Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А, Интервью, Топ-5 Ладижинська громадська рада запустила власний сайт

Ладижинська громадська рада запустила власний сайт

3968_image001.png (259.73 Kb) Цього літа громадська організація «Ладижинська громадська рада» та "Новини Ладижина" запускають вже третій інтернет-проект.

Нагадаємо, що в червні місяці було запущено сайт координаційного центру стратегічного розвитку «Ладижин-2030».

Наприкінці червня було запущено персональний екосайт громадської організації «Народний центр екологічного контролю» через який можна контактувати з екологами, повідомляти про екологічні порушення.

Кілька днів тому було запущено персональний сайт громадської організації «Ладижинська громадська рада». Як відомо і громадський сайт «Новини Ладижина» є проектом Ладижинської громадської ради, який було запущено ще в 2012 році і досить довгий час цей ресурс використовувався для інформування про діяльність самої організації, але на сьогодні ситуація змінилась. Якщо раніше Ладижинська громадська рада виступала в ролі пожежної команда і реагувала на реперні точки суспільства, то на сьогодні формована чітка стратегія, затверджена матриця пріоритетів на наступні 5 років. Саме тому потрібна чітка систематизація інформації, яка по суті розмивається на інформаційному новинному сайті. Навіть для нас самих дуже складено інколи знайти потрібну інформацію.

Ми максимально спростили дизайн сайту. Там лише потрібна інформація, яка необхідна про ГО «Ладижинська громадська рада» та її діяльність. Крім того, на сайті створена антикорупційна лінія. Будь-який бажаючий зможе залишити в спеціальній формі повідомлення про корупцію, яке буде спрямовано на перевірку в правоохоронні органи.

Але ми також думаємо над тим, як створити умови для того, щоб «Новини Ладижина» запрацювали в нормальному режимі, як новинний сайт щоденної інформації.
23 липня 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1561 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль