Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Интервью, Відео, Афиша Ладижинців закликали приєднатись до всесвітньої акції "Година землі" (відео)

Ладижинців закликали приєднатись до всесвітньої акції "Година землі" (відео)

4273_20170313075405.jpg (20.4 Kb)25 березня відбудеться всесвітня кампанія Година Землі 2017. Цього дня о 20:30 мільйони людей у всьому світі на годину символічно вимикають світло в домівках та на робочих місцях. Також цьогорічна кампанія привернутиме увагу українців до потреби зберігати природу, зокрема допомагати природним паркам України.

Акція «Година Землі» була започаткована в місті Сідней (Австралія) в 2007 році, а вже через рік ця подія стала світовою екологічною ініціативою, до якої долучилось більше 100 мільйонів людей у 35 країнах світу.

В 2009 році до всесвітньої кампанії «Година Землі» приєдналась і Україна. З року в рік акція «Година Землі», ініційована та координована на глобальному рівні екологічною організацією Всесвітнього фонду дикої природи (WWF), набирає все більших масштабів.

Мільйони людей всього світу долучаються до ініціативи, підтверджуючи готовність зробити свій посильний внесок у підтримання екологічної рівноваги планети.

Так, Активісти громадських організацій "Народний центр екологічного контролю" та "Ладижинська громадська рада" закликали ладижинців приєднатись до всесвітньої акції "Година землі" та вимкнути в своїх оселях електроенергію на одну годину з 20.30 до 21.30. З цією метою вони підготували відповідне відеозвернення.

Зазначимо, що кампанія Година Землі відбувається з ініціативи Всесвітнього фонду природи (WWF).

24 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1578 Коментарів: 1
Написав: Wanch 24.03.2017 - 07:35
Так! У нас майже через день, а то і частіше
відключають єнергопостачання на 2-3 години.
Так що, можно вважати, що наша вулиця уже давно виконала
всесвітню акцію "Година землі"!
Хай живе Ахметов і іже з ним!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль