Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Интервью, Топ 3-А, Афиша, Топ-5 Оголошуємо про відкриття школи громадської журналістики

Оголошуємо про відкриття школи громадської журналістики

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2881_news1-520x245.jpgГромадський сайт «Новини Ладижина» спільно з громадською організацією «Ладижинська громадська рада» оголошують про відкриття школи громадської журналістики.

Метою проекту є сприяння розвитку громадської журналістики в місті Ладижин на навколишньому регіоні з метою підвищення інформованості суспільства та розвитку громадянського суспільства через здобуття необхідного досвіду та знань.

Для участі в школі громадської журналістики запрошуються блогери, громадські активісти, активні користувачі соціальних мереж, студенти, учні старших класів навчальних закладів та жителі міста, які мають бажання отримати досвід та знання в сфері громадської журналістики. Вік не має жодного значення. Бажане місце проживання місто Ладижин та навколишній регіон ( населенні пункти сусідніх районів).

Особливо буде вітатись участь студентів та учнів старших класів, які вже обрали або бажають обрати професію журналіста або суміжних з журналістикою професій.

У випадку бажання стати учасником школи, слід до 25 березня цього року надіслати свій мотиваційний лист в довільній формі із вказанням прізвища, ім’я та по-батькові, номером мобільного телефону, року народження, роду занять, освітнього рівня на електронну пошту: sobor24321@ukr.net

Навчання в школі громадської журналістики буде проходити протягом трьох місяців з 1 березня до 31 травня 2017 року. По завершенні навчання кожен учасник отримає документ про проходження навчання.

Навчання буде проходити в формі тренінгів, практичних занять, самостійної роботи, командних та інтерактивних видів навчання, що дозволить кожному учаснику випробувати себе в різних професійних ролях. Також буде розглянута можливість виїзних поїздок в межах області та опрацювання фаху громадської журналістики в «польових умовах».

У навчальних заходах школи будуть приймати участь практикуючі журналісти та приїздитимуть професійні лектори.
Попередні теми занять: теорія та практика громадської журналістики, використання соціальних мереж в якості інструменту, використання мультимедійних ресурсів, сучасна журналістика, блогосфера, основні норми права журналістики та правові інструменти, мультимедійна журналістика та інші теми, тематика яких буде уточнюватись враховуючи пріоритети групи.

На період навчання для учасників проекту в якості майданчика буде надано можливості громадського міського сайту «Новини Ладижина» та «Блоги Ладижина», де можна буде розміщувати свої матеріали. Кращі матеріали будуть також опубліковані в друкованому виданні - спецвипуску громадському вісника "Ладижинська громада". По завершенні навчання кожен учасник школи за бажанням зможе продовжувати своє самонавчання на громадському міському сайті «Новини Ладижина» в якості кореспондента або кореспондента-журналіста на громадських засадах та отримає відповідне посвідчення, яке надає статус журналіста згідно чинного законодавства України.
31 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1609 Коментарів: 7
Написав: ВЛАДИЖИН 31.01.2017 - 18:45
nina, Ваш час настав.
Написав: nina 31.01.2017 - 20:18
ВЛАДИЖИН,що ви маєте на увазі? Мені здається, що мої часи невпинно спливають.
Написав: Лаура 1.02.2017 - 15:43
«Особливо буде вітатись участь студентів та учнів старших класів, які вже обрали або бажають обрати професію журналіста або суміжних з журналістикою професій»…
«По завершенні навчання кожен учасник отримає документ»…
«Навчання буде проходити в формі тренінгів, практичних занять, самостійної роботи, командних та інтерактивних видів навчання»…
«У навчальних заходах школи будуть приймати участь практикуючі журналісти»…

Для початку раджу помилки повиправляти. Хоба б елементарні. Що участь не приймають, а беруть, діти вчать в четвертому класі. А то яка ж довіра до учителів, котрі, пробачте, самі писати не вміють?
Написав: nina 1.02.2017 - 17:02
Яка оплата?
Написав: Arhip 8.02.2017 - 00:09
Якщо в школу запишеться достатня кількість молоді, то буде організовано навіть тренінги за участю професійних тренерів. Навчання безопплатне.
Написав: nina 8.02.2017 - 11:37
Якщо бажає вчитись 12 річна дитина, це не зарано?
Написав: Arhip 8.02.2017 - 13:32
Самі рейтингові блогери-діти якраз такого віку 10-12 років. В Ладижині є кілька хлопців, які мають канали в ё-тубі і виставлють свої відео. Мова не ід про професійну школу журналістики. Мова іде про громадську школу. Ми не проти провести тримісячний курс, принаймні ми зможемо поділитись тим обсягом знань, який є у нас. Якщо буде 10-15 осіб, то запросимо професійних тренерів на тренінги. Вік немає значення. Навіть люди старшого віку можуть взяти участь.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль