Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А, Интервью, Топ-5 Громадські активісти і керівництво лікарні обговорювали якість надання медичних послуг в Ладижині

Громадські активісти і керівництво лікарні обговорювали якість надання медичних послуг в Ладижині

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/139.jpgСьогодні, ініціативна група – представники громадської організації інвалідів з дитинства «Вікторія» здійснили візит до Ладижинської міської лікарні.

Про це повідомила громадська активістка Олена Червончук.

"Для розмови з нами, головлікар відрядив завідувача ЛТМО Кулешу Петра Олексійовича та завідувачку дитячим поліклінічним відділенням Ратушняк Лідію Вікторівну. Обговорювали наболілі для ладижинців питання. Одне з них - прийом лікарів за талонами. Система талонів, на сьогодні, введена при відвідуванні окуліста, невропатолога, кардіолога, ЛОРа та рентген-кабінету", - зазначила Олена Червончук.

За словами пана Кулеши, ініціатива введення талонів виходила від адміністрації лікарні. Так, керівництво мед закладу намагається врегулювати черги до лікарів. (До речі - послуги стоматології - http://beautysmile.com.ua/)

Щодо, розширення штату лікарів, яке могло б розвантажити ситуацію з чергами, то у найближчі два роки змін тут не передбачається.

Як розповів завідувач лікарні, наразі проводиться підготовка інтернів, які у подальшому працюватимуть у ладижинській лікарні – невропатолога та ендокринолога, але допоки вони стануть спеціалістами, має пройти декілька років.

Ще однією проблемою – є позачергове обслуговування в лікарні дітей з інвалідністю. Незважаючи на те, що за законом вони таке право мають, досить часто доводиться вистоювати у загальній черзі через банальне небажання інших відвідувачів пропускати таких дітей вперед.

Це, звісно, людський фактор. Ситуацію могли б спростити спеціальні таблички із зазначенням пільгових категорій населення, які мають право на позачергове обслуговування, прикріплені на двері кабінетів. Втім, в лікарні такий хід чомусь вважають недоречним. Щоправда Петро Кулеша наголосив, що у разі виникнення непорозумінь, батьки дітей-інвалідів можуть звертатися безпосередньо до нього.

Крім зазначених питань обговорювали, також, правила призначення індивідуальної програми реабілітації людей з інвалідністю та задавали особисті запитання, яких було чимало.

"Чого, в ході візиту, вдалося досягти? Заручились обіцянкою пана Кулеши у сприянні облаштування на території лікарні туалету пристосованого для людей з особливими потребами. Тим паче, що наразі у лікарні ведуться ремонтні роботи
, - говорить Олена Червончук, - Крім того, сподіваємося зрушити з місця питання придбання для лікарні гінекологічного крісла з гідравлічним підйомником. Таке крісло стане у нагоді не лише жінкам з інвалідністю, а й жінкам похилого віку".

До речі, для тих хто не знає, в лікарні почав працювати аналізатор крові, який видає результати аналізів за кілька хвилин. Придбаний зазначений апарат за кошти міської ради.
9 грудня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1148 Коментарів: 1
Написав: ВЛАДИЖИН 9.12.2016 - 23:14
не написали, що до стоматолога тоже за талонами.

шо з талонами, що без всеодно черги великі, великі бо так лікарі організовано приймають пацієнтів...

туалет? та і здоровій людині туди стрьомно заходить.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль