Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3, Интервью Депутати, які не пройдуть громадську атестацію цієї осені, можуть втратити депутатський мандат

Депутати, які не пройдуть громадську атестацію цієї осені, можуть втратити депутатський мандат

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7033_images.jpgСхоже, що громадська кампанія, яка має стартувати в жовтні місяці цього року, може стати для багатьох депутатів Ладижинської міської ради початком кінця своєї політичної кар’єри.

Громадська організація «Ладижинська громадська рада» в своєму офіційному блозі повідомила про те, що спільно з громадським люстраційним комітетом міста Ладижин буде проводити першу громадську атестацію депутатів Ладижинської міської ради та Вінницької обласної ради від міста Ладижин 7 скликання.

Мета акції: дати максимально об’єктивну оцінку кожному депутату для того, щоб виборці мали повну, достовірну та об’єктивну інформацію про підсумки діяльності своїх обранців.

«Враховуючи, що в жовтні місяці цього року виповнюється один рік з моменту обрання депутатів місцевих рад 7 скликання, наша організація, яка не знаходиться ні в провладному пулі ні належить до опозиційних сил, враховуючи численні нарікання від жителів Ладижина на обраних депутатів місцевих рад від різних політичних сил з приводу виконання їх депутатських обов’язків, вирішила провести вже друге громадське оцінювання (атестацію) обраних депутатів, - повідомляє громадська організація, - Перша громадська атестація була проведена минулого року, коли оцінювалась робота депутатів 6 скликання Ладижинської міської ради, було зібрано всю необхідну інформацію, але у зв’язку з тим, що громадська кампанія припала на виборчий процес, було прийнято рішення не публікувати результати громадської атестації, щоб не впливати на волевиявлення ладижинців. Передбачається, що в подальшому громадська атестація буде проводитись щорічно».

Громадська кампанія стартує в жовтні, коли буде оголошено критерії оцінки, а результати громадської атестації за перший рік роботи депутатів буде оголошено в грудні місяці цього року.

Організатори громадської кампанії обіцяють результати громадської атестації передати вищому партійному керівництву кожного депутата, а також довести до виборців депутата з якими згодом буде вирішуватись питання про відкликання депутата, який не пройде громадської атестації.

2 липня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1013 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль