Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А, Интервью, Культура, Фото, Відео, Топ-5, Електронна вляда Латвійський досвід та українські реалії поєдналися на семінарі в Ладижині

Латвійський досвід та українські реалії поєдналися на семінарі в Ладижині

31 жовтня, в Ладижині відбувся семінар на тему – «Можливості для сталого сільського розвитку в Україні».

До спільного пошуку ідей сільського розвитку запросили учасників семінару «Можливості для сталого сільського розвитку в Україні», який відбувся у Ладижині 31 жовтня.

Захід повели латвійські лектори очільник Латвійського центру сільських консультацій та освіти Мартінс Цимерманіс, Віце-президент Латвійського представництва Європйського форуму сільськогосподарських та сільських дорадчих сервісів Едгарс Лінде та мешканець Івано-Франківська виконавчий директор НУО «Карпатське коло» Ростислав Кос.

Варто відзначити, що цікава та актуальна для України тема привернула увагу не лише мешканців Ладижина, а й представників інших громад – підприємців, фермерів та органів місцевого самоврядування.

Семінар розпочали латвійські лектори - Едгарс Лінде та Мартінс Цимерманіс. Вони розповіли, про підходи ЄС та Латвії до сільського розвитку.

Як з’ясувалось, проблеми сільського господарства в Україні та нашої західної сусідки дуже схожі. Віддалені райони Латвії порожніють. Через малу кількість населення в селах закривають дитячі садки та школи.

Наразі латвійці за підтримки Євросоюзу намагаються знайти мотивації, для повернення молоді у село.

У складних умовах опиняються і окремі латвійські фермери, які мають невеликі наділи землі. Для того, щоб бути конкурентоспроможними, вони об’єднуються в кооперативи і таким чином продають свою продукцію на ринку.

Приклади успішних кооперативів можна знайти і в Україні. Про важливість місцевих ініціатив, розповів виконавчий директор НУО «Карпатське коло» Ростислав Кос.

Сфера діяльності для українських кооперативів досить різноманітна – реалізація та переробка молочних та м’ясних продуктів, птахівництво, рибальство, зелений туризм, рибництво, ягідництво тощо.

Але, як зауважив Ростислав Кос, готових рецептів успіху не буває і потрібно діяти виходячи з ситуації на місцях.

Варто відзначити, що семінар було організовано за підтримки державного бюджету Латвії у рамках співпраці для розвитку від Міністерства закордонних справ Латвії та Фонду імені Чарльза Стюарта Мотта. Відповідальність за зміст семінару лежить на організації «Латвійський зелений рух».

Семніар було організовано Національним екологічним центром України за підтримки державного бюджету Латвії у рамках співпраці для розвитку від Міністерства закордонних справ Латвії та Фонду імені Чарльза Стюарта Мотта та за організаційної підтримки ГО "Ладижинська громадська рада".

Олена Червончук8532_img_5882.jpg (62.88 Kb)8042_img_5886.jpg (70.56 Kb)75_img_5887.jpg (55.11 Kb)9781_img_5896.jpg (58.1 Kb)0671_img_5898.jpg (36.91 Kb)7838_img_5900.jpg (44.96 Kb)0339_img_5901.jpg (62.66 Kb)5939_img_5904.jpg (34. Kb)3629_img_5905.jpg (38.93 Kb)63_img_5906.jpg (45.96 Kb)8437_img_5907.jpg (54.99 Kb)

4 листопада 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 1518 Коментарів: 1
Написав: Vetal 5.11.2016 - 00:09
плей лист на
tiny.cc/ladvideo или на
tiny.cc/plan_Morgentau

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль