Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А, Интервью, Топ-5 Ладижинська громадська рада запустила власний сайт

Ладижинська громадська рада запустила власний сайт

3968_image001.png (259.73 Kb) Цього літа громадська організація «Ладижинська громадська рада» та "Новини Ладижина" запускають вже третій інтернет-проект.

Нагадаємо, що в червні місяці було запущено сайт координаційного центру стратегічного розвитку «Ладижин-2030».
(До речі, з новинами та аналітикою Forex можно ознайомитись на сайті https://analytics.news/)
Наприкінці червня було запущено персональний екосайт громадської організації «Народний центр екологічного контролю» через який можна контактувати з екологами, повідомляти про екологічні порушення.

Кілька днів тому було запущено персональний сайт громадської організації «Ладижинська громадська рада». Як відомо і громадський сайт «Новини Ладижина» є проектом Ладижинської громадської ради, який було запущено ще в 2012 році і досить довгий час цей ресурс використовувався для інформування про діяльність самої організації, але на сьогодні ситуація змінилась. Якщо раніше Ладижинська громадська рада виступала в ролі пожежної команда і реагувала на реперні точки суспільства, то на сьогодні формована чітка стратегія, затверджена матриця пріоритетів на наступні 5 років. Саме тому потрібна чітка систематизація інформації, яка по суті розмивається на інформаційному новинному сайті. Навіть для нас самих дуже складено інколи знайти потрібну інформацію. Створення нового сайту дозволить виділити інформацію стосовно найважливіщих подій в житті громади.

Ми максимально спростили дизайн сайту. Там лише потрібна інформація, яка необхідна про ГО «Ладижинська громадська рада» та її діяльність. Крім того, на сайті створена антикорупційна лінія. Будь-який бажаючий зможе залишити в спеціальній формі повідомлення про корупцію, яке буде спрямовано на перевірку в правоохоронні органи.

Але ми також думаємо над тим, як створити умови для того, щоб «Новини Ладижина» запрацювали в нормальному режимі, як новинний сайт щоденної інформації.
23 липня 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2162 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль