Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3, Топ 3-А, Интервью, Топ-5 В Ладижині була проведена зустріч депутатів та громадськості щодо розвитку механізмів прямої демократії

В Ладижині була проведена зустріч депутатів та громадськості щодо розвитку механізмів прямої демократії

6017_istock_0000040346small.jpg (199.71 Kb)Вчора відбулось спільне засідання представників громадської організації "Ладижинська громадська рада", депутатів Ладижинської міської ради від партії ВО "Свобода" Віталія Гулєватого, Василя Бобрика та депутатів від партії ВО "Батьківщина" Олександра Вандзіляка та Віталія Сутика за участю активістів Народної самооборони міста Ладижин та громадських актиістів міста.

Зустріч була ініційована ГО "Ладижинська громадська рада" та проводилась з метою формування пакету першочергових рішень, які повинна прийняти Ладижинська міська рада для впровадження механізму прямої демократії в місті Ладижин.

Інформацію про це було поширено в офіційному блозі ГО "Ладижинська громадська рада".

Під час зустрічі присутнім депутатам від партії ВО "Свобода" було передано 8 проектів рішень, які є дорожньою картою для того, щоб впровадити в місті Ладижин механізми прямої демократії, а загалом аналогічні звернення з проектами рішень будуть адресовані депутатам від всіх політичних партій. Крім того, відповідні звернення будуть адресовані в партійні апарати обласних партійних організацій, щоб забезпечити комунікацію по цим питанням також і по партійним лініям, що буде сприяти активізації внутрішньопартійної роботи.

Зокрема, депутатам пропонують розробити та затвердити статут громади міста, цілий ряд положень, необхідність прийняття яких впливає із законодавства України "Про місцеве самоврядування в Україні", здійсювати прмі трансляції сесій та засіднь виконкому, створити елеткронні петиції та привести сайт міської ради у відповідність до вимог законодавства, забезпечити внутрішній фінансовий контроль та аудит за комунальними підприємствами, првоести інвентаризацію земель міської ради за межами міста та інші.

Також під час зустрічі присутніми було озвучено кілька десятків інших проблем, які турбують ладижинців на сьогодні. Так, головними проблемами, які жваво обговорювали присутні стали такі проблеми, як проблема смороду в Ладижині, робота КНС біля заводу ЗБК, яка періодично скидує в річку Південний Буг сотні кубів неочищених стоків, наркоманія в місті та інші.

В подальшому було вирішено проводити аналогічні зустрічі також, а у організаторів зустрічі є сподіання, що в подібних зустрічах будуть брати участь також і депутати від інших політичних партій.
13 серпня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1048 Коментарів: 1
Написав: pashkovskiy75 20.08.2016 - 10:28
Хороша ідея. У мене, як уповноваженого з питаль запобігання і протидії корупції є пропозиції депутатам.Перша- заслухати міського голову по питанню,як він виконує свої повноваження у питанні забезпечення законності у своїй діяльності і діяльності ради і виконавчого комітету. По данному питанні готовий надати докази неправомірнизх дій. Друге: Одним і неправомірних рішень виконкому є останнє рішення виконавчого комітету по встановлення тарифів з утримання будинків і прибудинкової території. Шановні,заінтересовані,депутати захистіть інтереси свої і своїх виборців.Адже Ви і Ваші виборці незаконно платите за прибирання прибудинкової території, Рішення ради по закріплення території не має...А Ладжитлосервіс встановлює схему прибирання як заманеться. Розміри території завищуються.Контролю за комунальними підприємствами з боку "так званої влади "не має. У грудні місяці було відповідне рішення міського суду по відміні одного із рішень виконкому по подібному питанню. Я переглянув всі рішення виконкому на сайті міської ради за цей рік, але рішення про виконання ухвали суду не знайшов. А не виконання рішення суду повинне тягнути за собою кримінаьну відповідальність!!!!Контактнй телефон для зв*язку № 0965917209

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль