Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Интервью У Ладижині смерть переважає народжуваність

У Ладижині смерть переважає народжуваність

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1000_38341641.jpg

За перше півріччя 2016 року у нашому місті було зареєстровано 118 немовлят, це на 9 більше за відповідний період минулого року (109). Померло 153 ладижинця, що на 19 більше від перших шести місяців 2015 року (124), пише тижневик «Нове місто» з посиланням на начальницю Ладижинського РАЦСу Світлану Куцу.

- На жаль, демографічна статистика у Ладижині з кожним роком стає все гіршою. Більше людей помирає, аніж народжується. Хоча така сумна ситуація спостерігається загалом у всій Україні. Хочу сказати, що за моїх 15 років роботи у РАЦСі ще не було такого розриву між кількістю смертей та народженням, як цього року. Ладижинців на 35 більше померло, ніж народилося. Причому поріг смертності «помолодшав», останнім часом все частіше ми реєструємо померлих у віці 50-60 років. Здебільшого, це люди, які ліквідовували наслідки Чорнобиля, їм на той час було по 20-30 років, - каже пані Світлана.

Головною причиною смерті серед ладижинців залишаються онкологічні та серцево-судинні захворювання, які у більшості випадків загострює цукровий діабет. У наш вік стресів та неправильного харчування його діагностують навіть у підлітків. Далі йдуть хвороби дихальних шляхів та інфекційні недуги.
14 липня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 872 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль