Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Интервью, Топ 3-А, Новини ресурсу Команда «Новин Ладижина» вітає всіх з Новим роком та Різдвом Христовим!

Команда «Новин Ладижина» вітає всіх з Новим роком та Різдвом Христовим!

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0790_noel-kurabiyesi1.jpg

Дорогі друзі наші дописувачі та читачі!

Команда громадського міського сайту «Новини Ладижина» вітає вас з новорічними святами! Ось пройшов ще один рік, який був непростим для нас всіх, але який ми з вами пережили та в новому році сподіваємось на кращі результати.

В 2017 році нашому інтернет-ресурсу має виповнитись 5 років, а тому ми вже сьогодні думаємо над тим, з якими досягненнями ми підійдемо до цієї дати, що нам не вдалось реалізувати, і які потрібні новації можна впровадити на нашому ресурсі. Зі своєї сторони ми будемо робити все можливе, щоб наші ідеї реалізувати і щоб наш ресурс йшов в ногу з вимогами часу.

Бажаємо, щоб наступний рік вам приніс реалізацію всіх задуманих вами планів, будь то народження дитини, відкриття власної справи, зміна роботи, знайомство з новим коханням або отримання спадщини з-за кордону. Щиро бажаємо вам цих та інших всіляких гараздів в новому році.

З щирою повагою до Вас,

Команда громадського міського сайту «Новини Ладижина»
5 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 745 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль