Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А, Интервью, Топ-5 Як стати мером Ладижина? Поради від Валерія Коломєйцева

Як стати мером Ладижина? Поради від Валерія Коломєйцева

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9263_3794_untitled.jpg

Які кар’єрні сходинки необхідно подолати щоб стати мером міста? Які особистісні якості для цього потрібно мати? Власним досвідом, у своєму інтерв’ю для порталу «Сегодня», ділиться діючий міський голова Ладижина Валерій Іванович Коломєйцев.

Отже, як стати мером міста? Як зазначив Валерій Коломєйцев, на його думку, тут є два шляхи – потрібно бути або дуже відомою людиною, або зуміти завоювати довіру тих людей, які живуть поряд із тобою.

- На перший погляд, я бачу два шляхи - потрібно бути відомою людиною не лише у своєму місті, але, напевне, і в усьому світі. Є такі приклади як Віталій Клічко, Шварцнеггер, які отримували довіру від людей завдяки своїй великій популярності, - говорить Валерій Коломєйцев. - А якщо говорити про такі міста як Ладижин, Херсон, Львів та інші, то напевне, досягти такого успіху і отримати довіру стати мером можна завдяки тим рокам життя, які кожен з нас проживає в суспільстві, у тому місті де ми живемо.

Пан Коломєйцев зауважує, що той маленький авторитет серед людей, який досягається не за місяці і не за один рік, перероджується у ту велику довіру, яка допомагає стати мером, очолити певну роботу у місті і довести людям, що вони тебе оцінили дійсно правильно і оправдати покладені на тебе надії.

Втім, Валерій Коломєйцев зізнається, що ніколи не мріяв стати мером.

- Ви знаєте, я ніколи не мріяв стати мером, - говорить Коломєйецев. - І якщо я в дитинстві мріяв стати зварником, я ним став. Я випадково став менеджером, я не вважаю себе політиком, тому що я пряма людина і не вмію грати в політичні ігри. Я, як був хорошим господарником, так ним і залишився, незважаючи на ті п'ятнадцять років, які я працюю на цій посаді.

Долю ж, ось вже протягом п’ятнадцяти років, незмінного очільника Ладижина вирішив випадок.

- А випадок був такий, - розповідає Валерій Іванович, - у нас в місті були призначені позачергові вибори по причині того, що мер попередній уходив у відставку і мені стало відомо, що одна людина, моральні якості якої я оцінював по своєму, вирішила зайняти цю посаду. Я, через друзів, йому повідомив, що якщо він зареєструється і стане кандидатом в мери міста Ладижина, то я складу йому конкуренцію. Я підготував документи, і мої друзі, мене не було на той момент у місті, повідомили мені, що він зареєструвався і я також дав свою згоду і мене зареєстрували як кандидата. Я радий, що у той момент я отримав близько 80% довіри жителів міста.

На думку Валерія Коломєйцева, він був простою доступною людиною, адже, на той час, не мав вищої освіти. Втім йому допомогли життєвий досвід і ті посади, які йому доводилося обіймати раніше.

- Я був робітником, я був інженером-мисливствознавцем, я був керівником спільного підприємства, головою акціонерного товариства і моє спілкування із різними верствами населення, розуміння тих проблем, які є у простих людей, напевне, і дозволили отримати цю довіру, - наголошує Валерій Коломєйцев.
6 лютий 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 988 Коментарів: 1
Написав: pash 6.02.2016 - 21:04
Інтересно-кандидат на звання Людина року має таємничих дузів із самого початку своєї кар*єри міського голови, це інтригує. Проте це не одна тайна нашого міського керманича. Тайни почались ще після того,як інженер-мислиствознавець, а у народі -єгер випадково підстрелив людину...До речі мер, спортсмен про це знову просто забув.У своєму виступі він згадує про свою службу , чи то працю у ГДР....А яким чином він туди потрапив знову таємниця.... А можливо через родинні зв*язки? А може по-блату? І дуже інтересний факт,якщо не помиляюсь-мер вказав термін 14 років!!!!При такому розкладі виникає питання про законність отримання Чорнобильского?А такий скандал мав місце у нашому місті....А якщо взяти і порівняти,що наш мер говорив у різні часи у своїх коментарях комунальній газеті то виникає дуже багато запитань на які важко знайти відповіді і зрозуміти коли наш керманич говорить правду. Мені так і хочеться висловитись словами В.Висоцького "Правда в речах его правды на ломаный грош"

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль