Завантаження. Почекайте будьласка...

Всі публікації

Юридичні послуги

26 листопада 2016

Оголошено місячник добровільної здачі зброї

1 жовтня 2019
З 1 жовтня на території Вінницької області розпочався місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухівки, що незаконно зберігаються населенням.

Сформовано склад окружної виборчої комісії з центром в місті Ладижин

1 березень 2019
На 17 виборчому окрузі, центром якого є місто Ладижин, було сформовано окружну виборчу комісію до складу якої було включено 37 осіб від кандидатів в Президенти України.

Начальник ладижинської поліції: оплата роботи агітаторів та членів виборчих комісій є злочином

1 березень 2019
Оплата роботи агітаторів та членів виборчих комісій є незаконною і вважається порушенням законодавства за що передбачена кримінальна відповідальність.

Заступник мера Ладижина гарантує відкриття краєзнавчого музею в Ладижині

1 березень 2019
Ладижинська міська рада планує відкрити краєзнавчий музей в 2019 році. Для цього виділять перший поверх двоповерхової будівлі, ремонтні роботи в якій на сьогодні завершуються.

Правопорушнки відбуватимуть громадські роботи на кладовищах та стихійних сміттєзвалищах

1 березень 2019
В Ладижині було затверджено перелік об’єктів де порушники, на яких накладено адміністративне стягнення у виді громадських робіт, відбуватимуть стягнення та визначення видів таких робіт. Відповідно рішення було прийнято виконавчим комітетом Ладижинської міської ради.

В Ладижині лікарі отримують службове житло

1 березень 2019
Лікарі в Ладижині почали отримувати службове житло від виконавчого комітету Ладижинської міської ради.

На ремонт доріг в Ладижині витратять 60 млн. грн.

1 березень 2019
Виконавчий комітет Ладижинської міської ради планує затвердити розроблену проектно-кошторисну документацію капітального та вибіркового ремонту доріг в Ладижині.

Кошторисна заробітна плата на будівельні робити в Ладижині буде складати 8500 гривень

1 березень 2019
Виконавчий комітет Ладижинської міської ради затвердив розмір кошторисної заробітної плати, який буде становити 8500,00 грн. в 2019 році.

За підсумками 2018 року Ладижин був відзначений за спортивні досягнення

1 березень 2019
22 лютого в залі засідань Вінницької обласної державної адміністрації пройшло засідання колегії управління фізичної культури і спорту на якій розглядались підсумки роботи галузі за 2018 рік.

Ладижинські спортсмени здобули перші місця на змаганнях з дзюдо в Одесі

1 березень 2019
23-24 лютого в місті Одеса відбувся Всеукраїнський турнір з дзюдо серед майстрів в якому взяли також участь ладижинські спортсмени Анатолій Пшемиський та Валерій Пупко.

МХП побудує ще один житловий будинок в Ладижині

1 березень 2019
8 лютого в сесійній залі Ладижинської міської ради відбувся земельний аукціон з продажу права право користування чужою земельною ділянкою площею 0, 6346 га для забудови, яка розташована в м. Ладижин по вулиці Будівельників біля школи № 4.

В Ладижині зросла нормативна вартість оцінки земель населеного пункту

28 лютий 2019
З 1 січня 2020 року плата за землю в Ладижині зросте, адже саме з наступного року буде введено в дію рішення Ладижинської міської ради щодо нової нормативної грошової оцінки земель населеного пункту міста Ладижин.

Міська рада замовила виготовлення документації на розробку меж села Лукашівка, селища Губник та Ружицьке

28 лютий 2019
Населені пункти, що входять до Ладижинської міської ради, незабаром будуть мати проекти землеустрою.

На земельні торги буде виставлено 13 земельних ділянок

28 лютий 2019
13 земельних ділянок для ведення комерційної діяльності на території міста Ладижин буде виставлено в цьому році на торги та передано в оренду. Майже всі земельні ділянки буде передано для розміщення об’єктів торгівлі. Одна із земельних ділянок буде передана для розміщення аптеки в старій частині міста.

Депутати ліквідували дитячий садочок «Барвінок» в старій частині міста Ладижин

28 лютий 2019
Ладижинська міська рада на останній сесії ліквідувала ще один дитячий садочок. До цього минулого року було ліквідовано Лукашівський НВК в складі якого був і дитячий садочок.

Ладижинська збірна з паратхеквондо вирушила на міжнародні змагання до Ірану

28 лютий 2019
Збірна міста Ладижин з паратхеквондо вирушила на міжнародні змагання в Іран. Про це повідомив тренер збірної Сергій Брушницький на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

Ладижинський суд звільнив від відповідальності за куріння на балконі

28 лютий 2019
Якщо у когось були питання щодо законності куріння на балконах багатоповерхових житлових будинків, то тепер можна чітко дати однозначну відповідь, - курити на власних балконах цілком законно і відповідальності за це немає.

Управління Держпраці наклало штраф в розмірі 6, 5 млн. грн. на Ладижинську виправну колонію

28 лютий 2019
22 грудня цього року Управління Держпраці у Вінницькій області проводило інспекційне відвідування в Ладижинській виправній установі № 39 ( селище Губник) щодо дотримання ціє установою трудового законодавства.

Стоянку біля міської ради обладнають шлагбаумами

28 лютий 2019
Багатьом в Ладижині відома історія із стоянкою біля Ладижинської міської ради набула розголосу кілька років тому, коли чиновники вирішили обмежити можливість користуватися стоянкою жителів та гостей міста та фактично відвести її для працівників міської ради.

В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво"

7 грудня 2018
4 та 5 грудня цього року в місті Ладижин відбувся вже традиційно другий екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво».

Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю

5 жовтня 2018
Відділ містобудування та архітектури оприлюднив інформацію про доступність об'єктів фізичного оточення, розташованих на території населених пунктів, до потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення по Ладижинській міській раді.

В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством

5 жовтня 2018
Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками подала в суд позов до дочірнього підприємства "Ензим" про застосування заходів реагування у сфері державного нагляду.

Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік

5 жовтня 2018
Пропозиції та зауваження до проектів Інвестиційних програм необхідно подавати до 25.10.2018р. на ел. адресу: SpeneyAI@dtek.com або за телефонами: (04343) 65-3-65, (050) 434-96-60. Контактна особа – начальник виробничо-технічного відділу ЛаТЕС Спеней О.І.

Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину

5 жовтня 2018
Цікаво та весело промайнули години, які користувачі із задоволенням провели в бібліотеці на дублер-шоу "Бібліотекар на годину".

Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3

5 жовтня 2018
4 жовтня рятувальники Ладижинського МС ГУ ДСНС України у Вінницькій області провели екскурсію до пожежно-рятувальної частини для учнів ЗОШ I-III ст. №3 міста Ладижин.

Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем

5 жовтня 2018
Для покращення екологічної ситуації з метою ліквідації неприємних і шкідливих запахів на полях фільтрації, ДП «Тростянецьким спиртовим заводом» розроблено та впроваджено комплекс заходів.

Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу

5 жовтня 2018
Згідно Закону України “Про військовий обов’язок та військову службу” та Указу Президента України №33/2018 від 15.02.2018 р. проводиться призов громадян на строкову військову службу в збройних Силах України 2018 року.

Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит

5 жовтня 2018
За 9 місяців 2018 року по платі за розміщення коштів міського бюджету на депозиті надійшло 2, 6 млн. грн.

За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн.

5 жовтня 2018
Уточнений план власних доходів виконано на 103,5 відсотків, при плані 167 232,9 тис.грн. до бюджету міста надійшло 173 046,5 тис.грн., понад план отримано 5 813,1 тис. грн. У порівнянні з відповідним періодом минулого року власні доходи загального фонду зросли на 32 відсотки або на 33 227,4 тис.грн.

Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів

5 жовтня 2018
4 жовтня відбулися міські змагання по футболу серед учнів 9-11 класів шкіл міста Ладижин

Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура

5 жовтня 2018
ФОП Колісніченко Л.С. проведе зариблення Ладижинського водосховища дволітками коропа, товстолоба, білого амура та карася, у кількості 188 тис. екз.

На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів

5 жовтня 2018
Спеціалістами відділу державного екологічного нагляду (контролю) тваринного світу та біоресурсів Державної екологічної інспекції під час проведення рейдової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства на водоймах області виявлено порушення правил рибальства на території Гайсинського та Тростянецького районів.

Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

4 жовтня 2018
23 серпня цього року Ладижинська міська рада провела тендер-аукціон на вибірковий капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Наконечного: від вулиці Докучаєва до вул. Процишина на суму, 12, 89 млн.грн. Переможцем було оголошено ТОВ "Шляхбудматеріали".

Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

3 жовтня 2018
1 жовтня у Козятинському районі водій «Mercedes Vito» з’їхав з дороги та зіткнувся з деревом. У результаті аварії постраждали двоє пасажирів мікроавтобуса.

В Ладижинській колонії довічників перевели в багатомісні камери

3 жовтня 2018
Протягом 2017-2018 років 60 засуджених до довічного позбавлення волі переведено з одиночних до багатомісних камер. Про це повідомив УНН заступник міністра юстиції України Денис Чернишов.

В Лукашівці відкрили виставку «Рушники сміються і тужать хрещатим барвінком»

3 жовтня 2018
У лукашівському відділі №2 ЦМБ до уваги читачів з 2 жовтня 2018 року пропонується виставка творчості народних умільців «Рушники сміються і тужать хрещатим барвінком».

Студент Ладижинського коледжу здобув перемогу в турнірі «UKRANIAN combat game 2018»

3 жовтня 2018
29 вересня 2018 року у м. Харків проходив турнір «UKRANIAN combat game 2018» організований спортивним комітетом України.

В Ладижинському коледжі провели захід "Сходинка в омріяну професію"

3 жовтня 2018
В останній робочий день вересня в м. Ладижин, що на Вінничччині, було проведено профорієнтаційних форум під назвою «Сходинка в омріяну професію».

Обласне керівництво нагородило Валерія Коломєйцева грамотою

2 жовтня 2018
Міського голову міста Ладижин Валерія Коломєйцева обласне керівництво нагородило грамотою під час останньої сесії обласної ради.

Ладижин приєднався до всеукраїнської акції-флешмобу "Усиновлення - це любов назавжди"

2 жовтня 2018
Нещодавно в Україні проводилась Всеукраїнська акція–флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди» до якої приєднався також і Ладижин.

Ладижинські спортсмени стали абсолютними чемпіонами України в Кубку України зі спортивного туризму

2 жовтня 2018
З 27 по 30 вересня у м. Кропивницький відбулися Кубки України з пішохідного та велосипедного туризму.

Програма розвитку самоврядування в Ладижині: ремонт кабінетів, придбання автомобілів, грамоти і подяки

2 жовтня 2018
На наступній сесії Ладижинської міської ради за ініціативою апарату ради депутати мають затвердити Програму розвитку місцевого самоврядування на 2018-2022 роки.

Лукашівське родовище піску почне розробляти київський бізнесмен

1 жовтня 2018
Лукашівське родовище пісків отримає нового власника, який забезпечив проведення процедури громадського обговорення оцінки впливу на навколишнє природне середовище влітку цього року.

В Ладижині не виконуються норми харчування в дитячих садочках

1 жовтня 2018
В середньому по Ладижинській міській раді норми харчування в дитячих садочках минулому році виконувались на 72%, в 2015- 2016роках – на 68%, в 2014 році – на 66%.

До 100-річчя з дня народження Сухомлинського бібліотека провела заходи

1 жовтня 2018
До 100 - річчя з дня народження Василя Сухомлинського бібліотекарі дитячого відділу Центральної міської бібліотеки підготували і провели для дітей дитячого садка «Ромашка» літературну подорож «Серце віддаю дітям».

В Ладижині 98 призовників ухиляються від отримання повісток на медичний огляд

1 жовтня 2018
Як стало відомо, в Ладижині 98 призовників так чи інакше уиляються вді отримання повісток про проходження медичного огляду.

В центральній бібліотеці пропагують здоровий образ життя

1 жовтня 2018
27 вересня бібліотекарі дитячого відділу Центральної міської бібліотеки підготували та провели для учнів шстого класу школи № захід: «Здоровий образ життя – шлях до щастя та довголіття».

Правоохоронці вилучили у ладижинця тротилові шашки

29 вересня 2018
27 вересня у 43-річного жителя Ладижина працівники місцевої поліції вилучили три тротилові шашки. За словами правопорушника, вилучені боєприпаси належать його покійному товаришу.

З наглядової ради АМЕР виключать трьох осіб

29 вересня 2018
Зі складу наглядової ради комунального підприємства "Агенція місцевого економічного розвитку", яке створено в рамках партнерства компанії ДТЕК та Ладижинської міської ради на наступній сесії міської ради виключать трьох осіб.

В серпні місяці комісія по субсидіям відмовила 46, 6% ладижинців в наданні субсидій

28 вересня 2018
17.09.2018 року було проведено чергове засідання комісії по призначенню субсидій, допомог та пільг при Ладижинській міській раді на розгляд якого виносились справи ладижинців, які просили розглянути питання про надання субсидій на комісїї.

В центральній бібліотеці було проведено творчий захід "Нам є ким пишатись"

28 вересня 2018
21 вересня 2018 року в дорослому відділі центральної міської бібліотеки відбувся усний краєзнавчий журнал «Нам є ким пишатися» для учнів 11 класу ЗОШ № 3.

До Дня захисника Вітчизни для дітей провели захід про історію українського гопака

28 вересня 2018
25 вересня 2018 року працівниками МБК «Лада» в актовому залі ЗОШ №2 відбулось засідання клубу «Дивосвіт» (керівник О.Павлик). Тема заходу: «Історія українського танцю «Гопак»» була приурочена до Дня захисника Вітчизни та Дня Українського козацтва.

Два перших місця здобули ладижинці на Чемпіонаті області з кікбоксінгу

28 вересня 2018
23 вересня спортсмени Ладижинської ДЮСШ №2 брали участь у відкритому чемпіонаті Вінницької області з кікбоксингу WAKO, що проходив у Вінниці.

Ладижинська спортсменка привезла золоту та срібну медаль з Чемпіонату України по кіокушинкай карате

28 вересня 2018
21-23 вересня у м. Миколаїв відбувся відкритий абсолютний чемпіонат України з кіокушинкай карате в якому брали участь також спортсмени Ладижинської ДЮСШ №2.

На чемпіонаті області з настільного тенісу ладижинці здобули перше місце в парному розряді

28 вересня 2018
22 вересня в м. Хмільник відбувся чемпіонат області з настільного тенісу серед юнаків та дівчат 2004 року народження та молодших за віком в якому брала участь також збірна міста Ладижин.

В Ладижинському коледжі відбулась ярмарок-виставка "Щедра нива -2018"

28 вересня 2018
25 вересня біля головного корпусу Ладижинського коледжу відбулась ярмарка-виставка "Щедра нива -2018".

За висновками Вищої ради правосуддя ладижинська влада втручалась в діяльність Ладижинського суду

26 вересня 2018
18 вересня цього року Вища Рада правосуддя проводила чергове засідання на якому розглядала також окрім інших питань повідомлення Ладижинського міського суду про втручання в діяльність суду щодо здійснення правосуддя.

Загальний фонд бюджету міста Ладижин перевиконано в першому кварталі на 15 млн. грн.

26 вересня 2018
Ладижинська міська рада затвердила звіт про виконання місцевого бюджету міста Ладижин за перший квартал цього року з загальним профіцитом в 5, 36 мільйона гривень, хоча перевиконання загальної частини бюджету складає 15 млн. грн.

В Ладижині ввели в дію Місцеві правила приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення ТЕС

26 вересня 2018
20 серпня в Ладижині рішенням виконкому міської ради було завтерджено Місцеві правила приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення ДТЕК ЛАДИЖИНСЬКА ТЕС.

Площа озеленення дендропарку в Ладижині збільшиться

26 вересня 2018
Виконавчий комітет Ладижинської міської ради надав дозвіл комунальному підприємству «Дендрологічний парк «Ладижинський гай» на розробку робочого проекту «Озеленення та благоустрій вільної території (перспективної забудови) дендрологічного парку місцевого значення «Ладижинський гай».

Ладижинці взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конурсі "Молодь обирає здоров`я"

26 вересня 2018
18-20 вересня в м. Київ за організаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України та Українського державного центру позашкільної освіти відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров`я" в якому взяли участь також ладижинці.

Для учнів провели зустріч "Скажемо булінгу - НІ!

26 вересня 2018
21 вересня в Ладижині було проведено зустріч представників відділу освіти, міської ради, поліції, державного нотаріуса з учнями 5-х класів Ладижинської ЗОШ №4 на тему «Скажемо булінгу - НІ».

Ладижинський Авангард здобув перемогу в Чемпіонаті області по футболу

26 вересня 2018
22 вересня на стадіоні «Авангард» пройшов футбольний матч 5-го туру чемпіонату Вінницької області між командами «Авангард» (Ладижин) – «Фенікс» (Вінниця).

Пенсійний фонд провів в Ладижині флеш-моб на підтримку легалізації заробітної плати

26 вересня 2018
19 вересня 2018 року в м.Ладижині працівники Бершадського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області, за участі заступника начальника управління Світлани Сауленко, провели флешмоб за легалізацію заробітної плати.

Ладижинські підприємці вважають, що в Ладижині неможливо запустити готельний бізнес

25 вересня 2018
Інформанти з Ладижина розповіли, що в їхньому місті неможливо відкрити готель, бо власники готельного бізнесу мають зв’язки у владі та можуть перешкоджати появі конкурентів своїм закладам:

Міжнародний день студентського спорту відсвяткували в Ладижинському коледжі

25 вересня 2018
20 вересня студентство відзначає Міжнародний день студентського спорту. У Ладижинському коледжі Вінницького НАУ свято розпочалося з підтягування на перекладині, де студенти коледжу 2-3 курсів вправно виконували дану вправу.

Ладижин потрапив на карту новопобудованих підприємств

25 вересня 2018
В інтернет-просторі було запущено карту підприємств України на яку наносять нові підприємства, які було побудовано з 2015 року.

Головою Ладижинського осередку партії "За життя" став директор спортивної школи

25 вересня 2018
У п’ятницю, 21 вересня відбулися установчі збори Ладижинської міської організації політичної партії «За життя» на Вінниччині. Учасники зборів обрали керівником міської організації Вадима Зашейка.

В Ладижині пройшов VIII Всеукраїнський турнір з боротьби самбо ім. Сагаєва

25 вересня 2018
22 вересня в спортивній залі ДЮСШ Ладижинської ТЕС імені І. Сагаєва пройшов VIII Всеукраїнський турнір з боротьби самбо пам’яті заслуженого працівника фізичної культури і спорту України, заслуженого тренера України, почесного громадянина міста Ладижин Івана Хасимовича Сагаєва.

Команда Ладижина здобула третє місце на чемпіонаті області з дзюдо

25 вересня 2018
22 вересня в Вінниці відбувся чемпіонат області з дзюдо серед чоловіків та жінок в якому брала також участь збірна команда міста Ладижин.

Учасники бойових дій отримають земельні ділянки по вулиці Пасічна

25 вересня 2018
За попередньою домовленістю з ТОВ "Віатера", було виготовлено проекти із землеустрою на земельні ділянки по вулиці Пасічна для надання даних земельних ділянок учасникам ООС (учасник операції об'єднаних сил).

Конкурсна комісія розподілила орендну площу під розміщення буфетів в навчальних закладах

25 вересня 2018
5 вересня відбувся конкурс на право оренди комунального майна територіальної громади м. Ладижин. Мова іде про розміщення буфетів в навчальних закладах міста по 4 та 8 квадратних метра.

Державна аудиторська служба здійснила аудит бюджету міста Ладижин за останніх 3 роки

25 вересня 2018
В березні місяці цього року Державна аудиторська служба України здійснила фінансовий аудит місцевого бюджету міста Ладижин за період з 01.01.2014 року по 31.12.2017 року.

Ладижинська лікарня

25 липня 2018
У Ладижинській лікарні обірвались сходи є постраждалі, на місці постраждалої працівниці лікарні могли бути діти тому що сходи вели на другий поверх де оглядають немовлят.

В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади

28 грудня 2017
26 грудня в Ладижині пройшов досить унікальний захід в історії міста, адже вперше зібралсь представники громадських організацій та ініціативних груп міста Ладижин та навколишніх громад для спільного стратегічного планування розвитку міста.

Логін
Пароль