Завантаження. Почекайте будьласка...

Питання - відповіді

Тут Ви можете задати питання стосовно роботи нашого ресурсу та публікації матеріалів
28 грудня 2013 | | Автор:vebmaster | Переглядів: 18987 Коментарів: 11
Написав: Angelina 23.06.2014 - 17:02
Доброго дня. У мешканців будинку №60 таке питання, що входить в щомісячну суму, а вона не маленька 110,63 грн. з кожної квартири, по утриманню будинків та прибудинкових територій? Якщо в нею входе зовнішнє освітлення біля будинку, то чому його не має? МКП "Добробут" відповідає, що у них не має коштів на придбання ламп в ліхтарі.
Написав: Angelina1 23.06.2014 - 17:16
З повагою, мешканці будинку номер 60.
Написав: nina 24.06.2014 - 09:54
В першому мікрорайоні біля будинків 13-14-14а-12 також світла немає вночи. Але позавчора вдень один ліхтар світився. І немає того світла стільки скільки я живу в цьому мікрорайоні. Це десь років 11-12.Досі грошей не наскладали на лампочкі?
Написав: Веталь (Сутык виталий) 24.06.2014 - 11:56
Члены конкурсной комисии агенции АМЕР:
Олександр Ткачук - заступник міського голови экс.голова ПР,
Багнюк Михаил - директор агенции АМЕР и депутат местного совета от ПР.
Олена Кравченко - начальник відділу у справах дітей та молоді депутат от ПР.
Червонецка Людмила - работник агенции АМЕР.

Все они причастны к блокированнию проэкта освещения наших улиц. Против освещения придомной теретории на которые они в праве выделить деньги.
Причины отказа:
Ткачук - Ми самi в пiдїздi склались i зробили собi ремонт i освiтленя.
Багнюк - Возьми в долг(денег) у знакомых, сделай проэктные работы, а мы оценим твой проэкт.
Кравченко - Я выхожу из подъезда, мне и так светло.
Червонецка - Не важно, запишіть на дружину і Богу угодно, я говорю відверто…
Бог в понимании Черновецкой наверняка голова наглядової ради агенции АМЕР Коломейцев В.И.

Так что дорогие жители города энергетиков - живите во тьме, Богу так угодно.
Написав: Веталь 24.06.2014 - 11:59
звиняйте, Поправочка:
Кравченко - начальник відділу у справах дітей та молоді, экс кандидат в депутаты от ПР
Написав: pasa28 24.06.2014 - 17:05
"Добробут" обслуговує лише внутрішні мережі будинку. Всі завнішні мережі поза будинком та по всьому ладижину обслуговує ККП "Ладижинський" - офіс якої знаходиться по вул.Прибережна, 3
Написав: Angelina 24.06.2014 - 23:36
Від коли зовнішнім освітленням біля будинків займається ККП "Ладижинський"? Телефонували до "Добробута" дві неділі назад, вони приймають заявки. Як би це їх не стосувалось вони б перенаправляли до ККП "Ладижинський" по цьому питанню.
Написав: ivanov 26.01.2015 - 14:18
Просьба принять меры к La-la-La-la,и блокировать его аккаунт, за разжигание межнациональной розни по статье 161 УК Украины: Статья 161 УК Украины – «Нарушение равноправия граждан в зависимости от их расовой, национальной принадлежности или отношения к религии»
1. Умышленные действия, направленные на разжигание национальной, расовой либо религиозной вражды и ненависти, на унижение национальной чести и достоинства или оскорбление чувств людей в связи с их религиозными убеждениями, расовой, этнической принадлежностью.

Я тоже человек и у меня есть свой права и я больше не буду терпеть эти насмешки и ругательства в сторону моей нации !
Написав: Kseniya 27.08.2015 - 14:02
Доброго дня! В мене таке питання: коли ж таки нарешті по вулиці Польовій в м. Ладижин буде гаряча вода? Сажею нас засипали та ще й воду не включають, таке враження що це наш терпець випробовують! Мабуть вже потрібно писати скарги у всі інстанції і газети!
Написав: pash 16.02.2016 - 14:24
arhip. По питанню зонування території міста у мене є кілька пропозицій-більш серйозно приділити цій темі уваги.Чому? На мій погляд це черговий трюк "влади"-прикрити свої незаконні оборудки по земельних питаннях. На скільки мені відомо ген.план зроблений ще у 2013 році..Його ховали навмисне. в тому числі і від дупутатів. У минулому році було організовано кілька громадських слухань, які проведені із порушеннями- це по Лукашівській бригаді і по газовій заправці... Слідуюче-Затверджуючи зонування громада практично затверджує законність збудованих двох ковчегів у природоохоронній зоні. Щоб цього недопустити варто підготовити звернення від ГО "Громадська рада" до депутатів- провести депутатскі розслідування. Друге-розробити Положення про проведення громадських слухань (до тих пір поки не має Статуту).Оці всі і інші пропозиції і інші які поступлять направити до міської ради..
Написав: ladbud 21.09.2016 - 09:14
Почему на Лукашовском водоёме запрещён любительский лов рыбы. Почему арендатор Робак вылавливает эндемичные породы рыб.Почему арендатор в лице охранников которые даже у него по закону не трудоустроены заявляет что плевал он на законы Украины он сам закон. Да и арендованая площадь очень даже не совпадает с той за которую он платит.Видно иметь людей от власти в доле очень даже ничего.У них свои законы.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль