Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Интервью, Відео Ладижинець забезпечує свій будинок енергією вітру і сонця (відео)

Ладижинець забезпечує свій будинок енергією вітру і сонця (відео)

9475_dsc041.jpg (83.98 Kb)В Україні на сьогодні в тренді тема альтернативної енергетики та відновлювальних джерел енергії. Ладижин не виключення, адже в нашому місті містяни також намагаються вирішити проблему дорогих тарифів на газ та світло та експериментують із технологіями забезпечення своїх будинків альтернативною електроенергією.

Журналісти «Новин Ладижина» нещодавно відвідали садибу ладижинця Олександра Бондара, одного із учасників громадської організації «Ладижинська громадська рада», який і займаєтсья професійно розробкою подібних установок, їх монтажем та обслуговуванням.

Кореспондент «Новин Ладижина» поспілкувався з Олександром, який частково вирішив питання забезпечення своєї садиби безкоштовною енергією, використовуючи енергію світла та вітру. Зокрема, пан Олександр сконструював саморобний вітряк потужністю від 50 Вт до 1кВт та розмістив сонячні панелі, які дають 1,8 -2 кВт енергії на годину.

Олександр Бондар вважає,що сконструювати власний вітряк може кожний бажаючий, якщо є необхідні матеріали. Для цього потрібно два-три тижні часу і принаймні 200 євро коштів. Якщо хтось не знає чи не може зібрати для себе власний вітряк, то пан Олександр може допомогти це зробити, оскільки є фахівцем в цій сфері. За останній рік він сконструював і здав в експлуатацію 5 об’єктів загальною потужністю до 110 кВт.

«Насправді це вигідно не тільки, щоб не залежати, а справа в тому,щоб цю електроенергію продавати по зеленому тарифу, це ще й вигідно, - говорить пан Олександр, - Навіть без державної підтримки це в два рази вигідніше, аніж ви би поставили гроші в банк. До 18% складає рентабельність станції в рік. В який банк ви можете поставити гроші від 18%? Практично ні в який". 7894_dsc042.jpg (21.53 Kb)

Розповів пан Олександр і про існуючі проблеми з підключенням до енергосистеми, оскільки обленерго встановили величезні тарифи за підключення новостворених установок.

«Такі маленькі системи доступні для людей. Якщо їх ставити для кожного будинку, навіть тільки для використання для нагріву води, це вигідно,
- зазначив Олександр Бондар.

Сконструйований вітряк дає від 50 Вт до 1 кВт енергії, середній показник 0. 5 кВт. На сьогодні в стадії розробки ладижинського винахідника перебуває кілька вітряків з різними технологічними вирішеннями. Також в планах збільшити кількість сонячних панелей. В середньому вартість установки для отримання енергії сонця складає виходячи з 1кВт енергії – одна тисяча доларів, тобто задоволення не з дешевих поки що. Але Олександр вірить в те, що з часом обладнання буде дешевшати внаслідок чого ці технології будуть ставати доступнішими для людей.

Якщо в когось є питання по темі альтернативної енергетики чи хтось бажає отримати допомогу в монтажі, встановленні подібних установок, пан Олександр повідомив свій телефон по якому з ним можна зв’язатись: 0964189524

19 травня 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2328 Коментарів: 12
Написав: Wanch 21.05.2017 - 21:50
ЦИТАТА: " В середньому вартість установки для отримання енергії сонця складає виходячи з 1кВт енергії – одна тисяча доларів,..."

Тисяча доларів, це майже 27000 грн.
Якщо в місяць хозяїн дома, чи квартири "спалює"
70 квт.час електроенергії в середньому, то за рік виходить 840 квт. час! Множимо на...візьмемо
1,40 коп.; це буде - 1176 грн. в рік.
Тепер ділимо 27000 на 1176 дорівнює ДВАДЦЯТЬ ДВА РОКИ!
Отже на тисячу доларів я можу оплачувати електроенергію
22 роки!
Питається; а на хрена мені ця УСТАНОВКА, яка через рік-два може поломатись, або її грім розрушить?
Це така сама дурилівка, як із котлами твердого палива;
Люди за зиму по дві-три машини спалюють дров і круглі сутки не сплять, бо треба дрова порізати і поколоти,
а потім через пару годин котел треба "годувати"!
НЕ МАЛА БАБА КЛОПОТУ!...
Написав: OstapBender 22.05.2017 - 09:12
Wanch, все правильно сказав
Написав: Vetal 22.05.2017 - 18:50
Wanch, Ви не враховали підключеня до електромережі.
Здаеться воно зараз коштуе 24 тисячі гривень для однофазної мережі. До тогож в відео сказано що цю енергію
власник використовуе виключно для теплового аккумулятора. Для освітлення будинка потрібні хімічні аккумулятири він їх як я зрозумів не використовуе.

Написав: Wanch 23.05.2017 - 13:56
Vetal,
Є така маленька "штука",
яка від автомобільного акумулятора, який має 12вольт,
преобразовывает (по російськи)12 вольт на 220 вольт
і видає 500-1000 ватт електроенергії. Коли при Юльчиному правлінні відключали електроенергію і люди сиділи в темноті будинків, у мене безплатно працював холодильник,
ми дивились телевізор і у нас кімнати були освітленні
електричним світлом. Акумулятора хватало на двоє суток,
а потім я заводив автомобіль і генератор давав підзарядку і у нас знову було світло.
Дякую, віталій за поправку, але навіть тих ТИСЯЧА ДОЛАРІВ достатньо для чесного користування від електромережі без тієї установки.
А про "преобразователь тока"я написав для зацікавлених.
І ніякі вітряки з ним не зрівняються.
Аккумулятор - Преобразователь! Конечно, нужен свой автомобиль!
Даже там где нет электроэнергии, эта вещь запускает от аккумулятора болгарку и другие электроинстументы.
Правда, этот преобразователь тока я покупал в Москве.
Не знаю, есть ли они у нас.
Написав: nina 23.05.2017 - 14:23
Wanch, Перетворювач, напевне.
Написав: OstapBender 23.05.2017 - 15:26
Wanch, цей маленька штука називається інвектор...Позбиралися енергетики колгоспні..
Написав: Wanch 23.05.2017 - 17:51
OstapBender, Дякую.Я сходив і уже прочитав:
правильно - АВТОИНВЕРТОР!
Написав: OstapBender 24.05.2017 - 09:06
Wanch, точно! По ходу, ми з одного колгоспу)))
Написав: Wanch 24.05.2017 - 18:43
OstapBender,
Ти правду кажеш; нам ділити нічого і я з приємністю
посидів би з тобою в нашому дендропарку з пару бутилок пива.
Написав: ВЛАДИЖИН 24.05.2017 - 20:05
Wanch, у парку не можна. Можна в іншому місці. Беріть мене я щось до пива візьму.
Написав: OstapBender 25.05.2017 - 09:02
Wanch, в парку прийде муніципальна поліція і почне розказувати байки
Написав: Wanch 26.05.2017 - 09:18
OstapBender, biggrin
Правду кажеш; я вчора читав при вході в дендро, що велосипедом їздити не можна!
Правда я був проїздом і по парку не катався!
Цікаво; а з колясками молодих мам тоже заборонять
їздити, чи ні?
Ще хотілось би взнати, чи попу заборонили по парку "вишивати" машиною на церковну службу?
Прийдеться якусь "кальянну" шукати.
biggrin У нас ТРИ муніципала, один бухгалтер на чолі з Мером управляють всім Ладижином.
P.S. Взагалі то дармоїдів у нас багато на чолі з Ме....

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль