Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Интервью 43% ладижинців вважають, що влада нічого не робить, щоб вирішити екологічні проблеми

43% ладижинців вважають, що влада нічого не робить, щоб вирішити екологічні проблеми

38_7801_maxresdefault.jpg (55.7 Kb)Нещодавно громадська організація «Ладижинська громадська рада» проводила соціологічне опитування на тему «Екологія в місті Ладижин» в рамках кількох екологічних проектів , які реалізовуються на сьогодні цією організацією.

Інформацію про результати опитування було розміщено в блозі Ладижинської громадської ради. Опитування проводилось як в місті, так і по телефону. Всього опитано – 400 осіб з яких враховано голосів – 385. Жителям міста було поставлено під час опитування 8 питань.

75% жителів міста оцінюють екологічне становище в Ладижині, як неблагополучне, 18, 2 % не змогли дати відповідь, і лише 6, 7% оцінили екологічне становище як благополучне.

На питання про те, чи знають вони про те, що місто Ладижин є самим екологічно забрудненим містом в області ствердно відповіло 58, 8 %, не чули про це 36, 2 %, чуло, але не згодні з таким твердженням - 2, 9 %, і не цікавить екологічне становище Ладижина – 1, 9%.

Загазованість, запиленість та запахи в повітрі стали головними чинниками, які безпосередньо впливають на стан здоров'я і здоров'я сім'ї опитуваних . Так вважає 71, 1 %. Якість питної води є чинником для 52, 9 %, якість продуктів харчування – 35, 2 %, незадовільна санітарна обстановка – 6,8%, інші фактори – 2, 9%. Опитані могли в казувати одночасно кілька показників, які впливають на їх стан здоров’я.

Лише 8 % опитаних вважають, що влада робить все можливо, щоб вирішити екологічні проблеми. 39. 2 % вважають, що дії влади є недостатніми. 42, 8% ладижинців вважають, що влада нічого не робить, щоб вирішити екологічні проблеми. І не змогло дати відповідь на питання – 9, 8%

92% опитаних в новій частині міста влаштовує система збору та вивезення сміття в Ладижині і лише 5, 3 % така система не влаштовує. Зовсім інші показники були зафіксовані під час опитування жителів старої частини міста. Лише 42, 1% опитаних влаштовує система збору та вивезення сміття, не влаштовує – 50% і не змогли відповісти на питання – 7, 8%.

90, 1 % опитаних виявили бажання бути постійно інформованими про кількість викидів в повітря від роботи промислових підприємств міста та стан питної води. Згодні сортувати сміття – 82, 3 %, не згодні – 5, 8%, не змогли дати відповідь на питання – 11, 76%.

58, 3 % жителям міста не відомо про діяльність екологічних громадських організацій Ладижина. 41, 7 % змогли назвати «Народний центр екологічного контролю», і 19% змогли назвати «За чисте довкілля».
Деякі респонденти вказували одночасно дві організації, про які їм було відомо.
23 березень 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1548 Коментарів: 2
Написав: den22 24.03.2016 - 13:19
опросили по телефону своих знакомых. и такой результат
Написав: Arhip 24.03.2016 - 14:36
Кількість опитаних в телефонному режимі була незначною, всього 50 осіб, причому саме з цієї кількості 15 голосів не було враховано.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль