Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Интервью, Топ 3-А, Новини ресурсу Команда «Новин Ладижина» вітає всіх з Новим роком та Різдвом Христовим!

Команда «Новин Ладижина» вітає всіх з Новим роком та Різдвом Христовим!

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0790_noel-kurabiyesi1.jpg

Дорогі друзі наші дописувачі та читачі!

Команда громадського міського сайту «Новини Ладижина» вітає вас з новорічними святами! Ось пройшов ще один рік, який був непростим для нас всіх, але який ми з вами пережили та в новому році сподіваємось на кращі результати.

В 2017 році нашому інтернет-ресурсу має виповнитись 5 років, а тому ми вже сьогодні думаємо над тим, з якими досягненнями ми підійдемо до цієї дати, що нам не вдалось реалізувати, і які потрібні новації можна впровадити на нашому ресурсі. Зі своєї сторони ми будемо робити все можливе, щоб наші ідеї реалізувати і щоб наш ресурс йшов в ногу з вимогами часу.

Бажаємо, щоб наступний рік вам приніс реалізацію всіх задуманих вами планів, будь то народження дитини, відкриття власної справи, зміна роботи, знайомство з новим коханням або отримання спадщини з-за кордону. Щиро бажаємо вам цих та інших всіляких гараздів в новому році.

З щирою повагою до Вас,

Команда громадського міського сайту «Новини Ладижина»
5 січень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1442 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль