Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А, Интервью, Топ-5 Громадські активісти і керівництво лікарні обговорювали якість надання медичних послуг в Ладижині

Громадські активісти і керівництво лікарні обговорювали якість надання медичних послуг в Ладижині

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/139.jpgСьогодні, ініціативна група – представники громадської організації інвалідів з дитинства «Вікторія» здійснили візит до Ладижинської міської лікарні.

Про це повідомила громадська активістка Олена Червончук.

"Для розмови з нами, головлікар відрядив завідувача ЛТМО Кулешу Петра Олексійовича та завідувачку дитячим поліклінічним відділенням Ратушняк Лідію Вікторівну. Обговорювали наболілі для ладижинців питання. Одне з них - прийом лікарів за талонами. Система талонів, на сьогодні, введена при відвідуванні окуліста, невропатолога, кардіолога, ЛОРа та рентген-кабінету", - зазначила Олена Червончук.

За словами пана Кулеши, ініціатива введення талонів виходила від адміністрації лікарні. Так, керівництво мед закладу намагається врегулювати черги до лікарів. (До речі - послуги стоматології - http://beautysmile.com.ua/)

Щодо, розширення штату лікарів, яке могло б розвантажити ситуацію з чергами, то у найближчі два роки змін тут не передбачається.

Як розповів завідувач лікарні, наразі проводиться підготовка інтернів, які у подальшому працюватимуть у ладижинській лікарні – невропатолога та ендокринолога, але допоки вони стануть спеціалістами, має пройти декілька років.

Ще однією проблемою – є позачергове обслуговування в лікарні дітей з інвалідністю. Незважаючи на те, що за законом вони таке право мають, досить часто доводиться вистоювати у загальній черзі через банальне небажання інших відвідувачів пропускати таких дітей вперед.

Це, звісно, людський фактор. Ситуацію могли б спростити спеціальні таблички із зазначенням пільгових категорій населення, які мають право на позачергове обслуговування, прикріплені на двері кабінетів. Втім, в лікарні такий хід чомусь вважають недоречним. Щоправда Петро Кулеша наголосив, що у разі виникнення непорозумінь, батьки дітей-інвалідів можуть звертатися безпосередньо до нього.

Крім зазначених питань обговорювали, також, правила призначення індивідуальної програми реабілітації людей з інвалідністю та задавали особисті запитання, яких було чимало.

"Чого, в ході візиту, вдалося досягти? Заручились обіцянкою пана Кулеши у сприянні облаштування на території лікарні туалету пристосованого для людей з особливими потребами. Тим паче, що наразі у лікарні ведуться ремонтні роботи
, - говорить Олена Червончук, - Крім того, сподіваємося зрушити з місця питання придбання для лікарні гінекологічного крісла з гідравлічним підйомником. Таке крісло стане у нагоді не лише жінкам з інвалідністю, а й жінкам похилого віку".

До речі, для тих хто не знає, в лікарні почав працювати аналізатор крові, який видає результати аналізів за кілька хвилин. Придбаний зазначений апарат за кошти міської ради.
9 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1173 Коментарів: 1
Написав: ВЛАДИЖИН 9.12.2016 - 23:14
не написали, що до стоматолога тоже за талонами.

шо з талонами, що без всеодно черги великі, великі бо так лікарі організовано приймають пацієнтів...

туалет? та і здоровій людині туди стрьомно заходить.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль