Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Интервью 43% ладижинців вважають, що влада нічого не робить, щоб вирішити екологічні проблеми

43% ладижинців вважають, що влада нічого не робить, щоб вирішити екологічні проблеми

38_7801_maxresdefault.jpg (55.7 Kb)Нещодавно громадська організація «Ладижинська громадська рада» проводила соціологічне опитування на тему «Екологія в місті Ладижин» в рамках кількох екологічних проектів , які реалізовуються на сьогодні цією організацією.

Інформацію про результати опитування було розміщено в блозі Ладижинської громадської ради. Опитування проводилось як в місті, так і по телефону. Всього опитано – 400 осіб з яких враховано голосів – 385. Жителям міста було поставлено під час опитування 8 питань.

75% жителів міста оцінюють екологічне становище в Ладижині, як неблагополучне, 18, 2 % не змогли дати відповідь, і лише 6, 7% оцінили екологічне становище як благополучне.

На питання про те, чи знають вони про те, що місто Ладижин є самим екологічно забрудненим містом в області ствердно відповіло 58, 8 %, не чули про це 36, 2 %, чуло, але не згодні з таким твердженням - 2, 9 %, і не цікавить екологічне становище Ладижина – 1, 9%.

Загазованість, запиленість та запахи в повітрі стали головними чинниками, які безпосередньо впливають на стан здоров'я і здоров'я сім'ї опитуваних . Так вважає 71, 1 %. Якість питної води є чинником для 52, 9 %, якість продуктів харчування – 35, 2 %, незадовільна санітарна обстановка – 6,8%, інші фактори – 2, 9%. Опитані могли в казувати одночасно кілька показників, які впливають на їх стан здоров’я.

Лише 8 % опитаних вважають, що влада робить все можливо, щоб вирішити екологічні проблеми. 39. 2 % вважають, що дії влади є недостатніми. 42, 8% ладижинців вважають, що влада нічого не робить, щоб вирішити екологічні проблеми. І не змогло дати відповідь на питання – 9, 8%

92% опитаних в новій частині міста влаштовує система збору та вивезення сміття в Ладижині і лише 5, 3 % така система не влаштовує. Зовсім інші показники були зафіксовані під час опитування жителів старої частини міста. Лише 42, 1% опитаних влаштовує система збору та вивезення сміття, не влаштовує – 50% і не змогли відповісти на питання – 7, 8%.

90, 1 % опитаних виявили бажання бути постійно інформованими про кількість викидів в повітря від роботи промислових підприємств міста та стан питної води. Згодні сортувати сміття – 82, 3 %, не згодні – 5, 8%, не змогли дати відповідь на питання – 11, 76%.

58, 3 % жителям міста не відомо про діяльність екологічних громадських організацій Ладижина. 41, 7 % змогли назвати «Народний центр екологічного контролю», і 19% змогли назвати «За чисте довкілля».
Деякі респонденти вказували одночасно дві організації, про які їм було відомо.
23 березень 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1747 Коментарів: 2
Написав: den22 24.03.2016 - 13:19
опросили по телефону своих знакомых. и такой результат
Написав: Arhip 24.03.2016 - 14:36
Кількість опитаних в телефонному режимі була незначною, всього 50 осіб, причому саме з цієї кількості 15 голосів не було враховано.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль