Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Интервью, Відео Робочий візит громадськості Ладижина до Львова. Частина 2 . Проблема безпритульних тварин.

Робочий візит громадськості Ладижина до Львова. Частина 2 . Проблема безпритульних тварин.

Представники громадської організації «Ладижинська громадька рада» на чолі з Юрієм Васільєвим нещодавно відвідали місто Львів з робочим візитом до Львівської міської ради, про що ми вже повідомляли.

Зокрема, учасники Ладижинської громадської ради відвідали дочірнє підприємство «Боднарівка» львівського комунального підприємства «Зелений Львів», яке єдине в Україні займається утилізацією та переробкою люмінесцентних та ртутних ламп в т.ч. сучасних економних ламп, а також комунальне підприємство «ЛЕВ», яке займається вирішенням проблеми з безпритульними тваринами у Львові. В цій частині мова піде про останнє підприємство та позитивний досвід міста Львів у вирішення проблеми, яку в Ладижині місцева влада не може вирішити вже багато років.

Львівське комунальне підприємство “Лев” є ветеринарно-стерилізаційним центром і має завдання, - зменшити кількість безпритульних собак на вулицях Львова, забезпечити безпеку співіснування безпритульних тварин та мешканців міста і намагається зробити відповідальними власників тварин за своїх улюбленців та популяризує гуманне ставлення до тварин. Місія підприємства - це безпека львів'янам та захист тварин.

За словами Юрія Васільєва, який вражений роботою «ЛЕВа», це підприємство використовує досвід Європи, але при цьому було розроблено власну модель регулювання чисельності безпритульних собак, яка по суті є унікальною в Україні.

«Ми не помилились, коли поїхали саме у цей притулок, адже саме тут ми побачили не «собачий освенцим», як зазвичай виглядають подібні притулки в Україні, а сучасний центр обладнаний сучасним обладнанням та використовує прогресивні гуманні методи регулювання чисельності безпритульних тварин
», - говорить Юрій Васільєв.

Підприємство розробило наступний алгоритм з безпритульними тваринами:

Команда ловців відловлює безпритульних собак на вулицях міста та доставляє їх в приймальне відділення, де собак обробляють від бліх, кліщів, гельмінтів. Собаці вводять електронний чіп, після чого утримують в карантині упродовж п’яти днів. Якщо у нього виявлено захворювання – його лікують. Потім його стерилізують. Кожний собака вакцинується проти сказу, лептоспірозу, чумки, ентериту та інших інфекційних хвороб. Комплексна вакцинація безпритульних собак в ЛКП “Лев” запроваджена вперше та унеможливлює поширення інфекцій серед людей та тварин.

Після 10-ти днів перебування собаки в ЛКП, якщо його не вдалось прилаштувати та за умови, що він неагресивний і здоровий, його повертають на місце відлову під нагляд опікунів. Ознакою таких собак є кліпса на вусі, що свідчить про проходження усього комплексу зазначених процедур та внесення даних про тварину в електронну базу. Такий собака більше не розмножується та не поширює інфекцій.

«Щоб було зрозуміло, у Львові центр не є по суті притулком для безпритульних тварин, позаяк своїх підопічних повертають в попередні умови на місце вилову під опіку людей, які доглядають та годують їх. До речі, в центрі видають харчі для таких собак опікунам. Ведеться в центрі дуже серйозна робота щодо прилаштування собачок у сім'ї. У планах в них навіть відкриття центру адаптації тварин, який буде займатись пошуком нових господарів для собак. На моїх очах занесли в операційну величезного собаку з розірваним животом на операцію, і бригада лікарів провела досить успішну операцію, тобто центра надає також ветеринарні послуги населенню.», - говорить Юрій Васільєв.

Відео трансляцію можна переглянути тут.


«Лев» також є повністю відкритим для людей, адже транслює в режимі онлайн десятком камер все, що там робиться. Кожен бажаючий може зайти на сайт підприємства і переглянути, як працює це підприємство.

Спротував Юрій Васільєв також тезу ладижинського мера про те, що в разі відкриття подібного притулку в Ладижині зо всієї області звезуть в Ладижина безпритульних собак.

« За роки існування «ЛЕВа» у них на обліку постійно тримається кількість безпритульних тварин на однаковому рівні – 660-680 підопічних. В самому центрі знаходиться в середньому до 30 собак. З центром працюють десятки опікунів та волонтерів, які постійно надають інформацію про появу нових собак у Львові, поведінку переданих собак, що пройшли через центр. «ЛЕВ» постійно проводить акції із залученням дітей та львів’ян, тому можу стверджувати, що міський голова та його підлеглі м’яко кажучи «заводять рака за камінь», маніпулюючи проблемою безпритульних тварин. На прикладі Львові ця проблема вирішується, було б тільки бажання влади», - зазначив Юрій Васільєв.

Також стало відомо, що громадська організація «Ладижинська громадська рада» планує все ж таки достукатись до Валерія Коломєйцева та депутатів, запропонувавши реалізувати свій проект вирішення проблеми безпритульних тварин. З цією метою розробляється міська програма, яка буде представлена депутатам та міському голові найближчим часом, оскільки час для тролінгу та жартів пройшов і цю проблему потрібно вирішити раз і назавжди.

на фото: Юрій Васільєв з керівником ЛЕВа та прокліпсована і стерилізована собака на вулицях Львова.

7842_image001.jpg (43.09 Kb)1708_lviv_6.jpg (59.96 Kb)3547_lviv_4.jpg (52.31 Kb)
14 вересня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1302 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль