Завантаження. Почекайте будьласка...

Про проект

Ідея створення громадського міського сайту Ладижина належить громадській організації «Ладижинська громадська рада», яка в квітні 2012 року змогла стати реальністю завдяки ентузіазму активу організації.
Сайт не є політичним проектом, не фінансується жодним із політиків і так само не має до політики жодного відношення.
Засоби масової інформації в силу як об’єктивних так і суб’єктивних причин не можуть давати до кінця правдиву інформацію, а тому ми вам пропонуємо всю інформацію, що стосується нашого міста, якою б вона не була. На нашому ресурсі різні точки зору, і саме ви можете долучитись до творення інформаційного простору нашого міста. На нашому ресурсі буде вся інформація, що стосується нашого міста ( трохи згодом будуть працювати всі розділи та можливості ресурсу).
Ви можете формувати новини, аналізувати події, вести свої блоги ( така функція скоро буде працювати), розміщувати оголошення, не погоджуватись та коментувати такі матеріали, писати історію свого міста та робити багато інших речей. Цензури на нашому ресурсі не буде ні за яких умов, але ми закликаємо вас також не використовувати ресурс в якості політичного майданчика, закликати до повалення конституційного ладу, інших протиправних дій та посягати на честь і гідність людей.

Які можливості є на нашому ресурсі?
АФІША. Цей розділ створений для того, щоб інформувати про події, які плануються, наприклад, засідання круглих столів, концерти, масові заходи, акції протесту, відключення води, презентації, відключення води, зустріч з депутатами різних рівнів і т.д, тобто загалом в цьому розділі можна анонсувати майже все. Для цього вам треба лише натиснути кнопку «Добавити новину на сайт» написати заголовок, обрати категорію «Афіша» і внести текст оголошення. Також є технічні можливості, в т.ч. долучати фото, доручення вашого оголошення на сайт забезпечать наші адміни.
КОНСУЛЬТАЦІЇ. В цьому розділі ви розміщуєте своє запитання будь-якого змісту, звісно ж адекватного змісту, не про те, коли вимерли мамонти, і ми надамо вам відповідь. Сьогодні ми можемо вам надавати юридичні консультації, надати інформацію про життя міста, порадити куди звернутись з вашою проблемою. З часом можливе надання консультацій і іншого змісту, наприклад на медичну тематику.
ОГОЛОШЕННЯ. Це окремий сайт, який ми створили для розміщення приватних оголошень комерційного змісту. Тут ви можете розмістити будь-яке оголошення, тоді вашу пропозицію про роботу, продаж або купівлю та іншого змісту зможуть прочитати всі бажаючі, в любій точці світу.
БЛОГИ. Ми вирішили надати кожному бажаючому вести свої блоги. Блог –це по суті ваша сторінка, тобто невеликий сайт, де тільки ви визначаєте редакційну політику, ніхто не втручається в зміст та наповнення вашого блогу. В своєму блозі ви можете писати про все, що завгодно, розміщувати відео, фото, як комерційного так і політичного змісту. Для того, щоб завести свій блог, вам потрібно зареєструватись на сайті: http://lad.vn.ua/blog/
Після того, як ви зареєструєтесь, ми створимо для вас розділ на сайті і ваші блоги зможуть читати всі бажаючі. Бажано, щоб ви зазначали своє справжнє прізвище, але також ви можете вказати і псевдонім і зареєструватись під іншим прізвищем. Блог можна завести на громадську організацію в цілому, на осередок політичної партії, на підприємство, організацію, установу і розміщувати в своєму блозі інформацію про ваші акції, новини тощо.
НОВИНИ. СТАТТІ. ІНТЕРВ*Ю. ТВОРЧІСТЬ.ГАЛЕРЕЇ. СКАНДАЛИ.
Ці розділи формує редакція нашого ресурсу, але ви можете скористатись кнопкою «Добавити новину на сайт» і долучити ваш матеріал. Якщо ми вирішимо, що ваш матеріал є цікавим, потрібним для людей і ви не посягаєте на честь, гідність ділову репутацію, не закликаєте до повалення конституційного ладу і т.д., то ми розмістимо ваш матеріал на першій сторінці нашого ресурсу. Але в будь-якому разі ви можете скористатись можливістю наданою в блогах і розмістити там свій матеріал.
Що можна долучати на наш ресурс? В розділ «НОВИНИ» розміщується інформація про події, що сталися в місті Ладижин або має відношення до нашого міста, як правило без надання своїх особистих оцінок.
В розділ «СТАТТІ» ви можете розмістити будь-яку цікаву статтю з іншого ресурсу, яка стосується нашого міста або свою власну, де можуть надаватися будь-які оцінки будь-яким суспільним процесам.
В розділ «ІНТЕРВ*Ю» відповідно розміщуються інтерв’ю з будь-якими особами, які мають відношення до нашого міста або навіть своє власне, якщо воно буде становити суспільний інтерес.
В розділ «ТВОРЧІСТЬ» розміщується інформація про події культурно-мистецького або творчого напрямку, свої або не свої поезії, прозу, відео, тобто все, що можна осягнути словом «творчість».
В розділ «ГАЛЕРЕЇ» розміщуються тільки фото, що стосуються нашого міста або прилеглих територій, що тісно пов’язані з нашим містом. Цей розділ може наповнювати тільки редакція нашого ресурсу, але ви можете зареєструватись на ресурсі і ми надамо вам технічну можливість для того, щоб самостійно завантажувати на сайт фото.
Розділ «СКАНДАЛИ» формує виключно редакція, тому розмістивши ваш матеріал редакція ресурсу може вирішити питання про розміщення вашого матеріалу в цей розділ.
ВСЕ ПРО ЛАДИЖИН. З лівої сторони екрану є вікна, де розміщена інформація, що стосується міста Ладижин різного спрямування від історії Ладижина до переліку організацій міста. Ці розділи ми ще не встигли всі наповнити, а тому ви можете скористатись кнопкою «долучити новину на сайт і розмістити в ці розділи будь-яку інформацію.

Крім того у нас є можливість для співпраці та участі в роботі ресурсу. Якщо ви зареєструєтесь, ми можете вам розширити ваші технічні можливості і ви зможете самостійно наповнювати ресурс, допомагаючи нам на волонтерських засадах надавши статус журналіста або редактора.
Можлива співпраця і для бажаючих розмістити свою рекламу на нашому ресурсі.

Напередодні виборів до Верховної Ради України наш ресурс планує відокремити політичні теми в окремий розділ, де будуть розміщені портрети можливих кандидатів, політичних партій і т.д. З цією метою ми збираємо пропозиції від вас і просимо пропонувати, щоб ви хотіли бачити в цьому розділі, які можливості повинен передбачати цей розділ і т.д. Зібравши всі пропозиції найближчим часом ми відкриємо розділ ВИБОРИ 2012.

Враховуючи численні закиди з приводу того, що хтось комусь тут щось проплачує і ми відробляємо чиїсь гроші, то мусимо сказати, що на жаль чи на щастя, ще ніхто нічого не проплачував і грошей наш ресурс ніяких не отримував. Адміністратори і редактори ресурсу працюють на волонтерських засадах, які до речі мають різні політичні погляди, як націоналістичні, так і комуністичні.
Ідея створення громадського міського сайту Ладижина належить громадській організації «Ладижинська громадська рада», яка в квітні 2012 року змогла стати реальністю завдяки ентузіазму активу організації. Учасниками Ладижинської громадської ради є люди, які належить майже до 10 політичних партій і дехто працює в різних штабах кандидатів та політичних партій, а тому ресурс апріорі не може підтримувати виключно чиюсь одну сторону.
Сайт не є політичним проектом, не фінансується жодним із політиків і так само не має до політики жодного відношення. Разом з тим, ми відслідковуємо всі суспільні процеси, в т.ч. і політичні, бо сьогодні політикою може стати і вода і земля ви самі можете стати заручником політики.
Всі ваші пропозиції ви можете надсилати нашим редакторам попередньо зареєструвавшись на нашому ресурсі або під цим матеріалом.

Цей ресурс належить громаді міста Ладижин.

Зповагою,

Громадський сайт «Новини Ладижина».
19 березень 2012 | | Автор:vebmaster | Переглядів: 22198 Коментарів: 11
Написав: Леся 4.10.2012 - 12:40
Керівництву не подобається, нижня білизна і на показ, вони і будуть прикладати максимум зусиль щоб закрити сайт.
Написав: Protcenko 23.09.2014 - 20:57
Невідомий з ніком OstapBender загрожує завдати мені тілесних ушкоджень або вбити. Буду писати заяви за даним фактом до міліції і до прокуратури.
aleksandr
Написав: aleksandr 24.09.2014 - 02:21
angryangryangryangryangryangryProtcenko, angryangryangrytiredtiredtiredProtcenko,
Написав: OstapBender 24.09.2014 - 10:46
Protcenko, пиши. Паперу і ручку дати?
Написав: Protcenko 24.09.2014 - 18:41
Спасибі не потрібно. Сьогодні консультувався з юристом, будемо крім заяви про образу і погрози вбивством, підготовляти колективний позов до суду на цей ресурс. Спонсора вже знайшли ... Для мене, найголовніше це покарати того хто обіцяв засунути мені ніж під ребро ...
В  Скріншоти листування з сайту були заблоговременно зняті.
Про подальший розвиток подій буду ставити вас до відома.
Написав: La-la-La-la 24.09.2014 - 19:11
Protcenko, убий у собі москаля або просто убейся в стену.
Сейчас выборы и никто не будет сайты проверять.
Так что у тебя есть предостаточно времени для самосовершенствования своего мозга, кирпичной кладкой.
Написав: Protcenko 24.09.2014 - 19:49
Partizan, Модератори досить швидко видалили всі погрози і образи з боку цих "людей"(OstapBender, La-la-La-la, aleksandr ) але я думаю, що вони мають відношення до адміністрації сайту, так як, їх незважаючи на хуліганські витівки, ніхто не блокує ...
Написав: nina 24.09.2014 - 20:15
Не хотела писать коментарии Проценко. Но не удержалась. За крахоборство, конечно же никуда обращаться нет смысла, слишком маленькие суммы, никто не примет во внимание. Правда же Серёга?
Partizan
Написав: Partizan 24.09.2014 - 22:01
Protcenko, повір мені, тут немає складу злочину, так що нічого тобі не світить. Не віриш, проконсультуйся у адвокатів. Про ребро я тут читав, а що саме туди має залізти це ти вигадав. Так що не парся, наляй стаканюру і відзначай 23 февраля сьогодні.
Написав: OstapBender 25.09.2014 - 10:15
Protcenko, повір, в мене є більш цікаві скріншоти з твоїми коментарями. Може варто показати людям, щоб побачили твоє справжнє єство?
Написав: ivanov 26.01.2015 - 14:09
Просьба принять меры к La-la-La-la,и блокировать его аккаунт, за разжигание межнациональной розни по статье 161 УК Украины: Статья 161 УК Украины – «Нарушение равноправия граждан в зависимости от их расовой, национальной принадлежности или отношения к религии»
1. Умышленные действия, направленные на разжигание национальной, расовой либо религиозной вражды и ненависти, на унижение национальной чести и достоинства или оскорбление чувств людей в связи с их религиозными убеждениями, расовой, этнической принадлежностью.

Я тоже человек и у меня есть свой права и я больше не буду терпеть эти насмешки и ругательства в сторону моей нации !

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль