Завантаження. Почекайте будьласка...

Видатні земляки: Костянтин Фуштей

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5595_fushtey2.jpgГоловний командир УНСО

Голова політичної партії УНА-УНСО

Народився 28 лютого 1974 року, у м. Ладижин на Вінниччині, громадянин України. Голова політичної партії УНА-УНСО, головний командир громадської організації Українська Націоналістична Самооборона.

Закінчив Демидівський технікум у Смоленській області.

1993 – 1995 роки – відслужив у 9-ій окремій бригаді спецпризначення Головного управління розвідки української армії.

Трудову діяльність Костянтин розпочав рано, спочатку працював тренером по боксу в дитячо-юнацькій спортивній школі, пізніше менеджером в комерційних структурах.

Ще в зовсім молоді роки цікавився інноваційними методами вирощування та догляду за зерновими, став директором колективного сільськогосподарського підприємства на Вінниччині. Саме під керівництвом К.Фуштея відбувалось налаштування та запуск в роботу Барського ХПП.

З 2008 р. – працював у різних організаціях та підприємствах консультантом з безпеки та охорони фізичних і юридичних осіб.

У 2005 році – познайомився з Русланом Зайченком, Миколою Карпюком та Валерієм Вороновим, вступив до лав УНСО.

В 2011 став головою Контрольно-ревізійної комісії УНСО, брав активну участь у Революції Гідності у 2013-2014 роках, а 22-25 січня 2014 року разом з Сашком Білим, Жовтнем та Богуном був координатором по захопленню обласних держадміністрацій з метою повалення злочинної влади посіпак В.Януковича.

Після викрадення спецслужбами РФ Миколи Карпюка та вбивства Сашка Білого навесні 2014 р., організація почала занепадати і розсипатись, ослаблена зрадами окремих осіб, які скористались ситуацією та почали розривати УНСО на невеликі неконтрольовані угрупування, не склалася і співпраця політичного крила УНА з військово-патріотичним рухом «Правий Сектор». Тож через кілька місяців К.Фуштей бере в свої руки складну місію порятунку організації від остаточного розвалу та, на прохання активістів організації, приймає важелі керівництва. У жовтні 2014 р. старійшини організації збираються на засідання Вищої Ради УНСО, де обирають К.Фуштея Головним командиром громадської організації «Українська Націоналістична Самооборона».

Саме завдяки контактам та активній діяльності К.Фуштея у 2014 р. було створено Добровольчий батальйон УНСО, який ввійшов до складу Збройних Сил України; передано у розпорядження УНСО військову базу у Гущинцях, де тепер створено та обладнано навчальний центр ім.Є.Коновальця, в якому проходять фахові вишколи добровольці УНСО; започатковано формування резервних батальйонів територіальної оборони УНСО у співпраці з місцевими військкоматами. Активно розвивається та удосконалюється структура осередків по всій Україні, більшість яких знаходилась в занепаді або припинила свою діяльність після Революції Гідності.

Завдяки зусиллям молодої команди К.Фуштея та за підтримки досвідчених старійшин організації, у квітні 2014 р. було відновлено політичне крило – партію УНА-УНСО. Костянтин Фуштей став Головою партії.

На сьогоднішній день є Головою політичної партії УНА-УНСО та Головним командиром громадської організації Українська Націоналістична Самооборона.

Більше про видатних земляків читайте тут
7 лютий 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1726 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль