Завантаження. Почекайте будьласка...

Контакти

Питання модерації та всі інші питання - sobor24321@ukr.net
19 березень 2012 | | Автор:vebmaster | Переглядів: 11210 Коментарів: 5
Написав: Protcenko 23.09.2014 - 21:16
Просто не встиг я зайти на сайт як отримав величезну порцію лайки і погроз !!! Я постійно стежу за там що пишуть тут і здивований що адміністрація сайту не видаляє ініціаторів "примітивних сварок", це:La-la-La-la, OstapBender, aleksandr. Треба ставити цих хуліганів на місце !!! Буду писати заяви про погрози з їх боку ...
Написав: La-la-La-la 24.09.2014 - 21:27
Protcenko, чудило ты сельское. Где и когда я тебе угрожал?
Ты только как появился на сайте (Дата реєстрації: 23 вересня 2014) быстренько вскочил сюда со своей жердочки Лукашовского курятника со своей голубизной. Увидел писанину петухов о петухах и уже разбираться с хулиганами.
Написав: Protcenko 28.09.2014 - 19:14
Хто це під моїм ім'ям пише?OstapBender це ти что-ли, хакер доморощений! ДОІГРАЕШСЯ !!!!
Написав: OstapBender 28.09.2014 - 22:52
Protcenko, до психіатра сходи
Написав: ivanov 26.01.2015 - 14:10
Просьба принять меры к La-la-La-la,и блокировать его аккаунт, за разжигание межнациональной розни по статье 161 УК Украины: Статья 161 УК Украины – «Нарушение равноправия граждан в зависимости от их расовой, национальной принадлежности или отношения к религии»
1. Умышленные действия, направленные на разжигание национальной, расовой либо религиозной вражды и ненависти, на унижение национальной чести и достоинства или оскорбление чувств людей в связи с их религиозными убеждениями, расовой, этнической принадлежностью.

Я тоже человек и у меня есть свой права и я больше не буду терпеть эти насмешки и ругательства в сторону моей нации !

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль