Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Економіка, Интервью В Ладижині зросли надходження по єдиному податку

В Ладижині зросли надходження по єдиному податку

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8463_main13776700_5e1e27540798ee4fa01a1d67408ae3.jpg

Суб’єкти господарювання спрощеної системи оподаткування обліку та звітності Ладижина за 3 місяці поточного року поповнили бюджет міста в сумі 1651,2 тисячі гривень єдиного податку. Про це інформує заступник начальника Бершадської ОДПІ – начальник Ладижинського відділення Валерій Король.

Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження збільшились на 71 відсоток або на 686 тисяч гривень. При цьому, фізичними особами - підприємцями сплачено на 460 тисяч гривень єдиного податку більш ніж за минулорічні показники.

Наразі, від юридичних осіб 3 групи «спрощеного» оподаткування зросли надходження по єдиному податку на 231,0 тисячу гривень.
30 березень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 1634 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль