Завантаження. Почекайте будьласка...

Контакти

Питання модерації та всі інші питання - sobor24321@ukr.net
19 березень 2012 | | Автор:vebmaster | Переглядів: 6263 Коментарів: 5
Написав: Protcenko 23.09.2014 - 21:16
Просто не встиг я зайти на сайт як отримав величезну порцію лайки і погроз !!! Я постійно стежу за там що пишуть тут і здивований що адміністрація сайту не видаляє ініціаторів "примітивних сварок", це:La-la-La-la, OstapBender, aleksandr. Треба ставити цих хуліганів на місце !!! Буду писати заяви про погрози з їх боку ...
Написав: La-la-La-la 24.09.2014 - 21:27
Protcenko, чудило ты сельское. Где и когда я тебе угрожал?
Ты только как появился на сайте (Дата реєстрації: 23 вересня 2014) быстренько вскочил сюда со своей жердочки Лукашовского курятника со своей голубизной. Увидел писанину петухов о петухах и уже разбираться с хулиганами.
Написав: Protcenko 28.09.2014 - 19:14
Хто це під моїм ім'ям пише?OstapBender це ти что-ли, хакер доморощений! ДОІГРАЕШСЯ !!!!
Написав: OstapBender 28.09.2014 - 22:52
Protcenko, до психіатра сходи
Написав: ivanov 26.01.2015 - 14:10
Просьба принять меры к La-la-La-la,и блокировать его аккаунт, за разжигание межнациональной розни по статье 161 УК Украины: Статья 161 УК Украины – «Нарушение равноправия граждан в зависимости от их расовой, национальной принадлежности или отношения к религии»
1. Умышленные действия, направленные на разжигание национальной, расовой либо религиозной вражды и ненависти, на унижение национальной чести и достоинства или оскорбление чувств людей в связи с их религиозными убеждениями, расовой, этнической принадлежностью.

Я тоже человек и у меня есть свой права и я больше не буду терпеть эти насмешки и ругательства в сторону моей нации !

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? Судова влада. Суд у справі Бахтемірова. Судова влада. Суд у справі Бахтемірова. Ладижинську громадську раду було ініційовано в Глобальному договорі ООН Ладижинську громадську раду було ініційовано в Глобальному договорі ООН Депутатська комісія від 6 липня 2017 року Депутатська комісія від 6 липня 2017 року В Лукашівці ініціювали створення громадської організації «Зелена Січ» В Лукашівці ініціювали створення громадської організації «Зелена Січ» зловживання та несправедливість ДТЕК зловживання та несправедливість ДТЕК «Новини Ладижина» провели квест на міському ринку та автовокзалі «Новини Ладижина» провели квест на міському ринку та автовокзалі «Новини Ладижина» спільно з Народним центром екологічного контролю запустили екологічний сайт «Новини Ладижина» спільно з Народним центром екологічного контролю запустили екологічний сайт  Новини Ладижина спільно з «Ладижин -2030» запустили новий інтернет-проект Новини Ладижина спільно з «Ладижин -2030» запустили новий інтернет-проект Громадськість Ладижина взяла участь у виїзних семінарах з сільських практик на Західній Україні Громадськість Ладижина взяла участь у виїзних семінарах з сільських практик на Західній Україні Ладижин відвідав відомий політик Олег Тягнибок Ладижин відвідав відомий політик Олег Тягнибок

Логін
Пароль