Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3, Интервью Депутати, які не пройдуть громадську атестацію цієї осені, можуть втратити депутатський мандат

Депутати, які не пройдуть громадську атестацію цієї осені, можуть втратити депутатський мандат

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7033_images.jpgСхоже, що громадська кампанія, яка має стартувати в жовтні місяці цього року, може стати для багатьох депутатів Ладижинської міської ради початком кінця своєї політичної кар’єри.

Громадська організація «Ладижинська громадська рада» в своєму офіційному блозі повідомила про те, що спільно з громадським люстраційним комітетом міста Ладижин буде проводити першу громадську атестацію депутатів Ладижинської міської ради та Вінницької обласної ради від міста Ладижин 7 скликання.

Мета акції: дати максимально об’єктивну оцінку кожному депутату для того, щоб виборці мали повну, достовірну та об’єктивну інформацію про підсумки діяльності своїх обранців.

«Враховуючи, що в жовтні місяці цього року виповнюється один рік з моменту обрання депутатів місцевих рад 7 скликання, наша організація, яка не знаходиться ні в провладному пулі ні належить до опозиційних сил, враховуючи численні нарікання від жителів Ладижина на обраних депутатів місцевих рад від різних політичних сил з приводу виконання їх депутатських обов’язків, вирішила провести вже друге громадське оцінювання (атестацію) обраних депутатів, - повідомляє громадська організація, - Перша громадська атестація була проведена минулого року, коли оцінювалась робота депутатів 6 скликання Ладижинської міської ради, було зібрано всю необхідну інформацію, але у зв’язку з тим, що громадська кампанія припала на виборчий процес, було прийнято рішення не публікувати результати громадської атестації, щоб не впливати на волевиявлення ладижинців. Передбачається, що в подальшому громадська атестація буде проводитись щорічно».

Громадська кампанія стартує в жовтні, коли буде оголошено критерії оцінки, а результати громадської атестації за перший рік роботи депутатів буде оголошено в грудні місяці цього року.

Організатори громадської кампанії обіцяють результати громадської атестації передати вищому партійному керівництву кожного депутата, а також довести до виборців депутата з якими згодом буде вирішуватись питання про відкликання депутата, який не пройде громадської атестації.

2 липня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1154 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль