Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Интервью, Відео, Топ-5 Проблеми міста Ладижин стали частиною всеукраїнської риторики Михайла Саакашвілі

Проблеми міста Ладижин стали частиною всеукраїнської риторики Михайла Саакашвілі

0930_burshtinska-tes-saakashvili-.jpg (75.14 Kb)Як повідомляв наш ресурс, в січні місяці в Ладижин з візитом приїздив Михайло Саакашвілі. Під час візиту він зустрівся з жителями міста та привернув увагу до екології в Ладижині, зокрема роботі Ладижинської ТЕС, яка забруднює навколишнє середовище та прямим чином впливає на здоров’я ладижинців.

Але, як виявилось, екологічні проблеми Ладижина Михайло Саакашвілі не забув і під час зустрічей спілкування з журналістами постійно їх піднімає. (До речі, купити дивани зі Львову можна за адресою Дивани) Торкається він також теми закриття лікарні в Ладижині.
Для прикладу, під час зустрічі з трудовим колективом Бурштинської ТЕС ( працівникам ТЕС заборонили йти на зустріч) пан Михайло в своїй промові підняв проблеми Ладижина.

«Про екологію. Це не тільки у вас, щоб ви розуміли. Кругом на всіх ТЕС є ця проблема. В Винниці є Ладижинська ТЕС. 75 % всіх викидів області. Це велика область Тільки вдумайтесь. В одному місці 75% викидів. Ракових захворювань в кілька разів більше, чим в цілому по країні. І закривають єдину лікарню там. У вас теж саме. І це тільки тому, що не можуть поставити сучасні фільтри, які дуже легко доступні. Але будуть сучасні фільтри, а на що утримати цих парламентарів-дармоїдів? На що чергову яхту купувати?», - зазначив Михайло Саакашвілі на зустрічі з працівниками.

Перед цим Михайло Саакашвілі згадав проблеми Ладижина під час одного з ефірів на каналі 112.

Нагадаємо, що колишній заступник міського голови Володимир Філін зробив заяву про те, що він не буде допускати до міських масових заходів представників політичних сил, напевно маючи на увазі представників Руху Нових Сил Михайла Саакашвілі, які взяли участь в мітингу на підтримку ладижинської лікарні. То ж, якщо врахувати, що проблеми Ладижина Михайло Саакашвілі та його команда піднімають на самому вищому рівні в Україні, передбачається, що пан Філін та його соратники бажають власними силами відстоювати лікарню та не потребують любої допомоги, навіть, якщо мова іде про топ-політиків…
23 лютий 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1907 Коментарів: 24
Написав: Wanch 23.02.2017 - 20:33
А що, у нас самий вищий рівень Бурштинська ТЕС????
""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
Чи, хіба наші підписи про залишення лікарні в місті Ладижині потрапили на стіл Міністерства України?
Наші підписи, як я чув, дальше Вінницького очільника
не пробили собі дороги.
"""""""""""""""""""""""""""""""
І хто слухає людину, яка стала посміховиськом в Україні?
Хіба що купка таких же грузинів!??
Написав: initiative_group 24.02.2017 - 12:13
Зібрано майже 3700 підписів за збереження лікарні та її фінансування в повному обсязі на майбутнє.
Рішення мітингу та підписи відправлені міністру охорони здоров'я України пані Супрун, ксерокопії підписів з рішенням мітингу відправлені Голові Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я пані Богомолець.
Написав: nina 24.02.2017 - 15:31
Треба було ще нашого нардепа Кучера до цего залучити. Він там ближче до тих до кого ви апелюєте з низів. Хай би посприяв нашим справам.
Написав: Wanch 26.02.2017 - 11:35
nina,
Кучер в самій надійній на сьогодні партії, це:
"Блок Петра Порошенка!" - БПП !!!
Тому він не посприяє!
Результат буде такий; НА ЛІКАРНЮ ДЕРЖАВА ГРОШЕЙ НЕ ВИДІЛИТЬ, БЮДЖЕТ МІСЬКОЇ РАДИ НЕ ВИТРИМАЄ І ЛІКАРНЮ
ЗАКРИЮТЬ.
НУУуу! Залишать зубного лікаря, психолога і сімейного
лікаря для Мера!!biggrin
Ось і все! Народжувати доведеться їхати в Тульчин.
Та чого це турбуватися? Все-рівно у нас лікарі
нікудишні і відправляють хворих, як не в Вінницю,
то на цвинтар!
Написав: nina 26.02.2017 - 12:52
Wanch, ну рожати нам з вами вже не треба. А діти зараз зі своїми заморочками, розберуться. Грошей на таке обслуговування як в нашій лікарні в місцевому бюджеті вистачить.Два таких величезних підприємства в місті і бюджет малий? А от Кучера не шкодуйте. Залучайте. Це його проблеми в чиїй він партії. Повинен на нас працювати. Достатньо толерантничаить. А не буде-НЕДОВІРУ. Він так туди хотів. Нарешті з третього разу потрапив. Хоче ще раз - хай працює. А не буде працювати-нехай люди бачать і наступного разу не голосують.
Написав: Wanch 26.02.2017 - 13:30
nina, Я ТРОХИ ВІТІЄВАТО ВИСЛОВИВСЯ; скажу простіше: До лампочки Кучеру наші проблеми міста,
він живе в Києві, йому, як депутату, дали квартиру
безплатно. Йому треба було ввійти в Раду, щоб його не взяли за задницю в його оборудках. ВІН - НЕДОТОРКАНИЙ!
Тепер він не буде просити в тебе, чи в мене довіри!
Він просто буде балотуватись під прохідним номером в партійному списку.
І ти хоть гвалт кричи - не поможе!
А на лікарню міська влада не може виділяти всі гроші,
бо бюджет потрібний і на ремонти доріг і на асфальтне покриття доріг де люди тонуть в болоті, і на багато
інших потреб.
Просто ви про це не хочете знати. Вам подавай те, що вам необхідно в цю хвилину, а що сотні людей хлюпають в магазин по болоті, вам не цікаво, бо під вашою фазендою-асфальт.
Скільки всі галасували проти дендропарку?! Але його побудували і зараз молоді мами гуляють з діточками,
красиво і уютно. Думаєш,що ті гроші залишились би в бюджеті? Їх би Міністерство забрало б,як не використанні!
Думаю, що надії на те, що Кучер допоможе - напрасні!
Він в тій команді, що займається децентралізацією!!!!
Так що готовся родити в Тульчині, чи в Немиреві!biggrin
Написав: pash 26.02.2017 - 13:32
initiative-groupe.Перше ніж хвалитися , що Ви зібрали 3700 підписів Ви хоч Конституцію і закони України почитайте і не знущайтеся над Конституцією і громадою.Я вже писав, що мер на сесії проговорився, що він не знає," що таке 1 рівень медицини і де це записано". Ще раз пояснюю у законі. Друге- У ст.49 Конституції прописано,що існуюча мережа мед.закладів- не може бути скорочена.Третє-Постанова КМУ прийнята ще 30 листопада2016 року і у нії про кількість мед.округів повинні були визначитись в області.Депутати і область , а також наш мер і йому подібні. Але вони /всі разом/ два місяці проспали... палець об палець не вдарили, а потім наробили галасу для того,щоб пропіаритися.....9 лютого цього року комунальна газета знову підняла галас і опублікувала звернення депутатів обл.ради...Де чітко прописаний пункт"5. Впровадженню реформи в галузі здоров*я має передувати широкомасштабна компанія та ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ із залученням медичної спільноти, громадськості та ЗМІ". У цій газеті п. Філін , від імені ладижинців, /хто давав йому це право гвалтував- "не позволямс"..Так ось панове ініціатори, Фіоіни і Ко.. Ви сліпі,глухі і німі, а тому не бачите, що саме громадського обговорення, цієї проблеми, здійснити не можна. У нашому місті не має статуту територіальної громади!!!Що стосується обговоренню у ЗМІ наведу приклад-одностороннього висвітлення у комунальній газеті цієї важливої проблеми.Ваша група і мер здійняли галас саме у комунальній газеті.До цього у 2011-13 роках подібний галас уже був. Вас і вашого мера реформа як така -не потрібна.Про це говорив сам мер, Копйова. депутат Шубрат. Мудрагель і інші писали, що Вам потрібно зберегти пікарню і фінансування.Якість медицинських послуг-це не для Вас.!!! Попередній коментатор теж це помітив.Мер , а тако ж Ви, його прибічники. наплодили десятки подібних звернень, але жодного разу не повідомили про результати...Я думаю, що на цей раз виправитеся і напишете , яку відповідь Ви отримаєте.А тепер найголовніше: у нашому місті є приклади коли ЗМІ публікують про реформу інтересні речі. Наприклад на LADA FM є такі публікації щодо реформи. Я наведу їх скорочені заголовки: Медична реформа просто про складне... І Сімейний лікар...У Інтернеті я знаходив і інші подібні матеріали. Але більшість ладижинців про це не знають нічого. Тому, що місцева, так звана влада" абсолютно не проводить ро*яснювальної роботи, а на сторінки комунальної газети виносить лише чвари і розбірки. Інша точка зору явище не припустиме.......Свобода слова, інша точка зору не для ініціаторів і "влади".....
Написав: nina 26.02.2017 - 14:17
Wanch.Родити, я буду на дому, за ті самі гроші які я проїздю в Немирів, або в Тульчин, і, навіть, якби я родила в Ладижині. Зараз на дому дешевше вийде. Буде багато безробітніх гинекологів. А от проблеми Кучера і його спокій мене не хвилюють. Вибирали, я повинна звертатися, і його проблеми в Київі він, чи в Буркіно- Фасо, має реагувати, бо лдя того його обирали. А от на рахунок доріг, зніму мій шлях від мого під їзда і до мого кіоска, а це 4 підїзда, побачите по якому асфальту я хожу. Одне в мене, краще від інших, що мені блище йти. І ті тротуари, на котрих відкатували наші бюджетні кошти, вже теж розсипаються Сходить сніг і сходить асфальт, та бетон.Може ще пару років протримаються і буде гірше ніж було.
aleksandr
Написав: aleksandr 26.02.2017 - 15:15
nina, Кучеру Золотий унитаз... В Вінницькый тюрьмі !!!
Написав: nina 26.02.2017 - 17:50
Гімна йому на лопаті. В тюрмі і без золотого унітаза обійдеться.
Написав: pash 26.02.2017 - 22:18
А скільки грошей відмилося на ямковому ремонті? Саме КП "Ладижинський ККП" створено для цих цілей. Невже мер із Олійником будуть перевіряти якість ямкового ремонту?Ця команда лише може робити розбірки і "дерибанити" громадські гроші. на більше вона не здатна.Пані Ніно- Ви кого мали на увазі, що пару років протримаються-дороги,дорожки чи рижа команда?Моя думка, що коли рижа команда протримається ще рік, то дороги і дорожки цієї наруги не витерплять.
Написав: Wanch 26.02.2017 - 22:30
Для чого ви поганите людину?
Самі ж вибирали!
Я говорив ще до тодішніх виборів, що Кучера не можно вибирати в депутати Верховної Ради.
Ну, а тепер просіться на прийом!!!
І не кашляйте!
Тоді, як звичайно, мене поливали грязюкою і матом,
бо я не так думав, як ви!
Тепер, надіюсь, трошки розвидняється????
Написав: nina 27.02.2017 - 09:55
PACH, хотілося б щоб доріжки їх не пережили, щоб ті хто вважає їх хазяйствєннікамі, побачили які вони хазяї. Гадаю, що вони (бандюги) ще будуть. І я вже цего хочу, щоб їхні виборці лікті гризти стали від своєї любові.

WANCH, Хто це самі вибирали? Я нікого ніколи не поганю, я завжди вимагаю від тих кого я обирала, або не обирала виконання їхніх обов*язків, так треба. Влада вона,на те і влада, щоб її обирати і не любити і пробачати їй чого б вона не виробляла, а вимагати від неї виконання її обов*язків. Для того її і обюирали(тобто наймали на роботу)і за те їй гроші платят.
Написав: Wanch 27.02.2017 - 12:54
Написав: aleksandr 26.02.2017 - 15:15
nina, Кучеру Золотий унитаз... В Вінницькый тюрьмі !!!

Написав: nina 26.02.2017 - 17:50
Гімна йому на лопаті. В тюрмі і без золотого унітаза обійдеться.
""""""""""""""""""""""""""
Ніна!!! А хіба таким чином ви хвалите того, чи вимагаєте від нього щоб він працював на благо виборців, якого
більшістю голосів в Ладижині було вибрано народним депутатом???
Ви щось йому там друге пропонуєте!??
Щось твої слова розходяться з ділом!biggrinbiggrin
Написав: nina 27.02.2017 - 15:45
Wanch, якщо буде гарно працювати, то золотий унітаз на волі. А якщо погано, гімна на лопаті в тюрьмі. Мені від нього поки що нічого не треба, я лише порадила тим кому щось треба, звернутися до нього за допомогою, але ви мені пояснили, що він Петров "корєш" і його не можна турбувати, бо дарма.
Написав: Wanch 27.02.2017 - 17:00
nina, biggrinbiggrinbiggrin
Ось я про це й кажу: - НЕ ДОПОМОЖЕ!

P.S.Ніна! Бережіть нерви, ми ходимо по острію бритви!
Може ви, чи наші юристи, назовуть хоч один Закон Конституції по якому ми виграємо свою законність правоти?
Думаю, що і Європейський суд не в змозі допомогти.
А чому? Тому що ми - жлоби! Всі без виключення!
Жаль, що не має змоги написати в "лічку",тому будемо
користуватися тим, що можно писати для всіх!

На других сайтах це передбачено, а у нас - ні!
Навіть свого коментаря (якщо зробив помилку, чи не так написав), ми не можемо самостійно удалити.
А це - погано! А така послуга, чи правила, повинні бути. Я б звернувся з проханням до А.Скакодуба,
щоб сайт вдосконалили по цих питаннях.
Це навіть упростило б роботу самих Модераторів!
Написав: fenix 27.02.2017 - 17:54
Стаття 3

Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.

Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов'язком держави.Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування. { Офіційне тлумачення положення частини другої статті 5 див. в Рішеннях Конституційного Суду N 6-рп/2005 від 05.10.2005, N 6-рп/2008 від 16.04.2008 }

Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами. { Офіційне тлумачення положення частини третьої статті 5 див. в Рішеннях Конституційного Суду N 6-рп/2005 від 05.10.2005, N 6-рп/2008 від 16.04.2008 }

Ніхто не може узурпувати державну владу. { Офіційне тлумачення положення частини четвертої статті 5 див. в Рішенні Конституційного Суду N 6-рп/2005 від 05.10.2005 }
п»ї
Написав: nina 27.02.2017 - 20:02
То що я саме правильно живу? Ну не хочуть вони по-хорошому, буде як я зроблю. І ніхто не знає що я ще зроблю. Подивіться в ютубі моє відео про заходи в Ладижині присвячені розстрілу Небесної Сотні і побачите хто на тому заході, є хто. Правда, я людина зі сходу , а там є прислів*я:"Собака лає, а караван їде" Но хай не сумніваються, спочатку просто лає, а потім боляче вкусе.
Написав: Wanch 27.02.2017 - 20:59
fenix, Я тобі дуже вдячний biggrin за наші Конституційні права!
А ось тепер ти мене захисти від нашого "правосуддя".
До мене приходили КОЛЕКТОРИ і сказали, якщо я на протязі місяця не заключу договір з комунхозом пао вивозці з мого будинку (часний сектор) мусору, то мені випишуть штраф, а потім подадуть в суд, а потім я оплачу всі іздержки правосуддя і все-рівно заплачу штраф в СТО крат більший,
ніж до цього. Мені не погрожують!biggrin
МЕНІ - РАДЯТЬ!
І їм до лампочки, або по барабану, що я можу вивезти мусор сам своїм транспортом в оприділенні міста.
Їм до лампочки Українська Конституція, де сказано, що:
" Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю"
Їм потрібно з кожного із нас здерти гроші любими способами, а то, що договір не підписаний, їм тоже до лампочки. Суд ПОСТАНОВИТЬ з мене здерти все, що вони захотять, тому що Міська Рада на чолі з депутатами і Мером підписали право мусорщиків на здирство.
Те, що наша ДРЕС вбиває нас і давить, це - нормально!
А от свої відході; бумагу, обрізки дерев'яні,тряпки
я не маю право спалювати на своєму часному дворі.
ТОму, fenix, СВОЮ СТАТТЮ ПІД НОМЕРОМ 3 МОЖНО ЗАСУНУТИ В ЗАДНИЦЮ, БО СПАЛИТИ ЇЇ МИ НЕ МАЄМО ПРАВА НА СВОЄМУ ОГОРОДІ - ШТРАФ!!!
Написав: pash 28.02.2017 - 08:04
fenix. Ти абсолютно правильно зробив, що процитував вимоги Конституції. Але Конституції потрібно ще уміти тлумачити, а головне .воболи і інтереси громадян-Пріоритети права,свободи і інтереси громадян вище за інтереси держави тому, що народ є владою! І держава повинна захищати його інтереси.А наш арод вперто не хоче бути владою, тому і віддає владу олігархам і політикам.Конституція чітко вказує на поділ -органи державної влади і місцевого самоврядування.!!! На прикладі нашого міста, що нам видають за владу-органи місцевого самоврядування!!!Назвали владою -отримали узурпатора. який зі своєю дурнуватою командою знущається над Конституцією .законами України і над усією громадою.Wansh висловлює незадоволення про те, що йому нав*язують договір.... А не запитує мера-чи це дозволено, законами, робити... Не запитує мера- хто і для чого створив три комунальні підприємства - по наданню комунальних послуг і для чого?А дехто ставить ці питання і досить гостро...Не потрібно просити і вклонятися перед самозванцями а вимагати..якщо не вимагати то звертатися до суду. Що роблю я зі своїми друзями. Нагадую 14 березня 2017 року о 9=год судове засідання саме по беззаконню у сфері надання комунальних послуг.
Написав: Wanch 28.02.2017 - 09:48
pash,
Я перерив ввесь інтернет! Кругом юристи брешуть і вішають на вуха лапшу.
Я знайшов ДВІ ВІДПОВІДДІ (хотілось би почути, що на це скаже А. Скакодуб,як юрист і адвокат?)
ПЕРША ВІДПОВІДЬ; юрист Манин Владимир Петрович:
"Договор это взаимное непротивление сторон, то-есть добровольное соглашение. Обязать вас никто не может, тем более проконтролировать пользование вами услугами вывоза ТБО невозможно."
Друга відповідь; юрист Сырова Александра Михайловна:
"Можете отказаться. Если Вы мусор вывозите сами, то не обязаны заключать договор об оказании услуг по вывозу ТБО".
А тепер скажу інше; якщо в квартирах збираються відходи з лушпиня, з бананів чи інших залишків продукту,
то в сільській місцевості цього немає, тому що цей продукт з'їдають кролики, птиця і таке інше.
Бумага спалюється в грубці. І виходить, що відходів, які є залишком збирається за піврока примірно мішок,а то і менше.
У мене таке питання; А ДЛЯ ЧОГО Я БУДУ ОПЛАЧУВАТИ НЕ ІСНУЮЧИЙ МУСОР? Чому у мусоровозів не має квитанцій по яких я можу разово, чи двухразово оплатити їхні послуги? А ХРЕН ВОНИ НА ЦЕ ЛОЖИЛИ! Їм потрібні гроші!
До речі, мені "колектори" (Виконавча служба) також тикали під ніс випискою із Конституції.
Виводи такі; кожний самостійно не справиться і нічого не докаже. То ж треба йти всім на судове засідання і послухати, що команда злодіїв буде вершити.
ДА! І якщо у нас є декілька організацій по вивозу мусору (ЯКІ САМЕ? Якщо можно Їхню адресу?), то ми маємо право заключати з любою із них, де нам вигодніше.
Та й ситуація виходить цікава, якщо від квартир мусор вивозять кожний день, то в сільському секторі ДВА РАЗИ в МІСЯЦЬ.
То ж виходить, якщо в мене зібрався мусор, то куди цю вонь дівати? На вулицю? Але там розтягнуть собаки!
Щось тут не так, як мало б бути насправді!???
Написав: nina 28.02.2017 - 10:39
Згодна зі всіма дописувачами. Але трохі хочу підкоррегувати. Перше. 3 комунальних підприємства немає, є одне і тому немає конкуренції. Два попередніх витративши(вкравши) всі наші гроші закрилися(не знаю законно, чи ні, але взятки з них якто кажуть гладки) Трете КП , здається мені також вкраде, або відмиє гроші і спочине в Бозі. Друге, кожен може вивезти своє сміття куди хоче(наприклад від переобладнання колишньої 4 їдальні сміття та буд.відходи зустрічали мене в лісі), тому в лісі немає, як пройти від того сміття. Якщо визначити місця вивозу сміття, то те сміттєзвалище треба також утримувати і на це потрібні кошти. І як проконтролювати куди господар повіз своє сміття у відведене для цього місце, чи на берег Бугу? Треттє, на вулицях старої частини міста також можна встановити баки для сміття, як і під нашими вікнами. Четверте. В новій частині міста також є багато хазяїв, які мають хоз. двори і дачи. І ті відходи про які тут пишуть, також заносять своїм"Їдокам" на хоз.двори та на компостні кучи в городи(яношу на город, бо міндобрива дорогі). Також лишається мізер, якій треба вивозити на сміттєзвалища. От як тут все врахувати? В мене, наприклад за місяць такого сміття, яке потребує вивозу збирається 2 відра і я за них також платю немалі гроші. Бачите, Щоб ми тут не стали обговорювати, завжди сперечаємось старе місто з новим, а влада сидить посміхається і гатить нам тарифи все більше та більше.Давайте збиратися і думати, що з цим робити, а не бачити лише свою проблему.
Написав: pash 28.02.2017 - 10:59
WansТи правильно зробив, що полазив у Інтернеті. І юристи правильно роз*яснили. Це твоє право, а не обов*язок заключати договір на вивезення сміття /це стосується старої частини міста/ Але тобі на сміттєзвалищі заб*ють проблему- заплати гроші за сміття у КП. це досконально дослідиі і впевнено говорю-це корупційна схема відмивання коштів. І нею повинні зайнятися правоохоронні органи. У двх комунальних підприємствах міста штат приблизно 220-240 чол -разом плю яким керує В.О. директорас недобите КП "Добробут".Штатна кількість лише управлінського апарату більше 50 чоловік. За простих робочих я мови не веду... Оцим управлінцям потрібно дати зарпладу і не маленьку плюс премії- все це лягає на собівартість послуг.Добавим до цього приписки,безгосподарність .. У результаті отримаємо великі суми у платіжках. Але мерові і його команді це все не потрібно. І як на справді ця "влада" казати не бажає, хоча за законом зобов*язана робити публічно і відкрито. Тому ми споживачі повинні об*єднуватися і відстоювати свої права.
Написав: Wanch 28.02.2017 - 20:56
pash,
Ну, звичайно скажуть заплатити гроші за сміття!
На око оприділять(я не проти) скільки привіз кілограмів мусору і скажуть заплатити.
АЛЕ! У них немає розцінки на кілограм мусору! У "мусорщиків" є потолок, скільки потрібно найбільше мусору з одного частного дома вивозити (це, якщо є!)
Та я не проти заплатити і щоб мені виписали чек за оплату. Тоді я чесно висиплю мусор і мені чесно дадуть чек, що я привіз на свалку домашні відходи.
АЛЕ ВОНИ ЦЬОГО НЕ ХОТЯТЬ! І не лише в Ладижині, а й на всій території України, бо це - МАФІЯ!
Скажу більше: МЕНІ прийдеться ховатися від колекторів,
пока все-рівно вони мене не виловлять!biggrin
Та є декілька МОЇХ ПРАВ!
По-перше, за 15 метрів від мого гаража на ДРЕСі знаходиться величезний контейнер, куди я маю право вивозити мусор!!!
По-друге; на вулиці також стоїть контейнер, куди Я маю право виносити мусор (БЕЗОПЛАТНО!)
По-третє: Я маю право вивезти бутилки від пива чи води на спеціальні в Ладижині металічні контейнери по збору бутилок.
По-четверте: Якщо все ж таки доведеться свою правоту доказувати в нашому "САМОМУ ЧЕСНОМУ СУДУ В МИРІ",
то я не буду наймати адвоката, тому що адвокат працює на мафію і мене завалить.
Я буду захищатись сам!
Звичайно, якби була допомога від таких, як я, то ми б
перемогли цю владу, яка хоче нас просто розчавити.
Але знову ж таки виникає питання: А хто їх тоді буде годувати?
Думаю, краще їх звільнити...
"""""""""""
Для чого я так конкретно написав?
Для того, щоб ви знали, якщо не знали!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль