Завантаження. Почекайте будьласка...

Видатні земляки: Костянтин Фуштей

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5595_fushtey2.jpgГоловний командир УНСО

Голова політичної партії УНА-УНСО

Народився 28 лютого 1974 року, у м. Ладижин на Вінниччині, громадянин України. Голова політичної партії УНА-УНСО, головний командир громадської організації Українська Націоналістична Самооборона.

Закінчив Демидівський технікум у Смоленській області.

1993 – 1995 роки – відслужив у 9-ій окремій бригаді спецпризначення Головного управління розвідки української армії.

Трудову діяльність Костянтин розпочав рано, спочатку працював тренером по боксу в дитячо-юнацькій спортивній школі, пізніше менеджером в комерційних структурах.

Ще в зовсім молоді роки цікавився інноваційними методами вирощування та догляду за зерновими, став директором колективного сільськогосподарського підприємства на Вінниччині. Саме під керівництвом К.Фуштея відбувалось налаштування та запуск в роботу Барського ХПП.

З 2008 р. – працював у різних організаціях та підприємствах консультантом з безпеки та охорони фізичних і юридичних осіб.

У 2005 році – познайомився з Русланом Зайченком, Миколою Карпюком та Валерієм Вороновим, вступив до лав УНСО.

В 2011 став головою Контрольно-ревізійної комісії УНСО, брав активну участь у Революції Гідності у 2013-2014 роках, а 22-25 січня 2014 року разом з Сашком Білим, Жовтнем та Богуном був координатором по захопленню обласних держадміністрацій з метою повалення злочинної влади посіпак В.Януковича.

Після викрадення спецслужбами РФ Миколи Карпюка та вбивства Сашка Білого навесні 2014 р., організація почала занепадати і розсипатись, ослаблена зрадами окремих осіб, які скористались ситуацією та почали розривати УНСО на невеликі неконтрольовані угрупування, не склалася і співпраця політичного крила УНА з військово-патріотичним рухом «Правий Сектор». Тож через кілька місяців К.Фуштей бере в свої руки складну місію порятунку організації від остаточного розвалу та, на прохання активістів організації, приймає важелі керівництва. У жовтні 2014 р. старійшини організації збираються на засідання Вищої Ради УНСО, де обирають К.Фуштея Головним командиром громадської організації «Українська Націоналістична Самооборона».

Саме завдяки контактам та активній діяльності К.Фуштея у 2014 р. було створено Добровольчий батальйон УНСО, який ввійшов до складу Збройних Сил України; передано у розпорядження УНСО військову базу у Гущинцях, де тепер створено та обладнано навчальний центр ім.Є.Коновальця, в якому проходять фахові вишколи добровольці УНСО; започатковано формування резервних батальйонів територіальної оборони УНСО у співпраці з місцевими військкоматами. Активно розвивається та удосконалюється структура осередків по всій Україні, більшість яких знаходилась в занепаді або припинила свою діяльність після Революції Гідності.

Завдяки зусиллям молодої команди К.Фуштея та за підтримки досвідчених старійшин організації, у квітні 2014 р. було відновлено політичне крило – партію УНА-УНСО. Костянтин Фуштей став Головою партії.

На сьогоднішній день є Головою політичної партії УНА-УНСО та Головним командиром громадської організації Українська Націоналістична Самооборона.

Більше про видатних земляків читайте тут
7 лютий 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1441 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль