Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Интервью У Ладижині смерть переважає народжуваність

У Ладижині смерть переважає народжуваність

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1000_38341641.jpg

За перше півріччя 2016 року у нашому місті було зареєстровано 118 немовлят, це на 9 більше за відповідний період минулого року (109). Померло 153 ладижинця, що на 19 більше від перших шести місяців 2015 року (124), пише тижневик «Нове місто» з посиланням на начальницю Ладижинського РАЦСу Світлану Куцу.

- На жаль, демографічна статистика у Ладижині з кожним роком стає все гіршою. Більше людей помирає, аніж народжується. Хоча така сумна ситуація спостерігається загалом у всій Україні. Хочу сказати, що за моїх 15 років роботи у РАЦСі ще не було такого розриву між кількістю смертей та народженням, як цього року. Ладижинців на 35 більше померло, ніж народилося. Причому поріг смертності «помолодшав», останнім часом все частіше ми реєструємо померлих у віці 50-60 років. Здебільшого, це люди, які ліквідовували наслідки Чорнобиля, їм на той час було по 20-30 років, - каже пані Світлана.

Головною причиною смерті серед ладижинців залишаються онкологічні та серцево-судинні захворювання, які у більшості випадків загострює цукровий діабет. У наш вік стресів та неправильного харчування його діагностують навіть у підлітків. Далі йдуть хвороби дихальних шляхів та інфекційні недуги.
14 липня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 882 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль