Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3, Интервью Депутати, які не пройдуть громадську атестацію цієї осені, можуть втратити депутатський мандат

Депутати, які не пройдуть громадську атестацію цієї осені, можуть втратити депутатський мандат

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7033_images.jpgСхоже, що громадська кампанія, яка має стартувати в жовтні місяці цього року, може стати для багатьох депутатів Ладижинської міської ради початком кінця своєї політичної кар’єри.

Громадська організація «Ладижинська громадська рада» в своєму офіційному блозі повідомила про те, що спільно з громадським люстраційним комітетом міста Ладижин буде проводити першу громадську атестацію депутатів Ладижинської міської ради та Вінницької обласної ради від міста Ладижин 7 скликання.

Мета акції: дати максимально об’єктивну оцінку кожному депутату для того, щоб виборці мали повну, достовірну та об’єктивну інформацію про підсумки діяльності своїх обранців.

«Враховуючи, що в жовтні місяці цього року виповнюється один рік з моменту обрання депутатів місцевих рад 7 скликання, наша організація, яка не знаходиться ні в провладному пулі ні належить до опозиційних сил, враховуючи численні нарікання від жителів Ладижина на обраних депутатів місцевих рад від різних політичних сил з приводу виконання їх депутатських обов’язків, вирішила провести вже друге громадське оцінювання (атестацію) обраних депутатів, - повідомляє громадська організація, - Перша громадська атестація була проведена минулого року, коли оцінювалась робота депутатів 6 скликання Ладижинської міської ради, було зібрано всю необхідну інформацію, але у зв’язку з тим, що громадська кампанія припала на виборчий процес, було прийнято рішення не публікувати результати громадської атестації, щоб не впливати на волевиявлення ладижинців. Передбачається, що в подальшому громадська атестація буде проводитись щорічно».

Громадська кампанія стартує в жовтні, коли буде оголошено критерії оцінки, а результати громадської атестації за перший рік роботи депутатів буде оголошено в грудні місяці цього року.

Організатори громадської кампанії обіцяють результати громадської атестації передати вищому партійному керівництву кожного депутата, а також довести до виборців депутата з якими згодом буде вирішуватись питання про відкликання депутата, який не пройде громадської атестації.

2 липня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1169 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль