Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Интервью Що заховано в плані зонування міста Ладижин?

Що заховано в плані зонування міста Ладижин?

Нещодавно відділ містобудування та архітектури Ладижинської міської ради повідомив про початок процедури громадських слухань проекту плану зонування території м.Ладижин.

Цю інформацію жителі міста Ладижин не прийняли до уваги, адже громадськими слуханнями у нас не дуже цікавляться, і в більшості випадків їх повністю ігнорують. До слова можна згадати громадське обговорення проекту генерального плану міста Ладижин під час яких не було внесено жодної пропозиції, а сам проект генплану міста було проголосовано «без сучка и задоринки» депутатами з закритими очима. 0993_images-stories-architectura-gen-plan-new-600x466.jpg (66.16 Kb)

Єдиними, хто брав участь останні 6 років в таких заходах, - активісти громадської організації «Ладижинська громадська рада», які намагались вплинути на проекти актів, які виносились на громадське обговорення, причому успішно. Для прикладу, можна згадати громадське обговорення Порядку проведення масових заходів в місті Ладижин, які було зірвано учасниками організації. Причиною цього було впровадження процедури надання дозволів при проведення масових заходів. Якщо б це не було тоді зроблено, то в нашому місті на всі масові заходи треба було б отримувати у виконкому дозвіл на їх проведення.

Що ж таке, цей план зонування міста Ладижин? Зонінг – це засіб контролю влади над використанням територій і спорудами, що знаходяться на цих територіях. Території поділені на зони, щодо яких визначені різні можливості використання. План зонування є містобудівною документацією, яка встановлює режим правового використання тих чи інших земель і згідно законодавства прямо випливає з генерального плану міста, тобто не може йому суперечити.

30 червня минулого року депутати вирішили розробити плану зонування міста Ладижин. Як пише виконком, план зонування території після затвердження є основним документом, який регламентує розміщення об'єктів містобудування, відведення земельних ділянок, будівництво та благоустрій територій, прокладку інженерних мереж тощо.

Ми аналізували проект плану зонування, але для того, щоб зробити якісь висновки, по-перше, потрібно бути фахівцем в містобудівній документації, і по-друге, потрібно мати генеральний план міста Ладижин перед очима.

Як виявилось, плану міста Ладижин на офіційному сайті міської ради немає, хоча відповідно до законодавства цей документ обов’язково має бути опубліковано. Та і сама мерія обіцяла це зробити. З сайту мерії навіть пропало оголошення з проектом генплану міста Ладижин. Погодьтесь, що складно перевірити відповідність плану зонування плану міста на відповідність генплану, якщо останній відсутній.

Але ми помітили певні неузгодженості проекту плану зонування з генпланом. Для прикладу, ми писали в минулому році, про те, що майже 40 гектарів комунальної землі на полі за гаражами біля нового кладовища та між річкою Сільниця було «роздерибанено» міськими топ-чиновниками та їхніми родичами.

Якщо в генплані це поле було позначено зеленою зоною і на сьогодні використовувалось частково жителями міста для городництва, то відповідно до плану зонування це поле вже позначено зоною розміщення 3-го та 4-го класу санітарної класифікації. Мова іде про підприємства, які мають санітарну зону 300 метрів ( КС3 ) та санітарну зону 100 метрів (кс4). Тобто мова іде про те, що впритул до житлової забудови наші чиновники планують промислове будівництво? Скільки ще підготували наші чиновники, запропонувашив план зонування, можна тільки здогадатись.

У жителів міста Ладижин є можливість вплинути на те, яким повинно бути їх місто. Якщо ладижинцям не наплювати на самих себе, то варто хоча б цього разу сходити в архітектуру мерії та ознайомитись з планом зонування та внести свої пропозиції.

До речі, пропозиції подаються з 08.02.2016 року до 18.00 год. 09.03.2016 року за поштовою адресою: 24321, м.Ладижин, вул.Петра Кравчика, 4 на ім'я міського голови у письмовому вигляді з зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, з особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

6960_dsc03916.jpg (68.62 Kb)4084_dsc03917.jpg (59.72 Kb)2529_dsc03918.jpg (59.17 Kb)5943_dsc03919.jpg (54.66 Kb)6292_dsc03920.jpg (38.23 Kb)5439_dsc03921.jpg (61.68 Kb)1771_dsc03922.jpg (.46 Kb)6523_dsc03923.jpg (73.04 Kb)71_dsc03924.jpg (35.32 Kb)22_dsc03925.jpg (.15 Kb)22_dsc03925.jpg (.15 Kb)1890_dsc03926.jpg (68.6 Kb)1509_dsc03927.jpg (.54 Kb)9399_dsc03928.jpg (51. Kb)3050_dsc03914.jpg (42.84 Kb)9958_dsc03913.jpg (51.44 Kb)9717_dsc03912.jpg (. Kb)4672_dsc03911.jpg (. Kb)
25 лютий 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1519 Коментарів: 1
Написав: pash 25.02.2016 - 19:24
Не можна допустити проведення ще одних протиправних слухань. Нам достатньо і тих, які проведені у 2010 році по питанню будівництву об*єктів Ряби.Нехай нинішні депутати проведуть перевірку законності отих слухань, а пан міський голова нехай відзвітує на підставі якого закону він іх проводив. За беззаконня потрібно відповідати.Не закінчені ще справи по земельному "дерибану". а готовиться новий. До речі на нашому сайті було повідомлення про відкриті данні із земельних книг у Вінницькій області.У нашому ж місті цієї відкритості не має як і не має пізвітності, підконтрольності і відповідальності перед громадою....Коли буде виконання принципів місцевого самоврядування і відкрита інформація,то буде щось прояснюватись і можна буде щось обговорювати.Тепер зверну увагу на те,що громадяни повинні надавати свої пропозиції із вказуванням своїх данних і з посиланням на нормативну базу. А цієї нормативної бази не знають чиновники у міській раді і сам пан міський голова.Таким чином виходить,що простий громадянин повинен поступати по закону, а ,так звана, влада як її заманеться...

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль