Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Влада, Интервью, Відео «Новини Ладижина» провели квест на міському ринку та автовокзалі

«Новини Ладижина» провели квест на міському ринку та автовокзалі

4588_image002.jpg (27.78 Kb)Громадський сайт «Новини Ладижина» цієї суботи та неділі провели квест на міському ринку та автовокзалі в рамках громадської стратегії «Ладижин- європейське місто», яка спрямована на виконання 17 цілей сталого розвитку в Ладижині.

Квест було проведено кореспондентом «Новин Ладижина», який і повідомив про його результати:

«Сьогодні ми хочемо затронути два невеликих аспекти життя людей, які стосується не тільки міста Ладижин, а і всіх міст України. Приєlнання України до глобального договору і виконання Україною 17 цілей сталого розвитку або позитивного розвитку суспільства знаходить своє місце в нашому житті. Тому два наших невеликих відео по нашому міському ринку і умовах, які створені на ньому для людей, що приходять на ринок, щоб продати свою продукцію і які приходять, щоб придбати продукцію, викликають дуже багато запитань. Другий аспект нашого міста –це транспортне сполучення міста Ладижин. Зокрема, мова іде про транспортне сполучення з містом Тульчин, який знаходиться за 35 кілометрів від міста Ладижин. Періодично маршрути в цю сторону не виходять в рейси. Так, 2 липня жодного маршруту, який зв’язує місто Ладижин та місто Тульчин, не було. Як результат, жителі міста Ладижин, міста Тульчин та 10 сіл не змогли потрапити ні на роботу, на навчання, ні звернутись в лікарню, якщо була б така потреба. Як і чому це відбувається, ми хотіли б знати відповідь на це питання. В ваших коментарях хотілося б почути відповіді на ці питання. Чому з 8 потягів, які були по станції «Ладижинська», на сьогодні є тільки два кілька разів на тиждень? Чому на залізничну станцію не ходить автобусний маршрут? Чому існує проблема добратись жителів селища Губник до міста Ладижин та назад? Питання, питання та питання. Тому ми будемо з вами шукати на них відповіді». (До речі, автомобільні шини та диски широко представлені в мережі гіпермаркетів Колесо - koleso-russia.ru )

В подальшому «Новини Ладижина» спільно з громадською організацією «Ладижинська громадська рада» періодично будуть здійснювати подібні заходи з метою громадського моніторингу якості надання тих чи інших соціальних послуг та відповідності нашого міста принципам сталого розвитку.3 липня 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2447 Коментарів: 2
Написав: Wanch 4.07.2017 - 19:27
Юрій Іванович! biggrin
Ну, все у нас добре! При Януковичі я мав пенсіонних гривень на 160 баксів і міг дещо купити на базарі.
Сьогодні у мене та ж пенсія, але в переводі на ті злосчасні бакси, має всього лише 53 доллари.
То виходить, що ми жили краще коли? При зрадникові Януковичові, чи при нинішній любимій владі???
У нас все робиться, щоб задавити все те, що суперечить олігархічнім планам. Нікому не потрібні базари, тому що всім багатством України заволоділи крадії і їм не вигідна торгівля,тому що вони мають трішки менше прибутків.
Будуються супермаркети і блокуються торгівельні точки.
І так буде далі, поки олігархи не знищать все те, що їм путається під ногами.
Отже, ми приїхали! І пока не знесуть цю нашу любиму владу, люди будуть гибіти і ніхто, ні ваші рейди, ні другі якісь дії не приведуть до справедливого розподілу торгівлі.
Тож, лишається радіти, ціни, як в Євросоюзі, а заробітки, як в Україні!
Слава героям України! Амінь!
Написав: lol 5.07.2017 - 06:39
А про обшуки СБУ в "Шармі" щось відомо ?

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль