненормативну та нецензурну лексику;
3.7 Флудити* і влаштовувати чат, тобто створювати повідомлення, що представляють тимчасовий інтерес тільки для вас і ваших співрозмовників.
3.8 "Оффтопити**" - сильно відхиляться від теми розмови.
3.9 Дублювати ту саму тему кілька разів, у тому числі в різних розділах (кроспостінг****).
3.10. Тролити – розміщувати провокаційні повідомлення з метою викликати флейм, конфлікти між учасниками, образи, війну редагувань, марнослів'я тощо.
3.11 Ігнорувати або привселюдно обговорювати рішення Адміністрації (всі скарги та пропозиції вносяться у відповідний розділ сайту);
3.12 Відновлювати повідомлення, після їхнього видалення Адміністрацією.
Вислови, метою яких є навмисна провокація різкої реакції інших учасників ресурсу.
4. Розділ «Консультації» створений виключно для надання консультацій на правову тематику, тому в даному розділі забороняється розміщувати будь-які коментарі не по темі, виключно в форматі «Питання-відповідь».
5. Домірність ступеня покарання правопорушенню обговоренню та оскарженню не підлягає.
7 липня 2013 | | Автор:teсh-admin | Переглядів: 19032 Коментарів: 5
Написав: Protcenko 23.09.2014 - 20:46
Якийсь троль по імені OstapBender почав мене ображати !!! За що? Чому ви не заблокуєте цього хулігана? Де модератор або адміністратор сайту?
Написав: ivanov 26.01.2015 - 14:10
Просьба принять меры к La-la-La-la,и блокировать его аккаунт, за разжигание межнациональной розни по статье 161 УК Украины: Статья 161 УК Украины – «Нарушение равноправия граждан в зависимости от их расовой, национальной принадлежности или отношения к религии»
1. Умышленные действия, направленные на разжигание национальной, расовой либо религиозной вражды и ненависти, на унижение национальной чести и достоинства или оскорбление чувств людей в связи с их религиозными убеждениями, расовой, этнической принадлежностью.

Я тоже человек и у меня есть свой права и я больше не буду терпеть эти насмешки и ругательства в сторону моей нации !
Написав: OstapBender 26.01.2015 - 16:08
ivanov, в тебе не має нації, не обманюй себе
Написав: ivanov 26.01.2015 - 16:54
OstapBender, ВОТ ТВОЯ НАЦИЯ!!!, Ім'я активіста Євромайдан та українського «героя» АТО, а нині депутата Ради Володимира Парасюка відомо у нас в Україні настільки, що навіть на жіночих інтернет-порталах його включили в список «справжніх чоловіків». А президент Порошенко своїм указом нагородив Парасюка іменною холодною зброєю «за мужність і хоробрість, проявлені в боях з супротивником». Зброя, до речі, Поросюку вручав власноруч прем'єр Яценюк.

І ось перед нами відео, на якому бійці батальйону «Донбас» - безпосередні учасники подій під Іловайськ - діляться скандальними подробицями самої принизливої поразки українського угруповання на Донбасі.

www.youtube.com/watch?v=EExP4aqfooY

З'ясовується, що бійці батальйонів, кинутих на допомогу оточеним, відмовилися битися з сепаратистами, а «герой» Майдану сотник Володимир Парасюк також дуже вперто не бажав йти в бій. А потім, перебуваючи в полоні, симулював поранення, порізавши сам себе і розмазавши кров.

І сьогодні цей самий симулянт героїчний депутат Парасюк у своєму Фейсбуці вкидає чергову «сенсацію», яку тут же розхапають на цитати наші й західні ЗМІ: «Російські війська перейшли кордон ... А що ми? А ми ... знову будемо вести переговори з терористами про перемир'я. Вони і далі будуть обстрілювати наші блокпости, російські війська вільно пересуватися по нашій території ... Пане Президенте, невже багаторазовий досвід вас не навчив, що з терористами домовлятися не можна? Вони ще жодного разу не виконали ваше перемир'я ».

Що ж, у кожної війни - свої герої.
Написав: OstapBender 26.01.2015 - 17:14
ivanov, ну звісно, куди ж йому до Мотороли з його двома ходками... Чи до до козаків-алкашів з полку імені "Платова-парашова"..

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль