Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Интервью, Топ 3-А, Новини ресурсу Команда «Новин Ладижина» вітає всіх з Новим роком та Різдвом Христовим!

Команда «Новин Ладижина» вітає всіх з Новим роком та Різдвом Христовим!

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0790_noel-kurabiyesi1.jpg

Дорогі друзі наші дописувачі та читачі!

Команда громадського міського сайту «Новини Ладижина» вітає вас з новорічними святами! Ось пройшов ще один рік, який був непростим для нас всіх, але який ми з вами пережили та в новому році сподіваємось на кращі результати.

В 2017 році нашому інтернет-ресурсу має виповнитись 5 років, а тому ми вже сьогодні думаємо над тим, з якими досягненнями ми підійдемо до цієї дати, що нам не вдалось реалізувати, і які потрібні новації можна впровадити на нашому ресурсі. Зі своєї сторони ми будемо робити все можливе, щоб наші ідеї реалізувати і щоб наш ресурс йшов в ногу з вимогами часу.

Бажаємо, щоб наступний рік вам приніс реалізацію всіх задуманих вами планів, будь то народження дитини, відкриття власної справи, зміна роботи, знайомство з новим коханням або отримання спадщини з-за кордону. Щиро бажаємо вам цих та інших всіляких гараздів в новому році.

З щирою повагою до Вас,

Команда громадського міського сайту «Новини Ладижина»
5 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1297 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль