Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Ладыжин-Губник

Ладыжин-Губник

Жителі Губника переплачують за електрику майже вдвічі

22 листопада 2014
Хто вирішуватиме питання грабіжницьких тарифів?

Поблизу Ладижина сільськогосподарські підприємства завдають шкоду екосистемі

10 листопада 2014
«Народний центр екологічного контролю» провів незапланований екологічний рейд реагуючи на звернення жителів селища Губник та міста Ладижин

Залізничний міст між Ладижином і Губником відремонтують

6 квітень 2013
Поточного року Одеські залізничники різними видами ремонту оздоровлять майже 125 км колії на одному з найбільш вантажонапружених напрямків на Україні: П’ятихатки – Знамянка – Помічна – Одеса.Серйозний обсяг робіт заплановано по заміні прогонових будов мосту 49 км Ладижин – Губник.

Лист з Губницької зони довічника

27 листопада 2012
оОсужденный Родзевилло Олег Леонидович, гражданин Украины, русско-украинец, 1967 г. р., Ладыжинская ИК-39, с. Губин, Тростянецкий р-н, Винницкая обл., 24324. 01.12.2008 г. 2 листаУважаемая редакция! ( газета 2000)

В Ладижинській колонії в маргарині знайшли телефон, а в горіхах гроші

8 листопада 2012
У Вінницькій області попереджено спробу передачі до Ладижинської виправної колонії №39 заборонених предметів.У Вінницькій області попереджено спробу передачі до Ладижинської виправної колонії №39 заборонених предметів, – повідомила головний спеціаліст у зв’язках із ЗМІ та громадськістю управління ДПтС України у Вінницькій області Ірина Шаповалова.За її словами, різноманіття способів приховування заборонених предметів вразило працівників оперативного відділу та відділу нагляду і безпеки колонії.

Юлія Бойчук з Ладижинської виправної колонії стала віце-міс пенітенціарної служби

23 серпня 2012
Другий рік в області проводиться конкурс «Міс пенітенціарна служба Вінницької області», де представниці служби показують свою красу і таланти.Про це повідомляє головний спеціаліст у зв’язках із ЗМІ та громадськістюуправління ДПтС України у Вінницькій області Ірина Шаповал.Віце-міс пенітенціарної служби Вінниччини стала старший інспектор з соціально-виховної та психологічної роботи з персоналом сектору по роботі з особовим складом Ладижинської виправної колонії (№39) лейтенант внутрішньої служби Юлія Бойчук

Радіо Ладижин: У Ладижинській колонії засуджених повертають на "шлях істинний" словом Божим.

7 серпня 2012
Автор: Тетяна Тронець, Радіо ЛадижинУ Ладижинській колонії засуджених повертають на "шлях істинний" словом Божим. АУДІО Більше року на території Ладижинської виправної колонії № 39 працює православний храм.

Губницький паром не працював цілий місяць

7 серпня 2012
Газета по-українськи" №1459 за 03.08.2012. Рубрика Вінниця"Відсутність порому — катастрофа для нашого села", автор Тетяна Щербатюк

Радіо Ладижин: Жителям Губника воду підключать безкоштовно, але вартість кубометра невідома.

26 червня 2012
Автор: Тетяна Тронець, Радіо ЛадижинОстанній раз губничани відчули себе мешканцями забитого села якраз на Трійцю. Всі три святкових дні їм довелося носити воду з криниць, щоб не лише напитися чи зварити їсти, а й задовольнити свої санітарно-гігієнічні потреби.
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль