Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А Начальник ладижинської поліції: оплата роботи агітаторів та членів виборчих комісій є злочином

Начальник ладижинської поліції: оплата роботи агітаторів та членів виборчих комісій є злочином

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8555_cvk.jpegОплата роботи агітаторів та членів виборчих комісій є незаконною і вважається порушенням законодавства за що передбачена кримінальна відповідальність.

Про це повідомляє газета «Нове місто» з посиланням на начальника Ладижинського відділення поліції Віталія Деркача. За його словами всі спроби здійснення відповідних платежів кваліфікуватимуться правоохоронцями, як підкуп виборців.

«Окремі штаби укладають із цими людьми трудові договори за якими платять гроші за проведення агітації. Нагадую, ст.. 64 Закону «Про вибори Президента України» забороняє будь-які виплати за агітаційну роботу. Підписання таких договорів розцінюватиметься, як порушення законодавства, - зазначив Віталій Деркач, - також не уникнуть кримінальної відповідальності ті члени виборчої комісії, які видаватимуть бюлетені на ім’я відсутнього громадянина».
1 березень 2019 | | Автор:Arhip | Переглядів: 24733 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль