Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А, Интервью, Топ-5 Як стати мером Ладижина? Поради від Валерія Коломєйцева

Як стати мером Ладижина? Поради від Валерія Коломєйцева

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9263_3794_untitled.jpg

Які кар’єрні сходинки необхідно подолати щоб стати мером міста? Які особистісні якості для цього потрібно мати? Власним досвідом, у своєму інтерв’ю для порталу «Сегодня», ділиться діючий міський голова Ладижина Валерій Іванович Коломєйцев.

Отже, як стати мером міста? Як зазначив Валерій Коломєйцев, на його думку, тут є два шляхи – потрібно бути або дуже відомою людиною, або зуміти завоювати довіру тих людей, які живуть поряд із тобою.

- На перший погляд, я бачу два шляхи - потрібно бути відомою людиною не лише у своєму місті, але, напевне, і в усьому світі. Є такі приклади як Віталій Клічко, Шварцнеггер, які отримували довіру від людей завдяки своїй великій популярності, - говорить Валерій Коломєйцев. - А якщо говорити про такі міста як Ладижин, Херсон, Львів та інші, то напевне, досягти такого успіху і отримати довіру стати мером можна завдяки тим рокам життя, які кожен з нас проживає в суспільстві, у тому місті де ми живемо.

Пан Коломєйцев зауважує, що той маленький авторитет серед людей, який досягається не за місяці і не за один рік, перероджується у ту велику довіру, яка допомагає стати мером, очолити певну роботу у місті і довести людям, що вони тебе оцінили дійсно правильно і оправдати покладені на тебе надії.

Втім, Валерій Коломєйцев зізнається, що ніколи не мріяв стати мером.

- Ви знаєте, я ніколи не мріяв стати мером, - говорить Коломєйецев. - І якщо я в дитинстві мріяв стати зварником, я ним став. Я випадково став менеджером, я не вважаю себе політиком, тому що я пряма людина і не вмію грати в політичні ігри. Я, як був хорошим господарником, так ним і залишився, незважаючи на ті п'ятнадцять років, які я працюю на цій посаді.

Долю ж, ось вже протягом п’ятнадцяти років, незмінного очільника Ладижина вирішив випадок.

- А випадок був такий, - розповідає Валерій Іванович, - у нас в місті були призначені позачергові вибори по причині того, що мер попередній уходив у відставку і мені стало відомо, що одна людина, моральні якості якої я оцінював по своєму, вирішила зайняти цю посаду. Я, через друзів, йому повідомив, що якщо він зареєструється і стане кандидатом в мери міста Ладижина, то я складу йому конкуренцію. Я підготував документи, і мої друзі, мене не було на той момент у місті, повідомили мені, що він зареєструвався і я також дав свою згоду і мене зареєстрували як кандидата. Я радий, що у той момент я отримав близько 80% довіри жителів міста.

На думку Валерія Коломєйцева, він був простою доступною людиною, адже, на той час, не мав вищої освіти. Втім йому допомогли життєвий досвід і ті посади, які йому доводилося обіймати раніше.

- Я був робітником, я був інженером-мисливствознавцем, я був керівником спільного підприємства, головою акціонерного товариства і моє спілкування із різними верствами населення, розуміння тих проблем, які є у простих людей, напевне, і дозволили отримати цю довіру, - наголошує Валерій Коломєйцев.
6 лютий 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 966 Коментарів: 1
Написав: pash 6.02.2016 - 21:04
Інтересно-кандидат на звання Людина року має таємничих дузів із самого початку своєї кар*єри міського голови, це інтригує. Проте це не одна тайна нашого міського керманича. Тайни почались ще після того,як інженер-мислиствознавець, а у народі -єгер випадково підстрелив людину...До речі мер, спортсмен про це знову просто забув.У своєму виступі він згадує про свою службу , чи то працю у ГДР....А яким чином він туди потрапив знову таємниця.... А можливо через родинні зв*язки? А може по-блату? І дуже інтересний факт,якщо не помиляюсь-мер вказав термін 14 років!!!!При такому розкладі виникає питання про законність отримання Чорнобильского?А такий скандал мав місце у нашому місті....А якщо взяти і порівняти,що наш мер говорив у різні часи у своїх коментарях комунальній газеті то виникає дуже багато запитань на які важко знайти відповіді і зрозуміти коли наш керманич говорить правду. Мені так і хочеться висловитись словами В.Висоцького "Правда в речах его правды на ломаный грош"

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль