Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка, Интервью О.Олійник: Ладижину ізмаїльска трагедія не загрожує

О.Олійник: Ладижину ізмаїльска трагедія не загрожує

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2198_sfsfs_d4a.jpg

За словами заступника міського голови Олександра Олійника, Ладижину ізмаїльська трагедія не загрожує, пише тижневик «Нове місто».

Нагадаємо, через неякісну питну воду в Ізмаїлі на лікарняні ліжка потрапило майже 500 місцевих мешканців.

- Працівники відповідних служб постійно беруть проби води з колодязів та артезіанських колонок, - каже О.Олійник. – Їх, за потреби чистять, хлорують, тримають під постійним контролем.

Щодо централізованого водопостачання, то після тривалих дощів фахівці водофільтрувального цеху Ладижинської ТЕС максимально посилили контроль за якістю питної води, яку електростанція постачає споживачам. Місце водозабору – річка Південний Буг, село Маньківка, що на 14 км вище за течією.

- Первинний аналіз води та її хлорування відбувається на насосній станції с.Маньківка, - пояснює начальник відділу екології Ладижинської ТЕС Олександр Наконечний. Потім вода трубопроводами постачається на відстань 14 км до водофільтрувального блоку електростації.

- Тут відбувається процес її очищення. До того ж, кожні дві години працівники лабораторії беруть проби води, що прийшла з водозабору, і доводять рівень хлору до санітраних норм. Лише після цього вода постачається споживачам у місто.
- Також фахівці Тростянецької СЕС щодня в чотирьох різних точках Ладижина (школи, садочки, магазини) відбирають водопроводну воду для аналізу.


А ось безпечність води з відкритих джерел, наприклад у Василівському сосняку чи з ринви у Маньківці, ніхто не підтвердив.
Обережними треба бути й з водою з сільських криниць. Її краще кип`ятити, особливо після сильних злив.
23 червня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 890 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль