Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Влада, оптимиз Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/3794_untitled.jpgТема медичної реформи і можливого реформування ладижинської лікарні, яка може стати центром надання первинної медичної допомоги, стала однією із головних тем обговорення в місті, внаслідок чого ладижинці вирішили на наступному тижні навіть зібрати загальні збори громади з цього питання. (До речі, адаптовану інструкцію по застосуванню лікарського препарату лоратадін -(loratadinum) можна знайти на сайті medpravda.com.ua - лоратадин цена)

Читайте також: Ладижин примусово стане частиною госпітального округу з центром у Тульчині?

Прокоментував ситуацію з реалізацією медичної реформи в Ладижині і можливими наслідками міський голова міста Ладижин Валерій Коломєйцев в інтерв’ю для комунального видання газети «Нове місто».

За його словами до місцевого бюджету з держвного бюджету надходить 17-20 мільйонів гривень на охорону здоров’я і ще стільки ж коштів виділяється з місцевого бюджету міста Ладижин. У випадку, якщо реформа буде реалізована і в Ладижині міська лікарня буде мати найнижчий рівень, виплата дотації з державного бюджету буде припинена.

«Тому я прошу керівництво МОЗ, щоб вони забрали лікарню у державну власність і несли повну відповідальність за якість послуг, зарплату медиків, забезпечення кадрами, оснащення, ремонти приміщень», - зазначив Валерій Коломєйцев повідомивши також, що саме МОЗ буде нести в цьому випадку відповідальність за скорочення лікарні в нинішній структурі.

Також міський голова зробив наголос на тому, що коштів в місцевому бюджеті немає на лікарню, враховуючи підвищення заробітної плати бюджетникам, тому за умови відсутності субвенцій державного бюджету, то лікарні в нинішньому вигляді не буде.

«Я хотів би, або жителі мста розуміли, що ми не всесильні на рівні місцевої влади, - говорить міський голова Ладижина, - Декілька років тому ладижинці не ввійшли у пілотний проект медичної реформи. Нам вдалось відстояти лікарню та її відділення. Тепер моє завдання як міського голови, - зберегти те, що у нас є".

На сьогодні в Вінницькій області почались протести проти медичної реформи. Обласні ЗМІ повідомили, що такі протести відбуваються в Козятині, Іллінцях і Ладижині. Це змусило навіть сьогодні заступника голови Вінницької облдержадміністрації Ігоря Івасюка та директора департаменту охорони здоров’я Людмилу Грабович під час брифінгу роз’яснили питання щодо створення округів та про лікарні.

«Що стосується утворення в межах госпітальних округів лікарень інтенсивного лікування першого рівня, ми можемо пропонувати лише наше певне бачення з точки зору утворення таких лікарень. Зараз не стоїть питання щодо місця утворення таких лікарень. На цьому хочу звернути увагу. Ми зараз не ставимо питання про утворення лікарень інтенсивного лікування першого рівня в кожному з округів. Бо є багато критеріїв, які закладаються до того, щоб така лікарня функціонувала. Це і фахівці і матеріально-технічна база і можливість добратись до лікарні і стан приміщень лікарень. Можливо буде створена госпітальна рада в кожному округу, і тоді госпітальна рада, прийматиме рішення де утворювати лікарню інтенсивного лікування першого рівня, а де ні. Тобто це не буде функцією ОДА, ні департаменту охорони здоров’я, ця рада діятиме в інтересах мешканців, які проживають на теренах того чи іншого округу», - повідомив Ігор Івасюк.

На брифінгу чиновники пообіцяли, що жодна лікарня не буде закрита навіть, якщо вона не буде лікарнею першого рівня. В кожному районі є лікарня, як була, так вона і залишається, принаймні, всі лікарні зараз належать місцевому самоврядуванню і закривати ті чи інші лікарні в області немає повноважень. Пан Івасюк повідомив, що вони можуть лише давати рекомендації.

20.01.2017 15:08
5 жовтня 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 39691 Коментарів: 10
Написав: pash 20.01.2017 - 18:24
Не можу зрозуміти нашого міського керманича. Ладижинську лікарню передати державі. А що будуть робити місцеві самоврядці? Набивати гроші у свої кишені? Медицина не для них, ЖКГ-створюйте ОСББ. Учнів скоро зовсім перестануть годувати у школах. Екологія меру ні до чого... Тоді виникає просте питання-а для чого ми його обирали????
Написав: Wanch 20.01.2017 - 19:56
pash, У дописі Архіпа трошки змінена постановка питання. Одне слово не так сказав і друга формуліровка.
Я слухав доповідь Коломейцева по радіо.
Дійсно, він казав, примірно: " Я був в Києві і розмовляв
про дальнішу долю нашої лікарні. Я просив, якщо вони хочуть нашу лікарню централізувати, то нехай беруть всю відповідальність на себе і беруть її в державну власність. Тоді відповідальність буде на державі.
Але про це не хотіли там і слухати. Тому, можливо, що у нас не буде ні роддома, ні скорої допомоги, бо чекати її прийдеться не меньше чотирьох годин.
В прошлому році держава виплачувала 50%зарплати медичним працівникам і ми з бюджету доплачували 50%,
а тепер з підвищенням зарплати технічним працівникам і іншим, у нас бюджет цього не витримує.навіть тих 50 грн. пенсіонерам виплачувати ні з чого".
Доповідь Мера я озвучив своїми словами, то ж десь є неточність, але в основному текст правильний.
Що я хочу сказати? А як би ви поступили на місці Мера?
Вище членів в правлінні не скочиш.
І потім; мені не зрозуміло, коли був Янукович, наша опозиція хаяла по чому світ правління тодішнє.
Тепер - Порошенко! Наша ВІЧНА опозиція знову не довольна рішенням правління.
Але ж ви самі галасували проти Азарова, а тепер галасуєте проти Гройсмана!
Беріть в руки кермо і вершіть діла на благо ладижинців.
З Богом!
Написав: nina 20.01.2017 - 20:10
wanch, вы всё почти правильно передали хоть и своими словами. Я 4 раза слушала этот спич. И слышала только эмоции Гитлера. А вот насчёт прежних правителей, вы правы. Правители не могут быть хорошими. Они могут быть плохими или очень плохими. Это не я сказала, это сказали великие . А кто решил что с властью обязательно нужно соглашаться, только потому что кто-то за них проголосовал или не проголосовал, а люди подумали что если не голосуют с ними, значит против них и третьего не дано?. Бывают же люди с чувством собственного достоинства, а не стадо, которое облегчённо мыслит и всё делит только на белое и чёрное. Третьего не дано?
Написав: Wanch 21.01.2017 - 09:49
nina,
А как вы не согласитесь с Законом, который приняла Верховная Рада? Как вы не согласитесь с постановлением Кабинета Министром и распоряжением Премьера?
Пусть будет Мер самый золотой мальчик, а ему приказали из Киева выделить бюджетные деньги на дорогу в Умане
и всё тут, а наши дороги в старом Ладыжине рассыпаются,
сейчас сплошной гололёд и некому даже песком посыпать.
Власть,- на то и Власть, что сдерёт с вас шкуру и упрятает за решётку. Это машина террора, машина порабощения, в которую входят все службы судового производства и другие надзорные и карающие службы.
Поэтому от Коломейцева (или от другого мера вместо него) ничего не зависит. ЭТО - ИСПОЛНИТЕЛЬНАЯ СЛУЖБА!
И то, что он делает или старается сделать, не каждому по плечу. Я до него знал всех Меров Ладыжина!
Одни воры ничего путного для города не сделавшие.
Вам ещё бы лучше его поблагодарить, а не хаять.
А что делают наши депутаты городского Совета?
Сопли глотают? Почему они не идут в Киев на Майдан и не кричат: "Геть Прем*єра! Слава Україні!"
ВОТ ТО-ТО ЖЕ!!!
Написав: nina 21.01.2017 - 11:24
Wanch, и снова я полностью с вами согласна. Кроме одного, что от всех меров что-то зависело , а не от кабмина. Поэтому они ничего не делали. А вот этот "делает"(но дорожки не посыпает в старом Ладыжине, как впрочем, и в новом), потому что от него "ничего" не зависит, кроме как нагинать депутатов правильно распределять бюджет и распродавать замельку. Как бы я поступила на месте мера(поэтому народ и не изберёт туда мне подобных, народ привык оправдывать своих кумиров)1. Ушла бы с поста после первого или второго пришествия(пока была бы на коне). 2. Как Данко, повела бы народ за собой(но это нужно было делать раньше во второе или третье пришествие, сейчас народ ему уже не верит, особенно, после того как по 50 грн. перестал давать)для борьбы с кабминами и всеми стоящими выше, которые "не дают работать". А вот когда рыльце в пушку, такого не сделаешь. Правда?
Написав: Wanch 21.01.2017 - 14:37
nina,
Мне трудно на это что-то возразить, потому что на ихних
"заседаниях" я не был ни разу.Я - не чинопоклонник.
Скажу другое; если Верховную Раду покупает Президент,
чтобы те голосовали так, как ему выгодно, то такая же система и в низах. Ничего не удивительно.
Ведь у нас в горсовете оппозиции НЕТ? Или - ЕСТЬ?
Почему тогда они не "танцуют?" Дотанцевались на Майдане.
Вы ведь знаете, что за мои блоги, где я заранее писал, что так будет, меня уже убивать собирались.
Дотанцевались, что и жалких 50 грн. пенсионерам не с чего взять.
Теперь больницу разрушат, раздеребанят, как те фермы,
что над дорогами разваливаются и заростают лопухами.
Рыльце в "пуху" у них там во всех! Хочется ведь получать денежки да и власть, пусть маааленькая, но сладкая. Как никак - ДЕ-ПУ-ТАТ!!
Распродавали земельку и будут распродавать.
Они ведь живут днем сегодняшним, побольше урвать.
Вся Страна у нас такая.Застроенная дворцами воров-олигархов, на обслуживание которых нужно с людей драть мзду!
Вы читали, что за ТРИ НЕДЕЛИ прекратили свое существование 160 000 мелких предпринимателей!
А что будет дальше? Когда-то мне, здесь, на нашем сайте
кричали, чтобы я убирался к ватникам в Россию!!!
Ох, как кричали! Боюсь, что скоро те, кто кричал, сами туда побегут, если уже не побежали.
Потому что путь в Европу закрыт, а с Россией посрались,
Хотя никогда не поздно попросить прощение.
Вот наших народных депутатов не пустили на ИНАУГУРАЦИЮ АМЕРИКАНСКОГО ПРЕЗИДЕНТА!
А на хрен там нужны тупорылые стяжатели!
Вот так, Нина, коротко обо всём!
Написав: nina 21.01.2017 - 18:37
На Майдане скакало меньшинство из наших граждан. Большинство пило водку и зарабатывало деньги на антимайдане. Ладыжин не отставал от статистики. Поэтому всё так и получилось. А в радах до сих пор большинство от олигархических ублюдков, как бы прошедшего времени. Не прошло ещё то время, оно усовершенствовалось. И найдут эти ублюдки ещё по 55 гривен 49 копеек, чтобы бедные снова их полюбили и снова над нами поставили. А мы будем разбираться кто из нас правее оказался. Есть людям куда ехать,и многие едут и прекрасно живут в Европе(из моих знакомых есть люди в Испании, Португалии, очень много в Польше, в Италии, в Финляндии-даже внучкин муж побывал и снова собирается,в Новой Зеландии в Аргентине, в ОАЭ, да всех и припомнить трудно.Девчата даже за местных замуж повыходили и счастливо живут), но не все этого хотят. Хочется как писал в одном из своих блогов Скакодуб:"Дітям своїм нормальну державу залишити".
Написав: роутер 22.01.2017 - 18:08
Також міський голова зробив наголос на тому, що коштів в місцевому бюджеті немає на лікарню, враховуючи підвищення заробітної плати бюджетникам, тому за умови відсутності субвенцій державного бюджету, то лікарні в нинішньому вигляді не буде.
Ось хто винен в усіх гріхах (невістка), ой бюджетники....
Написав: Wanch 22.01.2017 - 20:17
biggrinВсі субвенції розійшлись по кишенях гройсманів!
Так що невістка "не при делах!"
Всім руководить ізраїльська теща!
Написав: nina 23.01.2017 - 11:25
ВЛАДИЖИН, я вибачаюсь, що під іншою статтею відповідаю,але дуже хотілось відповісти. Потім можу забути. Без бамажки, наступного разу, а може і зараз ти нам озвучишь свої знання по геграфії України. Дуже приємно, що в Ладижині є такі знавці!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль