Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка, Интервью В Ладижині зросли надходження по єдиному податку

В Ладижині зросли надходження по єдиному податку

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8463_main13776700_5e1e27540798ee4fa01a1d67408ae3.jpg

Суб’єкти господарювання спрощеної системи оподаткування обліку та звітності Ладижина за 3 місяці поточного року поповнили бюджет міста в сумі 1651,2 тисячі гривень єдиного податку. Про це інформує заступник начальника Бершадської ОДПІ – начальник Ладижинського відділення Валерій Король.

Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження збільшились на 71 відсоток або на 686 тисяч гривень. При цьому, фізичними особами - підприємцями сплачено на 460 тисяч гривень єдиного податку більш ніж за минулорічні показники.

Наразі, від юридичних осіб 3 групи «спрощеного» оподаткування зросли надходження по єдиному податку на 231,0 тисячу гривень.
30 березень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 1236 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль